[Elfogadva] Wilbur Ralph

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lacking66

Újonc
2020. 08. 30.
15
3
LV karakter
Wilbur Ralph

ts-taxilogo.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Személyes információk:
Vezetéknév: Ralph
Középső név: -
Keresztnév: Wilbur
Születési hely és idő: Las Venturas 2000.06.10
Anyja leánykori neve: Emily Sienna

Elérhetőség:
Telefonszám: +38-76-374-5468
E-mail cím: wilburralph@ssemail.com


Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -


Miért szeretne ide jelentkezni?
Mert mindig is szerettem vezetni, szeretnék egy jó csapat társaságához csatlakozni!


Miért pont önt vegyük fel?
Kifejezetten higgadt tudok lenni bizonyos szituációkban is, mindig a gyors és a tökéletes munkára törekszem! Gyorsan tanulok!


Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Csapatban dolgozni sokkal jobb főleg, ha összehangolt a csapat. Feszültségoldó és a mentalitásnak is jót tesz, ha megszokott emberekkel végezzük a munkát. Sokkal gyorsabban elvégezhető a feladat. Lehet tanulni egymástól a fel merülő hibák el kerülése érdekében is. Egyszerűen csapatmunkában gyorsabban elvégezhető minden!


Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -


Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 100.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -


Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):





[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Laci


Hány éves vagy?
Szeptemberben töltöm a 17-et.

Hány játszott perced van?
17.137


Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)


Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)


Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Igen voltam, Redline Auto Servicenél.


Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Szeretnék új dolgokat ki próbálni a szerveren!


Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Közel 10milló dolláros vagyon, egy jó közösség tagja lehettem, és ic/ooc barátok!


Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Napi 2-3 órát, de ez változó!


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: X
Nem: -


Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Szívesen tanulok új dolgokat, könnyen is tanulok. Magabiztos vagyok és könnyen kezelem a negatív dolgokat is.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Lacinak hívnak, szeptemberben fogom tölteni a 17. évemet. Imádom az autókat leginkább a japán vasakat, ezért kötődöm az ehhez hasonló frakciókhoz is. Sokat vagyok haverokkal szabadban, leginkább online szoktunk szórakozni. Jelenleg suli mellet szeretnék munkát találni és bele kezdeni a tartalomgyártásba is mint hobbi. Jelenleg is foglalkozom tartalomgyártással, de még nagyon kezdő vagyok a szakmában. Szeretek új dolgokat kipróbálni és belevágni az újabb kihívásokba! Szeretek csapatban dolgozni, és ismert körökben tartózkodni. Kedvesnek és fegyelmezettnek tartom magam. Mindig azon törekszem, hogy segítsek másoknak, de szívesen fogadok tanácsokat és ötleteket is!




Aláírás: Wilbur Ralph

Kelt.: 2023.08.27
 
  • Tetszik
Reactions: pazzbig0
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.