[Elfogadva] Wade Price Jelentkezési Lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ItslYeBear

Újonc
2022. 10. 29.
41
14
V4 karakter
Sebastian Lawrence
LV karakter
Jayden Woods
V2 karakter
Sebastian Silverman
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Wade Price >

Születési helye, ideje:
< 2002.05.21. - Las Venturas Korház >

Édesanyja lánykori neve:
< Jessica Wilson >

Jelenlegi lakcíme:
< Winewood St. 17. >

Hány éve él a városban?:
< 1 éve. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Nagyon elhivatott vagyok ebben a szakmában, szeretem az autókat és értek is hozzájuk. Nem egyszer szereltem már autót, régebben nyári munkaként autószervizben dolgoztam és hobby-ból szerelgettem. Tehát némi tapasztalatom van hozzá. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Nagyon elhivatott vagyok a szakmában, úgy érzem elég idő volt kitanulni a szakmát, és ha valamit megkell csinálni azt normálisan fogom és ha egy munkát szeretek, akkor az biztos jól fog menni. Nagyon aktiv vagyok és fiatal, tehát energia ügyileg nem lesz gond. Általában gyorsan végzek mindennel. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Nyári diákmunkaként elmentem szerelgetni egy szervizbe, illetve hobby szinten szerelgettem. De állandó munkásként még nem voltam szerelő. >

Előző munkahelye(i):
< Nincs. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Természetessen, igen. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Wade Price >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 8224 perc. >

Eddigi frakcióid:
< Nincs. >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs. >

Mióta RP-zel?:
< 4 éve. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Nagyon érdekel ez a frakció és ki szeretném próbálni magam benne hosszú távon. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Nagyon elhivatott vagyok a frakció iránt, és meglehet bizni bennem, hogy nem fogok kilépni olyan korán, mivel hosszútávra terveztem. Továbbá rengeteg időmet a frakciónak szeretném szánni. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< SeeMTA V2-n voltam szerelő. >

Mennyi idős vagy?:
< 15 >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2 éve regisztráltam, de most kezdtem el játszani vele aktivan. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Általában 4-8 órát. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 2. lehetőség. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Szebasztián a nevem, 15 éves vagyok, informatikát tanulok. Jó tanuló vagyok. Azt érdemes tudni rólam, hogy én Szerbiában élek Szegedhez egy köpésnyire egy magyar faluban. Szabadidőmet általában gépezéssel töltöm, de a legtöbbször szoktam menni horgászni, biciklizni is, de mostanában a kánikula miatt inkább kockulok. Ha a személyisségemet nézzük, semmi rosszat nem lehet rám mondani. Kedves, aktiv, szorgalmas vagyok. >
 
Utoljára szerkesztve:

Jack

Pötyögtető
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
524
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2023.07.28. 18:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Jó aktivitásnak igérkezik, próbáljuk meg.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 

Jack

Pötyögtető
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
524
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png



Sikeres felvételt nyert.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.