[Elfogadva] Troy Zeman jelenkezési lap

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

namezor90

Újonc
2019. 01. 10.
9
18
V4 karakter
Troy Zeman
LV karakter
Troy Zeman
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Troy Zeman >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas 1995.04.23 >

Édesanyja lánykori neve:
< Abigail Zeman >

Jelenlegi lakcíme:
< Rockshore West, Las Venturas >

Hány éve él a városban?:
< 5 éve >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Mindig és szerettem szerelni az autókat, a legmegfelelőbb szakma amit valaha választhattam, néha hajnalokig csak is a saját verdámat bütykölgettem és néha van hogy nap hosszant a oxl-t bújom jobbnál jobb autók útán. Szeretem amikor a motor bögő hangja felbőg és érzékelteti velem hogy én csak irányító vagyok. Egy autónak lelke van és tisztelni kell. Véleményem szerint minden autó megérdemli a legmegfelelőbb törődést. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Szakmai tudásom terén amit saját magamnak köszönhettek tudom hogy megfelelő színvonalú szerelő tudnék lenni. Precíz és pontos munka végzésem szerintem sok mindent elárul. De én szeretek szível és lélekel szerelni. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Szerelő műhelyben voltam de csak kisebb vállalkozónál valamint baráti körömnek a saját garázsaimba volt lehetőségem tudásom kamatoztatásának. Mindig jó ha újat tanul az ember. >

Előző munkahelye(i):
< 1710 W Chicago Ave, Chicago, IL 60622, Egyesült Államok >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Rendelkezem több éve B kategóriás vezetői engedéllyel. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Troy Zeman >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 10238 perc >

Eddigi frakcióid:
< V3 OMSZ >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs >

Mióta RP-zel?:
< 5 éve >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Szeretnék egy olyan frakcióba lenni ahol azt csinálhatom amit szeretek. Szeretnék haverommal együtt lenni egy frakcióba és ez egy lehetőség hogy valamit alkossak a szerveren. A karakteremen van még mit csiszolni. De szerelés közben megismerhettek különleges emberekkel. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Munkám mellett tudok annyi figyelmet szentelni akár délelőtt is hogy fent tudjak lenni a szerveren. Régen voltam egyetlen frakcióba és azt is 6 hónapon keresztül aktívan toltam amíg nem volt vezetői váltás. Én ha kiválasztok egy frakciót akkor azt hosszabb ideig tervezem. Véleményem szerint mondhattok bármit de csak akkor fogjátok megtapasztalni hogy ténylegesen jó frakció tag lennék ha megkapnám a lehetőséget. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< 1x voltam admin jailba amiért elnézést kérek mert nem 3 soros rp-t írtam egy frontális ütközésnél hanem egy sorost.

>

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nem voltam még soha tiltva LV-ről
>


Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Még soha, szeretném ezt a karaktert végig rpzni.
>


Voltál-e már szerelő?:
< Még soha de szeretnék. >

Mennyi idős vagy?:
< 32 éves vagyok. Februárba leszek 33. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< Fél éve regisztráltam de aktívabban csak 1 hónapja játszom a szerveren. >

Használsz-e TS3-at?:
< Ha kell mindenféleképpen használni fogok, de fent vagyok discordon is akkár. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Persze, egyszer nekem valaki azt mondta aki nincs fent facebookon az nem létezik. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Napi 4-8 órát >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Változó van amikor munkába is rá érek mivel informatikus vagyok délután minden nap rá érek. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 2 >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Informatikus ként dolgozom így sokat vagyok gép közelben, jelenleg egyetlen elfoglaltságom a SeeMTA. Próbálgatok programozással, de a sorozatokat is szeretettel nézem. Régen voltam OMSZ-ba elvittem Állomásvezetőig. Leader-t nem fogadtam el. Tudom mikor van az a pont amikor már nem szabad tovább tolni hogy ne legyen rajtad nagy nyomás. Haverokkal vagyunk fent discordon és csapatjuk ezerrel a RP-t. Reméljük hogy minél több RP szituációba leszünk benne. Imádok beszélgetni ha megtalálom azt a társat aki végig hallgat. Szeretek filozofálni és átbeszélni dolgokat. Véleményem szerint azért szép az emberek gondolkozása mivel mindenkinek eltérő. És így mindig van valami új amit tanulhatsz. Tudom Boomer vagyok én PC játékokhoz, de mindenkinek kell valami elfogaltság. Szeretek poénkodni és a viccet se vettem meg, nem szeretem a fars emberreket akik nem értenek semmilyen viccet. >
 
Utoljára szerkesztve:

Ezerforint

Never give up
2019. 01. 10.
715
699
22
Vác.
LV karakter
Sultan Bayar
Ide nem kellenek szavak drága barátom. 5 éve ismerjük egymást még annó omsz-t együtt vittük fél évig. Nem szeretnék sok mindent irni mert naphosszig tudnám sorolni, hogy te miért kellenél a frakcióba. támogatom maximálisan a lapodat.
 
  • Tetszik
Reactions: namezor90

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
3 904
4 729
22
LV karakter
Edward Paul
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2023.01.08. 16:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Szép lap lett, várunk vasárnap!​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
  • Tetszik
Reactions: namezor90

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
3 904
4 729
22
LV karakter
Edward Paul
Felvételt nyert.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.