[Elfogadva] Valens Cosmo jelentkezési lapja a Redline Auto Service vezetősége felé

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2022. 11. 08.
2
0
LV karakter
Valens Cosmo
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Valens Cosmo >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas, 1996.08.12 >

Édesanyja lánykori neve:
< Samantha Cosmo >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas, Romar St. 43. >

Hány éve él a városban?:
< Kevesebb mint 1 éve. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Kiemelkedő teherbírásommal, szorgalmammal és elkötelezettségemmel szeretném erősíteni a Redline Auto Service csapatát. Szeretnék egy állandó, bejelentett munkahelyen dolgozni, ahol a fejlődésem a szakmában biztosított. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Kellő tapasztalattal rendelkezem a kijelölt munka terén, és új dolgokat is könnyedén kitanulok. Szeretem a csapatmunkát, a precizitást. Azt gondolom e két tényező alap pillérjeire épül fel cégük. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Nem. >

Előző munkahelye(i):
< áruszállító | mezőgazdasági egyéni vállalkozó (jelenlegi) >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Valens Cosmo >




dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 2000 >

Eddigi frakcióid:
< Nem voltak. >

Jelenlegi frakciód:
< Nincsen. >

Mióta RP-zel?:
< 6 éve csöppentem bele az RP világába, de 2 éve játszok aktívan, itt 2 hónapja. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Azt gondolom, hogy kellő türelemmel és empátiával rendelkező személyiség vagyok. Szeretem a társaságot, csapatmunkát. Munkámat mindig megfelelő erőbedobással végzem, viszont nem játszom több 10 órát. Az autók iránti szenvedélyem régóta végigköveti életem. Mindig is csodáltam a masinák, műszerek felépítését, habár nem vagyok egy műszaki zseni. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Potenciális jelölt vagyok, mert elkötelezett, határozott és céltudatos vagyok. Nem szeretek feladni dolgokat, meghátrálni előlük. Remek társaság vagyok barátaim körében, a jó hangulatot mindig hozom. Továbbá szeretnék egy remek kötelék oszlopos tagja lenni, elkezdeni a karakterem fejlesztését. Ezek tudatában alacsony percszámom azt gondolom, hogy jelentőséggel nem bír, az ellenére is megérek egy próbát. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< V3-on voltam szerelő, körülbelül 3 éve. Veterán vontatós "rangfokozatig" jutottam. >

Mennyi idős vagy?:
< 18 éves >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 1 éve regisztráltam, de 2 hónapja játszom intenzívebben ismét. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Nem. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 2-3 órát. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Kora délután és este vagyok leginkább aktív. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Az 1. lehetőségben felsoroltakat. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Jelenleg középiskolai éveim utolsóját taposom. Kereskedelmi szakon tanulok, ezen a pályán is szeretnék tovább haladni. Érdekel ugyanakkor a jog és a közgazdaságtan is. Ezt a két szakterületet szeretném a későbbiekben hivatásom, munkám során ötvözni egy vállalkozás keretén belül. Hobbijaim a labdarúgás, sportfogadás (csak szórakozásból), földrajz. Napjaim nagy részét edzés, tanulás, szórakozás és autószerelés teszi ki. Illetve mostanában kezdtem el a szabadban kempingezni, barátokkal, vagy egyedül. Szeretem a precizitást, mindig megtervezem előre napjaimat. Iskolám befejezése után szeretnék utazni. Ezúton köszönöm a figyelmet és a megfelelő bírálatot. >
 

Kav1cs

Barangoló
2020. 07. 02.
112
115
Vásárosnamény
LV karakter
Chloe Martinez
Hali, lapodat tüzetesen átolvastam!
A lap jóra sikerült. Sajnos kevés a játszott perceid száma.
NEM TÁMOGATOM!
 

KOZKA

Fórum Mester
2019. 06. 30.
1 449
899
Taktaharkány
V4 karakter
Denis_Twain [banned]
LV karakter
Denis_B_Twain
V2 karakter
❌
Hello ! Lapodat átolvastam , a lap nagyon jóra sikeredet . Látszik komoly terveid vannak és egy komoly embernek mondhatlak . Kevés a játszott perces , ami aggasztó . De én ennek ellenére TÁMOGATOM a lapodat !
 

Martin05

Barangoló
2020. 06. 01.
91
88
LV karakter
Marlez Craito
Szia, nem lett rossz lap, a játszott perceiddel lehet, hogy gond lesz.
Támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: javorius

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
3 904
4 729
22
LV karakter
Edward Paul
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2022.11.24. 17:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Nem sok az a kétezer pár száz perc, de próbáljuk meg.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 

Jack

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
523
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png



Sikeres felvételt nyert.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.