[Elfogadva] Yaque Francisco jelentkezése!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bable

dead on arrival
2019. 08. 30.
99
334
www.youtube.com
V4 karakter
yao shanyuan
LV karakter
giel hahn
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Yaque Francisco >

Születési helye, ideje:
< 1975.11.24>

Édesanyja lánykori neve:
< Yaque Angela >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas Dover ST. >

Hány éve él a városban?:
< Lassan már a 6. évemet töltöm a városban. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Rég óta vonz az autószerelés már kiskorom óta és a maguk cégében megtudnám találni azt a helyet szerintem ahol otthonos környezetbe vagyok és az álmom az autószerelést tudnám üzni gondok nélkül. Hallottam hogy maguk az egyik legrégebb óta működő autószerelőcég és ez jól is jönne abban hogy tanuljak is egy két új dolgot. Beszéltem egy pár emberrel akik a maguk cégénél dolgoztak és azt mondtak, hogy maguknál érdemes dolgozni. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Jó csapatjátékos vagyok szerintem és társaság kedvelő is általában jól kitudok jönni mindenkivel. Szeretnék tanulni és a lehető legjobban teljesíteni és fejlődni ebben a munkában. Kitartó egy ember vagyok, mondhatni maximalista is. Megvan a kellő fizikai és mentális egészségem, hogy eltudjam látni a feladatköröm. Bírom a gyűrődést egy türelmes ember vagyok, és megpróbálom mindig ami jön gond az életben vagy ez esetben a munka közben megoldást találni rá minél gyorsabban. Értelmes embernek is tartom magamat úgy alapjáraton. Kreatív egy személyiség is vagyok. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Nem dolgoztam még szerelöként, de kiskoromban apámmal szereltünk egy régi Chevy-t ami aztán soha nem lett kész. Mindig is vonzott a szerelés, de ebben a munkában még nem dolgoztam. >

Előző munkahelye(i):
< Dolgoztam autófényezőben, mikor idejöttem a városba. Kamionosként is kerestem a kenyeret még mielött idejöttem a városba, le is nyomtam 15-20 évet. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Rendelkezem. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Yaque Francisco. >

dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 6157 perc. >

Eddigi frakcióid:
< nem volt még ezen a szerveren.. >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs. >

Mióta RP-zel?:
< 3 lassan 4 éve.>

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Mikor elsőnek jöttem a szerverre és elkellett mennem szereltetni én már akkor láttam hogy szívesen lennek a Redline Auto Service frakció részese. Élőben is szeretem az autókat és annak bütyköléseit. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Türelmes ember vagyok aki jól kijön az emberekkel. Megcsinálok mindent a magamtól telhető legjobb szinten. Aktív tagja szeretnék lenni a csapatnak. Szeretek rpzni, már elég rég óta mindenféle RP-ben volt részem és igen élvezem az RP-t. Megoldom a problémáim nem kikerülöm ökét és tovább megyek, szerintem ez is elég jó pont. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< Nem voltam. >

Mennyi idős vagy?:
< 17 éves vagyok. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< Már úgy 2 éve kezdtem csak elvesztettem a karakteremet. Most tértem vissza játszogatni a szerverre.>

Használsz-e TS3-at?:
< Igen. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 4-5 órát hétköznap, hétvégén többet. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 1. lehetőség: Hétköznap és hétvégén 13:00 órától már szolgálatba vagy. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Sziasztok Ádámnak hívnak és Budapesten születtem. Szeretek számítógépzni és focit illetve küzdősportokat nézni, focizni meg szeretek is nemcsak nézni. Egy kedves és megértő ember vagyok, nem szeretek veszekedni kicsit visszahúzódóbb fajta vagyok nem nagyon, de egy kicsit és tartom mindenkitől az 1 lépés távolságot. Jelenleg Szakácsnak tanulok és szeretem is csinálni ezt a szakmát. Szabadidőmben szeretek este lemenni sétálni egyet például egy parkba vagy csak úgy a szabadba ahol csönd van. A Bable mint játékosnevem onnan jött hogy régen CSGO-ztam és Rotációs Bableves volt a nevem és volt egy német srác aki nemtudta leírni és így csak annyit írt hogy Bable nekem meg megtetszett ez a név. >
 
Utoljára szerkesztve:

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 211
1 310
LV karakter
Leon Seanetti
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2023.05.31. 17:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Szép lap lett.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.