[Elfogadva] Whu Ji Zhao Felvételi lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

CodeCo011

Újonc
2019. 06. 05.
49
18
25
LV karakter
Whu Ji Zhao
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Whu Ji Zhao >

Születési helye, ideje:
< Kína, Kunming, 1999 12. 21. >

Édesanyja lánykori neve:
< Shu-Feng Xing >

Jelenlegi lakcíme:
< Fort Carson, Main street 11. >

Hány éve él a városban?:
< 1 éve >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Szeretném magam kipróbálni valami új területen is. Régebben érdekeltek a kocsik és azok megbuherálása, így most alkalmat szeretnék arra, hogy valahol kamatoztassam az így megszerzett tapasztalataimat, illetve egy pörgős csapat részese szeretnék lenni ahol az élet nem csak egyhelyben lépked. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Ambiciózus vagyok. Na persze egy kis enyhe sufnituning hajlamom is van, hisz jó pár évig édesapám mellett jártam a földjeinket és volt időm tanulni pár fogást és trükköt autószerelés terén is. Rengeteg időt töltöttem a farmon kiszuperált traktorok és egyéb gépek szétszedésével és újjáépítésükkel. Gyerekkorom óta imádtam az autókat, azt az erőt amelyet egyes autók képviselnek, egyenesen bálványoztam, mindig is csodálatos remekműveknek tartottam őket. Rengeteg időm volt, hogy beletanuljak a szakmába s ezért is érzem azt, hogy számomra elég szép előnyt jelent a múltam. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Hivatásos szerelőként soha. >

Előző munkahelye(i):
< LVMS >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Hogyne! >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Who Ji Zhao >



dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 6500 >

Eddigi frakcióid:
< LVMS >

Jelenlegi frakciód:
< Jelenleg nincs! >

Mióta RP-zel?:
< 6 éve >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Mivel még nem voltam szerelő egyik szerveren sem, így szeretném magam kipróbálni benne. Nos, motivációm egyik oka természetesen ugyan az mely a legtöbb jelentkezőéi és, a vagyonszerzés. Bevallom, a nagyobb bevétel is elég kecsegtető, de a legnyomósabb érv inkább a kíváncsiságom, vajon, hogyan tudnék teljesíteni szerelőként, főleg egy olyan szerveren mit itt. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Számomra elég fontos az őszinteség, így nem próbálom eladni magam holmi ígérgetésekkel. Hetente nem én leszek a legaktívabb, de elég sokat tudok majd hozzátenni a frakcióhoz véleményem szerint. Gyorsan alkalmazkodom és gyorsan tanulok, megbízható és kitartó vagyok. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Még nem! https://imgur.com/qCkgRGa >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nem! https://imgur.com/jbNsi2g >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/911JNsW >

Voltál-e már szerelő?:
< Nem >

Mennyi idős vagy?:
< 22 >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< fél éve >

Használsz-e TS3-at?:
< Napi rendszereséggel >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 3-4 óra a minimum, ez munkától és magánéleti ügyektől függ >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Munkahelyi beosztásomból adódóan mindkettő. Mivel váltott műszakos vagyok, azaz egy hétig 6-tól 14-ig, utána egy hétig 14-től 22-ig dolgozom így ez változik minden héten. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Fentebb említett okokból adódóan mindkettő és egyben egyik sem. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Balázsnak hívnak, 22 éves. Jelenleg teljes állásban egy térkőgyártó cégnél dolgozom, ahol, hogy pontosan fogalmazzak keverős vagyok, azaz a betonkeverő telepekért felelek. Nemrégiben elvégeztem egy PLC programozói tanfolyamot, s hamarosan szeretném az itt megszerzett tapasztalataimat átültetni a valóságba, azaz ebben a szakmában dolgozni. Hobbijaim közé nem sok minden tartozik, leginkább a kerékpározás és a számítógépes játékok tartoznak, no persze egyéb sportokat is szívesen kipróbálok. >
 
  • Tetszik
Reactions: mason.

PecsriK

Zöldfülű
Támogató
2019. 10. 08.
187
116
25
California
LV karakter
Patrick Morris
Hali! Korrekt lapot írtál, már több mint 100 órája vagy az Lv közösség tagja. Hajrá, remélem sikerül bekerülni.
Mennyi időt voltál az LVMS tagja, illetve mi volt a távozásod oka?
 

CodeCo011

Újonc
2019. 06. 05.
49
18
25
LV karakter
Whu Ji Zhao
Hali! Korrekt lapot írtál, már több mint 100 órája vagy az Lv közösség tagja. Hajrá, remélem sikerül bekerülni.
Mennyi időt voltál az LVMS tagja, illetve mi volt a távozásod oka?
1 hétig voltam csak. A távozásom oka főként a közösség volt, a játékosok "rp tagadása". Ezalatt azt értem, hogy legtöbbször inkább meghaltak, elvéreztek minthogy mentőssel rpzenek, így viszont számomra igazi unalomforrás lett a frakció. Rengeteg időt töltöttem más szervereken már mentős frakiban, de itt nem éreztem azt a "vonzalmat" a frakció felé.
 

PecsriK

Zöldfülű
Támogató
2019. 10. 08.
187
116
25
California
LV karakter
Patrick Morris
Mennyi ideig szeretnél a Redline tagja lenni? Ez is egy hét lesz?
Itt is megtörténik, hogy nem is köszönnek..
 

CodeCo011

Újonc
2019. 06. 05.
49
18
25
LV karakter
Whu Ji Zhao
A frakció más alapokon nyukszik ha így vesszük. Mentősöknél az RP-n van a hangsúly, és ha egy ilyen frakciónak nincs RP-je, akkor az egy ilyen szituációt szül. Az 1 hetes részre a válasz. Nem látok előre a jövőbe, de hosszútávra szeretnék egy frakciót ahol jól érzem magam. Ott nem éreztem jól magam.
 

HugoAlvaro

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 11.
227
149
V4 karakter
Hugo Alvaro
LV karakter
Hugo De Alvaro
V2 karakter
Hugo De Alvaro
Szióka! Nekem a lapod átadott mindent. Sok sikert és hajrá!
 
  • Tetszik
Reactions: Isti98HUN

Leen

Fórum betyár
Támogató
2019. 02. 17.
1 136
962
34
Las venturas
V4 karakter
Lisa Hooren
LV karakter
Mia Leen
Szia! szép lapot írtál! Remélem több időt leszel velünk ha bekerülsz mint az Lvmsnél de majd ez kiderül. Támogatlak!
 

Zolcsi

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 029
702
21
Szombathely
V4 karakter
Kyle Martinez
LV karakter
Kyle Martinez
V2 karakter
Joey Wayne
Korrekt lap lett, ha tartod magad a leírtakhoz, akkor nem lesz gond. Támogatom sok sikert. ;)
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 298
1 364
LV karakter
Leon Seanetti
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2021.12.29. 17:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Tetszik az őszinteséged.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.