[Elfogadva] Victoria White jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Botii0

Barangoló
2020. 05. 08.
118
106
V4 karakter
Olivia Cooper
LV karakter
Olivia Cooper
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Victoria White >

Születési helye, ideje:
< Chicago,1995.06.13.>

Édesanyja lánykori neve:
< Amanda Oakwood >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas, San Peeso St 23. >

Hány éve él a városban?:
< 1 éve. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Egy ideje munkanélküli vagyok és jött a lehetőség,hogy csatlakozzak. Van tapasztalatom a munkában és szeretnék a közösséghez tartozni.>

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Ahogy az előbb is írtam már van munkatapasztalatom,barátságos és kedves természetű vagyok,illetve megbízható is.>

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Igen. >

Előző munkahelye(i):
< Jesse Car Service,Las Venturas Medical Service. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Victoria White >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 40.071 >

Eddigi frakcióid:
< Jesse Car Service, Las Venturas Medical Service.>

Jelenlegi frakciód:
< Jelenleg nem tartozom egy frakcióhoz sem. >

Mióta RP-zel?:
< 2018 óta.>

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< A szerelő frakció egy nyugisabb frakció amit tudnék csinálni. Úgy érzem,hogyha bekerülnék addig mennék és csinálnám ameddig csak lehet.>

Miért pont téged válasszunk?:
< Barátságos természetű vagyok, csapathoz könnyen alkalmazkodok. Megbízható vagyok,ha valamit mondok azt el is végzem.>

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Kétszer. https://imgur.com/gallery/aFtmv86 >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nem. https://imgur.com/gallery/2rQlVym >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/gallery/1yEZtsA >

Voltál-e már szerelő?:
< Igen. >

Mennyi idős vagy?:
< 14 éves. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 1 éve. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 5-6 órát,de ez lehet több is. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 1. lehetőség. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
<
Boti a nevem és egy 14 éves srác vagyok. Hajdú Bihar megyében élek. Koromhoz képest elég inteligensnek tartom magam év vesztes vagyok tehát már 9.-es lennék de eddig végig kitűnő lettem. Van egy kutyám Enzonak hívják francia bulldog. Szabadidőmben MTA-zok sokat biciglizek, focizok, haverokkal lógok. Remélem felvesznek a kiszemelt gimnáziumba ahova szeretnék menni, közgazdász szakot szeretném elvégezni, majd egyetemre menni és valami jó irányba helyezkedni. Eléggé barátságos természetű vagyok, mint ahogy az előbb elmondtam. Dédim autószerelő volt ezért van egy kevés tapasztalatom az autószerelésben, nem a legtöbb de több mint a semmi. Országos versenyekre jártam/járok sikereket érek el eddig az életben ezt a vonalat szeretném folytatni ameddig csak lehet.
Konfligtusokat könnyen megoldok. Csapat játékos voltam mindig is általában szerettem mindig magas pozícióban lenni az adott csapatban persze mértékkel. Nagyon szívesen megismernék több embert, illetve fejleszteném a szókincsemet mert lehet, hogy banki ügyintézőnek tanulok majd. >
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 240
5 193
LV karakter
Edward Paul
Szia, a frakció váltásod okait pár mondatban kifejtenéd nekem légyszíves?
 
  • Tetszik
Reactions: Botii0

Botii0

Barangoló
2020. 05. 08.
118
106
V4 karakter
Olivia Cooper
LV karakter
Olivia Cooper
Szia, a frakció váltásod okait pár mondatban kifejtenéd nekem légyszíves?
Szia, persze. A Jesse-ből a recovery után léptem ki egy héttel. A kilépésem fő indoka az volt,hogy kiszerettem volna próbálni magam SGH-ként, de sajnos nem jött össze. Az LVMS-ből azért léptem ki, mert egy kicsit monoton volt ahhoz képest ,hogy mennyit kellett rp-zni. Mikor kimentem esetre 10-ből 9 ember horzsolást rp-zett és így nem vitt túl sok színt az rp-be. Illetve miután kiléptem volt egy hónapos kihagyásom és most tértem vissza egy hete.
UPDATE: A kilépésem fő indoka az volt,hogy kiszerettem volna próbálni magam SGH-ként,de sajnos nem jött össze. ( Frakció nélkül csináltam volna.)
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Kon és Hivatlan

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 240
5 193
LV karakter
Edward Paul
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2021.07.05. 17:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Ahogy előttem Leen is írta, szép, tartalmas lapot írtál. Várunk hétfőn!​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
  • Imádom
Reactions: Botii0
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.