[Elfogadva] Tommaso Camorra

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Butcher

Újonc
2019. 01. 10.
27
12
24
Pest
V4 karakter
Adam Butcher
LV karakter
Tommaso Camorra
V2 karakter
David Butcher

Taxi_1.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Személyes információk:
Vezetéknév: Tommaso
Középső név: válasz helye
Keresztnév: Camorra
Születési hely és idő: 1995.08.03 Las Venturas
Anyja leánykori neve: Michelle Butcher

Elérhetőség:
Telefonszám: 387612005658
E-mail cím: tommasocamorra@seemail.com


Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: x
Nem: -


Miért szeretne ide jelentkezni?
Amiért önökhöz szeretnék jelentkezni az az, hogy mint pélyakezdő megláttam a lehetőséget egy új irány felé. 1 éves vezetési, futár tapasztalatom után alkalmasnak titulálom magam a pozíció betöltésére. Lassan 2 éve, hogy sikeresen végigjártam az U.S. High School iskolát, viszont apám által az autók iránt is elkezdtem érdeklődni így lassan 2 éve, hogy napi szinte vezetek a városban, ez alatt a 2 évben sokat tapasztaltam Las venturas utcáiból, így kifejezetten tudom a rövidebb és zökkenő mentesebb utakat.


Miért pont önt vegyük fel?
Azért tartom magamat különlegesebb embernek a többi emberhez képest, mer a folyamatos önfejlesztést teszem előre, ami alatt azt értem, hogy szeretek tanulni, külön féle nyelveket, szokásokat, titulusokat. A hibáimból szeretek tanulni, és nem háborogni, és gondolkodni rajta, hogy vajon abban a pillanatban miért nem cselekedtem helyesen. Szeretek az emberekkel kommunikálni, hogy minél több tapasztalatot gyűjthessek, ezért is tanulok több fajta nyelvet is, hisz tudjuk nem egy anyanyelv létezik. A város lakóit, fontosabb embereit az évek és a munkám során ismertem meg ami által nagyobb rálátási köröm van az egész városra.


Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
A csapatmunkát mindig is előtérbe szerettem, és szeretem helyezni. Pontosan azért, mert precízebb, hiba mentesebb, gyorsabb munkát lehet végezni rövid időn belül. Mivel egy csapat több emberből áll, így több ember véleménye, tapasztalata sokkall erőteljesebb, jobb munkát tud végezni, mint az egyedüli munka. Az én rálátásom az, hogy csapatban sokkal jobb dolgozni, mint egyedül, az előbb leírtak alapján.


Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: x
Nem: -


Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: x
Nem: -


Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):





[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Mészáros Ádám Márk


Hány éves vagy?
21

Hány játszott perced van?
55-301


Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)


Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)


Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Igen, még régebben voltam a Taxi társaságban 2018-ban.


Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Az iskolai vizsgák, és az érettségire való felkészülés miatt inaktiviáts szempontjából léptem ki, hogy más is kaphasson esélyt a frakcióban


Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Amire büszke vagyok, az a sok éves múlt ami mögöttem áll. Sok barátom lett az évek során, így nagyobb játék élményekben vehettem részt. Amit eddig elértem, az nem más mint a szeretett autóimat, amik valóéletben is tetszenek, sok sok ic munka után, keservesen de elértem a célom, amire szintén nagyon büszke vagyok.


Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
A frakcióra napi szinten 2 órát tudnék szánni. Hétvégén akár többet is.


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: x
Nem: -


Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Úgy gondolom, hogy a több éves tapasztalatom, és rp tudásom alapján egy jó, különleges karaktert tudnék alkotni, akinek vannak céljai, és akaratai. Ez által egy átlagos taxis uriember helyett, egy komolyabb cél kitűzőtebb karaktert tudnék kifejezetten alkotni.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Mészáros Ádám-nak hívnak. A 21. életévemet töltöm. Jelenleg Diag Operátor-i pozíciót töltök be a HP project-en. Sikeresen letettem az érettségit e mellett Szofver fejlesztői OKJ-s képzésben is részt vettem, amit szintén sikeresen elvégeztem. Szeretek e mellett tanulni, és számítógépes játékokkal játszani, főleg olyannal, ahol a szálakat saját magam irányíthatom, mint például a roleplay szervereken. Imádok e melett sportolni, mint például biciklizni, futni, vagy egyszerűen kondizni. Mostanság elkezdtem a jogosítványt, amit hamarosan de biztosan és sikeresen el szeretnék végezni. Szeretek táj képeket csinálni, és szerkeszteni magamnak.




Aláírás: Mészáros Ádám Márk

Kelt.: 2021.08.22]
 
  • Tetszik
Reactions: bubbi

Rowan

💎💎
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 147
807
V4 karakter
Marcus Rowan
LV karakter
Marcus Rowan
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Marcus Rowan/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2021. 08. 29. 15:30 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Működési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Szép lap lett, sok sikert!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.