[ELFOGADVA]Zack Conteo Jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Gerston

Újonc
2020. 07. 26.
19
2
LV karakter
Zack Conteo
Red-Line-Auto-szoba-kislog.png



Teljes neve:

Zack Conteo

Születési helye, ideje:

Fort Carson 1996.07.06

Édesanyja leánykori neve:

Sofia Grieco

Jelenlegi lakcíme:

Las Venturas

Hány éve él a városban?

Lassan egy éve élek a vársoban.

Miért szeretne nálunk dolgozni?

Azért szeretnék mert mindig is vonzottak az autók és azok működése. Meg ahogy észre vettem hogy itt elégé jól működnek együtt az emberek és szeretnék egy jó csapatban dolgozni.

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?

Azért mert tanulékony vagyok és szeretek új dolgokat meg ismerni és mindig is vonzott a szerelés. Melyik autóhoz milyen alkatrész kell vagy hogy hogy kell a nulláról fel épitteni egy autót.

Dolgozott-e már valaha szerelőként?

Sajnos még nem dolgoztam szerelőként és ezért szeretnék jelentkezni mert szeretném ezt a szép szakmát megtanulni.

Tervei a cégen belül, amennyiben sikeres felvételre kerül a sor?

Hosszútávban terveznék a cégnél maradni és amennyiben megfelek az elvárásoknak és szeretnék mindenkivel jól ki jönni.

Tervek szerint előreláthatólag meddig dolgozna a cégnél?

Addig szeretnék a cégnél dolgozni míg meg nem szűnik vagy netán a vezetőség úgy dönt hogy ki rúg.

Előző munkahelye(i):

Sajnos olyan komolyabb munka helyen még nem volt áruszálitás foglalkoztam meg egyéb más hobby munkákkal.

Előző munkahelye(i) távozási oka(i) amennyiben volt:

X

Érvényes vezetői engedély kép formájában:

[URL]https://imgur.com/a/dpVePea[/URL]









A jelentkező nyilatkozata:

Jelen aláírásommal kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek és valósak, továbbá elismerem, hogy elolvastam,megértettem a felvételi tájékoztatót és el is fogadom azokat!



Jelentkező Aláírása: Zack Conteo


-





Redline Auto Service 2023
Est.2017.



Red-Line-Auto-szoba-kislog.png




Játszott perceid:

40980 perc

Eddigi frakcióid:

Nem voltam még frakcióban.

Eddigi frakcióid távozásainak okai.

x

Jelenlegi frakciód:

x

Mióta RP-zel?

Több mint 5 éve volt benne text és voice alapú is.

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?

Mert most már úgy érzem ideje lenne valamilyen frakiban lenni és szeretem a szerelő rp-ét és ezért gondoltam hogy ide jelentkeznék és ki próbálnám magam hogy hogy tudnék helyt állni szerelőként.

Miért pont téged válasszunk?

Szerintem kedves ember vagyok mindent el fogadok amit mondanak nekem meg szeret jó csapatban dolgozni és ha hibázok akkor azt teljes mértékben vállalom és nem hibáztatok mást.

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)

LINK
Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)

LINK
Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)

LINK
Voltál-e már szerelő?

Nem voltam még szerelő.

Mennyi idős vagy?

23 éves vagyok.

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?

A v4 kezdete óta játszok újra a szerveren előtte is játszottam de az kb egy 3-4 éve volt.

Használsz-e TS3-at?

Igen használok.

Használsz Facebook fiókot?

Igen használok.

Használsz Discordot?

Igen használok.

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?

Ez a munkámtól függ de ha szabad napos vagyok akkor napi 4-5 órát vagy akár többet is tudok lenni.

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?

Leginkább dél elött és dél után tudok lenni de birok este is lenni egy pár órát de az inkább késő este.

Pár mondat magadról ( 5-6 egybefüggő mondat. ):

Ádám vagyok 23-éves jelenleg szakácsként dolgozok 13 órás műszakban amikor dolgozok. A szakmámba már viszonylag régóta dolgozok, kinek mi a régóta azóta hogy a középiskolát el végeztem. Szeretem a szakmám de néha már sok, de azt le számítva egy nagyon szép szakma kivéve a nyári meleg :). Rég óta rp-zek meg a mai napig szeretek rp-ni főleg a textrp-ét szeretem. Szabad időmben szeretek a szerveren játszani.





Redline Auto Service 2023
Est.2017.
 

Joka

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 11.
476
336
31
LV karakter
Joseph Ortega
830redline_auto_service_l.png


Tisztelt Jelentkező!

A Redline Auto Service vezetősége megkapta és feldolgozta az Ön jelentkezését. Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapja elbírálásra került melynek eredménye:
Elfogadva

Várjunk Önt egy személyes beszélgetésen ((TeamSpeak 3)) a következő időpontban:
2024.03.26. 19:00

Javasoljuk, hogy a beszélgetésig nézze át cégünk szabályzatát és minden egyéb leírást!
Ezúton is gratulálunk és sikeres felkészülést kívánunk!
 
  • Tetszik
Reactions: Gerston
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.