[Elfogadva] - Tyreek Bonventre jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

WryanJack

Újonc
2021. 03. 14.
3
0
V4 karakter
(Nem emlékszem a nevére)
LV karakter
(Nem emlékszem a nevére)
V2 karakter
Pysul Simonel
WUv9PAS.png

- A jelentkezés IC része -

- Teljes neve -
Tyreek Bonventre

- Születési helye, ideje -
Los Angeles, 1994.03.22

- Elérhetőség (telefon, email) -
Telefonszám: 175294 - Email: parasztkaosztcs@gmail.com

- Mely munkakört kívánja betölteni? (Targoncavezető/Beszállító/Logisztikai ügyintéző) -
Beszállító

- Miért Önt válasszuk? (min. 2-3 mondat) -
Uhirmen Bonventre Édesapám, az Amazon cégénél volt kamionsofőr. Az egyetemi éveim alatt, rengeteget jártam vele. Harvard egyetemén tanultam logisztikai szakon. A vállalat alapítástól, egészen a cég alapításig minden egyes dolgot tudok.Bevételszerzésről is rengeteget tanultam. Illetve rendelkezem nagyon jó kommunikációs készséggel.




- A jelentkezés OOC része -

- Mesélj magadról 3-5 mondatban! (neved, szabadidős elfoglaltságok stb.) -
Dávidnak hívnak, 15 éves vagyok. Alapjáraton egy megértő, kedves, és picit türelmetlen srác vagyok. Sportom a birkózás. Magyarországon élek lassan 11 éve. 4 éves koromban költöztünk ide. Addig pedig Erdélyben laktunk. (No hate.) Ha akad egy pici időm, akkor a családdal foglalkozom, gép előtt csücsülök. A Szerveren napi szinten, 2-3 órát fent tudnék ülni. Van 1 kutyám, akit "Herceg"-nek hívnak. 3 éve rp-zek, különböző szervereken voltam eddig.Most kezdtem el a Középsulit Logisztikai Technikusként. Soha nem adok ki a kezemből pocsék, semmire kellő cuccokat. A türelmetlenségem az nagyon befolyásolja a társaságomat. Hamar dühös tudok lenni.Soha nem szerettem azokat az embereket, akik kétszínűek. Egyik pillanatban nyalnak, másikban pedig engem beszél ki. Én szókimondó ember vagyok. Az egyenes embereket kedvelem, hisz olyanok mint én. Ami a szívünkön az a szánkon is. Ha tehetem, akkor különféle olvasmányokat olvasok. Természet felé nagyon nagy az érdeklődési köröm is.

- Miért jelentkezel hozzánk? -
Az eddigi szervereken is illegálisan éltem az IC életemet. Szeretném magam itt is próbára tenni, és megmutatni, hogy mennyi potencia van bennem.

- Milyen karaktert alkotnál a frakcióban? -
A tettek emberét, aki nem csak dobálózik a szavakkal, hanem aki tesz is érte.

- Mióta játszol a szerveren? -
2020-01-29, viszont a sportom miatt nem volt rá lehetőségem ezért most kezdtem el újra játszani.

- Csatolj egy képet UCP-ről, melyen látszódnak a jailek, a kitiltások, névváltások. -
https://imgur.com/a/3RwUFpY

- Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal, illetve mikrofonnal?. -
Igen.

- Van-e ismerettséged a frakción belül? -
Egyenlőre nincsen.
exito válasza:
A fórumon feltüntett IG neved elvault, frissítsd 12 órán belül.
 
Utoljára szerkesztve:

norbo

Zöldfülű
2020. 04. 29.
223
562
20
V4 karakter
hassan bryant
WUv9PAS.png

Tisztelt Jelentkező!

Örömmel tájékoztatom, hogy cégünk vezetősége feldolgozta jelentkezési lapját, majd elfogadta. Kérjük keressen fel egy igazgatósági személyt a továbbiakért.
((Meglátjuk, hogy megy aztán kiderül, várlak TS-en.))
Üdvözlettel:
Daire Lavery
Telephelyvezető
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.