Elihu Oguz - Ruben

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

SzenyoR

Újonc
2019. 01. 10.
20
10
V4 karakter
-
LV karakter
Elihu Oguz
V2 karakter
Charlie La Ferrucci
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Elihu Oguz

Panaszolt fél admin neve:
Ruben

Panasz pontos megfogalmazása:
Értelmetlen, jogtalan admin jail.

Bizonyítékok:
[2019-04-22 21:15:10] [Output] : [Küldött PM]: Ruben (260): Dikmán fogadjátok el a névváltásim pls.
[2019-04-22 21:23:52] [Output] : [Küldött PM]: Ruben (260): Tavesz baktalo, mikor fogadják el a névváltásokat?!


Megjegyzés:
Az első pm-em után ki kickelt valami olyan indokkal, hogy "Majd ha tudsz magyarul normálisan írni, akkor visszavárlak". Ezután vissza csatlakoztam a szerverre és ráírtam a második pm-em is, miután Aj be rakott:

[SeeMTA - Börtönidő]: Hátralévő idő: 219 perc
[SeeMTA - Börtönidő]: Oka: Adminisztrátori figyelmeztetés semmibevétele, FUN
A fun definícióját nem kívánnám írásban nyomatékosítani, majd utána keresel... Illetve a szabályzat SEMELYIK pontját nem sértettem meg azzal hogy ilyen "módon" köszöntem rád. PM -ben is megírtam esetleg a te illemkörödnek nem megfelelő szavakat használtam... Nem tudom rasszista vagy-e, de ha innen vérzik a seb akkor megnyugtatlak magyar vagyok. Még turulos pólóm is van! ;)
Az adminjail teljes egészében jogtalannak és nonsense-nek tartom! Köszönöm, tavesz baktalo.
 
R

Ruben

Sziasztok !
Szerintem nem először írtál Nekem a névváltásoddal kapcsolatban a nap folyamán !
[2019-04-22 20:49:43] [Output] : [Fogadott PM]: Elihu Oguz (105): csá, elfogadnád a névváltásim kérlek?!
[2019-04-22 20:50:12] [Output] : [Segítség] Elihu Oguz: Idővel bírálásra kerül majd !
Majd 25 perc elteltével, megérkezett egy teljesen másik hangvételű PM-em Tőled, amiért figyelmeztettelek kick formájában, itt szeretném Neked beküldeni az ezt érintő szerverszabályzatot.
• Segítségkérés során kötelező az adminisztrátorral tiszteletteljesen beszélni. Gondodat, panaszodat, kérésedet mindig egyértelműen, röviden fogalmazd meg.
Kick után, pedig feljössz és szándékosan elkezded a mondókádat, hasonló stílusban mint az előbbi és ezek után nyitsz rám PK-t.
Szerintem, kicsit magadba kellene nézned, ilyenkor. Mindenesetre várom a bírálást.​
 
Utoljára szerkesztve:

SzenyoR

Újonc
2019. 01. 10.
20
10
V4 karakter
-
LV karakter
Elihu Oguz
V2 karakter
Charlie La Ferrucci
A " Gondodat, panaszodat, kérésedet " normálisan fogalmaztam meg a köszönésemmel volt problémád ami még most sem sért szabályzati pontot, a pm em tárgya érthető és tiszta volt... Igen nem először írtam rád, ekkor. Azelőtt max 45 percel is, akkor talán, ha "Hi"-al köszönök akkor is kickelsz?, hiszen nem "értelmesen magyarul" írtam.... Illetve ha kickelsz, attól én még nem kapok egy igent vagy nemet a kérdésemre azért írtam a kick után is...
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni, az olvasása után.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Lehet normálisan is beszélni az adminnal, nem kell neki így írni mivel nem a kutyád.

Jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.