[Elfogadva] Valentino La Royali Jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
427
288
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Valentino La Royali. >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas. 1997.01.05 >

Édesanyja lánykori neve:
< Alexandra La Royali. >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas Verona st 5. >

Hány éve él a városban?:
< 27 éve. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Szeretném magam kipróbálni egy ekkora cégnél, hogy megállom e a helyem. Régi álmom válna vallóra ha végre azt csinálhatnám amit szeretek. És végre az édes apám is büszke lenne rám, hogy az ő munkáságát folytatom. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Terhelhető vagyok ha valami nem sikerül vagy nem jövök rá mi a gond nem adom fel egy könnyen. Nem tartom maga senkinél se többre, de szerintem kitartó vagyok és ha valamit eldöntök azt véghez is viszem. Plusz nekem ez nem egy munka, hanem egy álom és a hivatásom. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Még sajnos nem. >

Előző munkahelye(i):
< Buszsofőr. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen rendelkezem. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Valentino La Royali. >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 746 perccel rendelkezem (sajnos a tűz esett véget nem tudom mennyi volt összesen).>

Eddigi frakcióid:
< Nem volt még. >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs. >

Mióta RP-zel?:
< Kb 6-7 éve. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Kiszeretném próbálni hogy megállom e helyem ebben a frakcióban, és hogy minél tovább jussak a rang létrán.>

Miért pont téged válasszunk?:
< Ha valamit elkezdek komolyan csinálni, azt nem 2 napig fogom csinálni. Nagyon elszánt vagyok a dolgokkal kapcsolatban, és ez igy lesz a frakcióval is. Plusz imádok mindent ami a kocsikkal kapcsolatos, és ez nincs máskép a szereléssel sem. Irl is imádok autókat, vagy akár teherautókat is szerelni (szerencsére mivel munkagépekkel foglalkozó cégnél dolgozom így erre van is lehetőségem) >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< Nem. >

Mennyi idős vagy?:
< 25 éves vagyok. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< Kb 1 éve. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 3 órát kb. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután a munkám végett. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 2 lehetőséget tudnám vállalni. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Bálintnak hívnak 25 éves vagyok, és pesten élek. Munkagépkezelőként dolgozom, amit imádok. Hobbim általában a gépezés, de nagyon sok mindent szeretek csinálni, motorozni, szerelni, grillezni, és egyebek. Kb 10 éve élek pesten az előtt Érden laktam. Majd idővel szeretném le tenni a jogosítványt egészen c kategóriáig. Én magamat egy elfogadó embernek találom, ha velem valaki normális akkor azzal én is normális vagyok. Nem szeretem ha valaki azért különböztet meg valaki mert más a bőr színe. 2 féle ember létezik szar ember és jó ember. Kitartó vagyok amit a fejembe veszek azt általában meg is csinálom, nem szeretem feladni a dolgokat. >
 
  • Fire
Reactions: KDominik

Lacy

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
323
142
V4 karakter
Akito Ren Misurugi
LV karakter
Thomas Ascenzo
Régóta ismerlek, Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: #Bálint#

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
3 893
4 712
22
LV karakter
Edward Paul
Több mint 2 éve volt már a recovery, tehát semmi értelme felhozni, hogy emiatt van jelenleg 769 perced a szerveren. Az lehet, hogy régen ennél több perced volt ha korábban játszottál a szerveren, viszont az elmúlt több mint 2 év során gyakorlatilag egyáltalán nem töltöttél el időt a szerveren. De ami felettébb elkeserítő, hogy a lapod megírása óta eltelt közel 2 hét és ez alatt mindössze 23 percet voltál fent a szerveren. Én úgy látom, hogy valójában téged nem is érdekel a szerver, sem az, hogy bekerülj ebbe a frakcióba...
 

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
427
288
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
Szia köszönöm a hozzászólást. Igen jelenleg nem sok percem van a szerveren, mert nincs ami lefoglalna olyan sok időre. Tudom hogy a recovery előtt játszottam de hogy mennyi percem volt azt nem tudom. Nem ez az első See szerver amit játszok, v2 200.000 percem van, v3 pedig 72.000 percem van, sőt v3 szerelő frakcióban is voltam kétszer is ahol vontatós rangig vittem. Hidd el ha elkezdem akkor nem 23 percem lesz, amit elkezdek csinálni azt csinálni is fogom mert elszeretnék valamit érni.
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 211
1 310
LV karakter
Leon Seanetti
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2023.05.31. 17:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Nézzük meg.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.