[ELFOGADVA] Wojciech Gorzynski jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

itay

Írnok deák
2020. 07. 07.
602
703
V4 karakter
victor_faure
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Gorzynski>
Középső név:<->
Keresztnév:<Wojciech>
Születési hely és idő:<Varsó,1993.09.11>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Prickle Pine Motel>
Állampolgárság(ok):
<Lengyel,Amerikai>
Nem:

Férfi [ X ]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Egyetemi>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Uniwersytet Jagielloński>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<Csomag szállító>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2019.02.23-2020.11.17>
Munkaköri leírás:
<Csomagok,Levelek szállítása A-ból B pontba.>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Eltanácsolás>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Máté>
Életkorod:<15>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<2020.01.xx óta játszok komolyabban a SeeMTA-n kisebb kihagyásokkal.>

Mesélj magadról:
<Máténak hívnak és jelenleg 15 éves vagyok.Nyíregyházán élem a mindennapjaim, jelenleg 8. osztályos tanuló vagyok és természetesen szeretnék tovább tanulni is, azt még nem tudom pontosan hogy minek de már vannak elképzeléseim. Labdarúgást sportolok és számomra ez jelenti a legtöbbet, a pályán nem foglalkozok semmivel csak a focival és kitudom zárni a külvilágot, ami sokszor eléggé jót tud tenni. A foci mellett természetesen szeretek még futni és új sportágakat kipróbálni, leginkább labda játékokat. Természetesen az MTA-t is űzöm normális keretek között. Jelenleg 63.500 játszott percet tudok a hátam mögött és erre igen büszke vagyok, illetve tiszta UCP-t, bár a bő hónapja történt recovery miatt nem sokat számít most a tiszta ucp de azért annyit tükröz hogy betartom a szabályokat. Kisebb kihagyásokkal végig követtem a szerver "életét". Eddig sajna még nem voltam frakcióban mivel nem éreztem, hogy elég időm lenne amit rátudnék fordítani, illetve jobban vonzottak a zárt körű rp-k. >
Mesélj a karakteredről:
<Egy Lengyel falusi srác, aki Varsóba született, mégis falun nőtt fel és mindig is vonzotta a természet és az egészségügy. Apjával,Anyjával,négy testvérével a mai napig kiváló kapcsolatot ápol. A Gimnázium elvégzése után elment Lengyelország egyik leghíresebb egyetemére ahol sikeresen lediplomázott és utána fejébe vette hogy Las Venturasban akarja tölteni a mindennapjait, így odaköltözött. Wojciech-nek élete során kettő komolyabb szerelem volt, de végül egyedül maradt.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Még nem voltam a szerveren frakcióban, sokkal jobban vonzottak a zárt körű rp-k.>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Szerintem ez az egészség ügyi téma az egyik legfantáziadúsabb rp ahol eléggé sok mindent lehet rp-zni, akár egy sima animnál is eléggé hosszú, élvezetes rp-t kilehet alakítani. Még nem voltam tagja egészségügyi szervezetnek.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Mivel ez lenne az első frakcióm így nem egy rendvédelmet hanem egy szolidabb frakciót kerestem ahol fejlődhetek.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Aspirin,Ibuprofen,Paracetamol,Fentanyl,Algopyrin,Mexalen.>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Belső vérzés,Gerincet,fejet,Fontos belső szervet ért sérülés pl: Légző szerv,Szív.>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Kiérkezés után biztosítom a terepet hogy ne keletkezzen közúti baleset, ha az úton van akkor segítek neki feljönni a járdára.Elkezdem vizsgálni a bal könyökét sérülések után kutatva, ha csak horzsolásra, vagy felületi sérülésre utaló nyomot találok akkor ott helyben ellátom megfelelően. Amennyiben nem találok felületi sérülést, megkérem hogy óvatosan próbálja mozgatni/behajlítani a karját, ha sikerül neki akkor kizárom a törést, de ha nem tudja akkor bizony mindenképpen be kell szállítanom a kórházba és megfelelően ellátni.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021.04.27.
Aláírás: Wojciech Gorzynski
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Daymond és Wexen

Doc

Cardioplegia ?
2019. 01. 11.
824
1 113
OMSZ Központi Rohamcsoport
V4 karakter
Nyikolaj Vasilievich
LV karakter
Bert Cantrell
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Wojciech Gorzynski,

Örömmel értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Várunk egy rövid meghallgatásra Vasárnap(05.09.) 18 órakkor TS3-on.

Yui Wride
Las Venturas Medical Services
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.