[Elfogadva] Weston Martin

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Alessandro Fontana

Barangoló
2019. 12. 24.
128
37
LV karakter
Alessandro Luigi Emiliano

34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png

[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
Horváth Martin
Hány éves vagy?
15
Hány játszott perced van?
35121
Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
egyetlen egyszer volt még kezdő időimben V2-n https://imgur.com/a/RKCaQqA
Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Nem nem volt még nem is szeretnék.Előző képpel csatolva
Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Igen volt már https://imgur.com/a/3oTXDzT
Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Nem még nem voltam
Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

Nem voltam még frakcióba
Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Megtudtam venni álmaim autóját elértem hogy legyen egy saját házam
Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

3-4 órát Kb
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

igen
Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Lassan 1/5 éve játszok a játékkal ismerem a pálya minden részét nagyon szeretek a játékban vezetni,autókázni-gyors és precíz vagyok minden téren mint emberi mint jétákbeli Rp-ben is.
Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Horváth Martinnak hívnak Pécelen lakok 10 éve.Mai napig is itt élem a mindennapjaimat mellette versenyszerűen focizok is 7 éve.Mellette nagyon szeretek játszani mint gépen és konzolon is de az elmúlt időben nagyon sokat See MTA-zok. Minden nap játszok legalább 3-4 órákat. Ha nem is egy huzamba de edzések után mindig le ülök és ezen kapcsolódok ki.Nagyon szeretek mellette úszni. Mindenféle mozgást szeretek amit csak lehet.Szeretem az új társaságot minél több barátokat szerezni.Az új dolgoktól se ijedek meg szeretem a kihívásokat ezért is szeretnék be lépni a frakcióba.


[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.

Jelentkező neve:
Weston Martin
Jelentkező születési helye, ideje:

Las Venturas 1997 04.02
Jelentkező anyjának leánykori neve:

Kennedy Sofia
Jogosítványa, okiratai érvényesek?

Természetesen igen
Miért szeretne ide jelentkezni?

Imádom ezt a várost,nagyon régóta élek itt és ismerem is a várost.Nagyon szeretek az emberekkel foglalkozni,beszélgetni,
Miért pont önt vegyük fel?

Imádom az embereket és nagyon segítőkész tudok lenni,beszélgetni leginkább és szeretem ha az utasnak jó a kedve a fuvar alatt.Nagyon biztonságosan tudok vezetni.kívülről ismerem a várost.Imádok vezetni és nagyon precíz és pontos tudok lenni ha vezetésről van szó.Nagyon tisztelem az itt dolgozó kolegákat. Rettenetes tisztelet tudatosságomat önök felé is szeretném megmutatni.
Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)

Nagyon pontosak és barátságos az összes sofőr.Nagyon biztonságosan vezetnek és segítőkészek.Imádom az összes sofőrt.és tisztelem is őket a munkásságukért
Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Igen természetesen el fogadom
Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 7.500 $ kauciót kell befizetni?

Persze ez természetes.és be is fogom fizetni
Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):

Kedves Igazgatóság iszonyatosan vártam erre a pillanatra vártam eddig az életemben.minden lefekvés és kelésnél néztem az internetet és az újságot hogy mikor fognak sofőrt keresni erre a munkára.Nagyon sokszor vettem igénybe a cégük segítségét és mindig csiligo szemekkel bámultam csak és álmodoztam hogy egyszer én fogok ott ülni abban a kocsiban a sofőrülésben.Én nagyon barátságos és tisztelet tudó embernek vallom magam.A humorom is eléggé jó szokott lenne mindig meg nevettetem az embereket és jobb kedvre derítem bárkiről legyen szó.Én számomra a munka ezt jelenti hogy vezetni és ezzel segíteni az ügyfeleken.A hosszú fárasztó munka az számomra nem akkora kihívás mint minden nap vezetni és pontosan precízen oda érni mindenhova.
Kérjük csatolja az önéletrajzát:



Személyes Adatok:

Neve: Weston Martin

Születési hely, idő: Fort Carson Hospital, 1997 04.02Anyja leánykori neve: Kennedy Sofia

Édesapja neve: Weston Axel

Beszélek: Angol,Német,Francia,Magyar nyelven.



Iskolai végezttségek:

Általános iskola 8 osztállyal végzett

Középiskolai éretségi vizsgát tett le



Előző munkahelyek:


Las Venturas Nagykereskedelmi Futár Kft

2020-2020










Aláírás: Weston Martin



Kelt.: 2020.12.10
 
Utoljára szerkesztve:

Rowan

💎💎
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 147
807
V4 karakter
Marcus Rowan
LV karakter
Marcus Rowan
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Marcus Rowan/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2020. 12. 13. 14:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Nem lett rossz a lapod.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.