[Elfogadva] William D Brown

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Boyd

Újonc
2020. 04. 02.
5
1
21
LV karakter
William D Brown

Taxi_1.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Személyes információk:
Vezetéknév: Brown
Középső név: David
Keresztnév: William
Születési hely és idő: Las Venturas 1994.12.29
Anyja leánykori neve: Brown Jessica

Elérhetőség:
Telefonszám: 387612002840
E-mail cím: williamdbrown1994@gmail.com


Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: x
Nem: -


Miért szeretne ide jelentkezni?
Szeretem az embereket illetve beszélgetni velük,vezetni is szeretek és sokaktól halottam hogy a taxi egy jó közösség és szeretnék én is egy jó közösségbe tartozni.


Miért pont önt vegyük fel?
Mert szeretek vezetni, nyugodt vagyok,megbízható,jól vezető,szabályokat be tartom,ki tartó vagyok, és szeretek másokon segíteni úgy gondolom hogy ez egy nagy segítseg hogy A-pontból B-pontba szálítom az embereket, szeretek csapatmunkába dolgozni.


Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
A munkán belül a legfontosabb a csapatmunka én szerindtem, a csapatmunka megkönyíti a folyamatok működését és tudunk segíteni egymásnak ami nagy előny jelent jó dolog a csapatmunka.


Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: x
Nem: -


Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: x
Nem: -


Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):
Tisztelt Hölgyem/uram 27 éve élek Las Vanturas városában sok helyet be jártam már itt , elég jól ismerem, Ezúttal Jelentkezni szeretnék a meghírdetettpozícióra a Las Vanturas taxi-hoz Kiskorom óta taxis szerettem volna lenni de sajnos még nem sikerült jelentkeznem, de most úgy döntöttem meg próbálom ha sikerül a jelentkezésem, nagy erőfeszítéssel rajta leszek hogy ne csalódjanak bennem.

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):





[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a Neved?
Szalai László


Hány éves vagy?
18 éves vagyok.

Hány játszott perced van?
20.000 percem van jelenleg.


Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)


Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)


Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
igen voltam, Redline Autó Service nevezetű frakcióba.


Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
válasz helye


Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
sajnos akkoriba nem nagyon volt időm a szerveren lenni és így fel mondtam.


Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
hétköznap 3-4 órát, hétvégén akár 6-7 órát is


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: x
Nem: -


Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
szeretek a szerveren játszani illetve csapatmunkába dolgozni és vezetni is szeretek és jó munkaerő lennék.. kitartónak tartom magam, nyugodt szóval ezzel azt értem hogy semmi/senki nem tud felidegesíteni, gyorsan tanulónak tartom magam megértő.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Sziasztok Hölgyek/urak, Lacinak hívnak 18éves vagyok, 2002.12.29 születtem, szeretek az MTA-val játszani azon belül csak az LV-n játszom, Pestmegyében élek szeretek focizni illetve haverokkal hülyülni de azt nagyon. két hobbim van ügye említettem hogy a foci illetve a horgászás, iskolával már végeztem dolgozni járok, építőiparban dolgozom szeretek is ott dolgozni jobbat el se képzelek, igazából enyit szerettem volna magamról mondani reméllem hogy kicsit el nyerte a tetszéseteket és tudun együtt taxizni köszönöm hogy el olvastad Sziasztok :)




Aláírás: Szalai László

Kelt.: 2021.02.26]
 

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
816
420
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /David Westwood/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2021.02.28. 15:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés:Voltak erősebb lapok,de adunk egy lehetőséget.
 
  • Tetszik
Reactions: kockahead
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.