[Elfogadva] Virone Cortese

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

AngyalÚR

Zöldfülű
2019. 05. 18.
195
380
V4 karakter
Owen Casper
LV karakter
Ron Voskamp


ts-taxilogo.png


Jelentkezési lap





[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.


Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: Cortese
Középső név: -
Keresztnév: Virone
Születési hely és idő: Las Venturas, 1985.02.22.
Anyja leánykori neve: Paula Moralez

Elérhetőség:
Telefonszám: 387612000879
E-mail cím: vircortes@seemail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Szeretném kamatoztatni a városban való tudásom, illetőleg egy kicsit szélesebb körben szeretnék embereket megismerni és úgy vélem ezzel a beosztással sikerülhet elérni a céljaim.

Miért pont önt vegyük fel?
Kellő rutinnal és tudással rendelkezem a feladatok elvégzéséhez. Ismerem a várost, régóta szelem az utakat ebben a megyében. Gyors és precíz munkavégzésemmel a szervezetet leginkább felfelé ívelően "vezetném" nem pedig lefelé húznám. A gyakorlati dolgok terén fogékony vagyok és a "vén rókáktól" pozitívan veszem az építő jellegű kritikát.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Egyes feladatok elvégzéséhez elengedhetetlen a csapatmunka, azonban vannak olyan személyek akik adott feladatokat egyedül hatásosabban visznek végbe mint egy csapat. Természetesen a Taxi is mint szinte minden munkahely (szakma) itt is fontos a csapatmunka, hiszen a gyors és hatékony feladatvégzéshez szükség van erre a kompozícióra. Szükség esetén egymás segítése nagyszerű végeredményhez vezethet, viszont egyes szituációkban én személy szerint jobban tudok dolgozni mint csapatban.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.


Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Angyal

Hány éves vagy?
20

Hány játszott perced van?
113472 játszott percem van jelenleg

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Igen voltam már más frakciókban, SASD 2x (másodjára visszakértem), Southern Nation, Italian Criminals

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
A SASD-ot legutóbb az újraszervezés miatt hagytam ott, először pedig kifogytam a sheriff rp ötletekből. A két illegált pedig leginkább azért hagytam ott mert megváltozott a fraki vagy megszűnt.

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Értékes és minőségi rp-ket toltunk régebben is és mostanában is mind az illegállal mind a legállal. Először sikerült élményképeznem a southern nationnek, többen jól fogadták.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Napi két-három órát tudnék a frakira szánni.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: X
Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Erre kérdésre úgy tudnék megfelelően válaszolni, hogy nem jobb vagyok, hanem szimplán másabb. Minden ember más, én szeretek őszinte és céltudatos lenni. Kitartó vagyok, így nem csak a nyárra tervezem a "karriert".

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Angyalnak hívnak a legtöbben, ez a vezetéknevemből ered, könnyen becenévvé avanzsált. Hobbim a motorozás, utazás, fesztiválok, élőzene, játékok. Néha túlzottan sikerül ráfüggni egy-két játékra, ilyen az életembe visszatérő CSGO is. Ettől függetlenül türelmesnek, pozitív és sokszor kirobbanó örömben élő személynek mondanám magam. Szeretek az emberekkel foglalkozni, imádok új embereket megismerni. Többször önkénteskedtem, akárcsak fesztiválon vagy szimplán munkahelyeken, szerintem ez egy értékes dolog, rengeteg embert lehet megismerni ilyen szituációkban. Valamiért imádom az új dolgokat kipróbálni és a maximalizmusomnak köszönhetően mindig igyekszem a lehető legtöbbet kihozni magamból. Törekvő és gyorsan tanulékony személyiségemet formálom évről évre. Egyetemre készülök, több mint valószínű, hogy fel is fognak venni (NKE-ÁNTK). Ja, most nem dolgozok nyáron.




Aláírás: Virone Cortese



Kelt.: 2022.07.07.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Skylot

lam10ineee

Barangoló
2019. 10. 18.
142
396
LV karakter
kian.lim
Szép lap lett! Támogatom.
EDIT: A képek nem látszódnak, ezeket korrigáld!
 

AngyalÚR

Zöldfülű
2019. 05. 18.
195
380
V4 karakter
Owen Casper
LV karakter
Ron Voskamp
Köszönöm szépen! A képek linkje javítva, elkészítés közben előnézetben nekem még látszódtak. Most minden bizonnyal megnyithatoak!
 
  • Tetszik
Reactions: lam10ineee

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Bruno Fleming/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2022 07. 12. 18:30
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Nem lett rossz lap
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.