[ELFOGADVA]Vladislaw Slawa jelentkezése az LVMS-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
F

Farkas6976

w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Vladislaw>
Középső név:<->
Keresztnév:<Slawa>
Születési hely és idő:<Oroszország, 1985.04.14>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Las Venturas, Prickle Pine St. 132>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai, Orosz>
Nem:

Férfi [ X ]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Főiskola>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Las Venturas School Of Medicine>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<>
Munkaviszony kezdete és vége:
<>
Munkaköri leírás:
<>
Miért távozott előző munkahelyéről:
<>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Dávid>
Életkorod:<15>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<2017. elején regisztráltam SeeMTA V2-re.>

Mesélj magadról:
<Dávidnak hívnak, 15éves vagyok. Szabadidőmben legtöbbet játszok. A jövőben informatikai pályán szeretnék elhelyezkedni. Ha minden jól sikerült, akkor nem sokára mehetek vizsgázni AM' kategóriás motor jogosítványra.>
Mesélj a karakteredről:
<36éves orosz férfi. Apja katona volt, anyja varrónő. Mindig arra törekdett hogy ne keljen nélkülöznie. Gyerekkora óta a motorok szerelmese. Gyerekkorába nem volt a legjobb gyerek, mivel belekerült egy rossz társaságba. Emiatt a tanulmányait is elhanyagolta. 16éves korában eljutott arra a szintre hogy vagy nekiáll tanulni, vagy az egész életét elrontja. Inkább a tanulást válaszotta, amivel kimentette magát ebből a rossz társaságból. 22éves korába kiköltözött Las Venturasba a barátnőjével. 24éves korában jelentkezett a Las Venturasi Orvosi Iskolába, ahova fel is vették. Minden idejét a tanulásnak szentelte, ami miatt megromlott a kapcsolata a barátnőjével. Mielőtt elvégezte az iskolát, barátnője szakított vele. Azóta egyedül él Las Venturasban.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<Nem voltam még. Azért mivel a szerverleégés előtt próbáltam minnél több pénzt összeszedni, de sajnos a szerver leéget, és arról a karakteremről semmi kapcsolat nem maradt. Azóta regisztráltam egy új karaktert, amivel ugyan így próbálok minnél több pénzt összeszedni. >
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Voltam a SeeMTA V2-es szerveren OMSZ-es. Igen, voltam.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Egy jó RP lehetőség, egy jó közösség keresése.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Aspirin, Fentanyl, Ibuprofen>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Gerinc sérülés, Nyak sérülés, Koponya sérülés>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
< Először is megvizsgálom a testét külsérelmi nyomokat keresve. Amennyiben nem találok ilyen sérülést, adok a sérültnek egy fájdalomcsillapítót, majd felhelyezek a kezére egy ideiglenes sínt. Ezután kórházba szállítom, ahol röntgen felvételt készítek a kezéről. Ezalapján megállapítom a törés típusát, amit ha kell akkor meg is műtök. Ezután a sérült kezét begipszelem, és amennyiben szükségesnek tartom pár napra benttartom a kórházban megfigyelés céljából.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021.04.18
Aláírás: Vladislaw Slawa
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

tomeszLV

Írnok deák
2020. 06. 10.
574
1 176
Eger
LV karakter
Sebastian Nordammer
Cső! Átolvastam tiszta UCP. Bár a Vladislav-nak kell írni és nem w-vel. De te tudod am. Karaktertörténet sem lett rossz, bejön az orosz vonal. TÁMOGATOM!
 

JaydenLV

⚡🎸⚡
2020. 05. 12.
1 088
1 925
Szeged
gtasaguesser.com
V4 karakter
Evelyn Lowrey
LV karakter
Jayden Lowrey
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Vladislaw Slawa,

Örömmel értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Várunk egy rövid meghallgatásra Vasárnap(04.25.) 18 órakkor TS3-on. Amennyiben nem jó az időpont keress fel egy leadert privát üzenet formájában.

Jayden Lowrey
Las Venturas Medical Services
 
  • Tetszik
Reactions: Kopy és smolen
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.