[Elfogadva] Tito Pasqual jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

gellert16

Újonc
2021. 01. 15.
43
30
Erdély
V4 karakter
Lorenz Clayton
LV karakter
Ayden Weston
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Tito Pasqual >

Születési helye, ideje:
< Los Santos, 1993/02/13 >

Édesanyja lánykori neve:
< Victoria Lay >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas, Community St.6 >

Hány éve él a városban?:
< 2 éve >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Azért szeretnék a redline ban dolgozni, mert nagyon sok időm lenne dolgozni és sokat teljesíteni és jó munkaerő vagyok. Szeretek jó csapatban dolgozni és segiteni az embereken. Ki szeretnép probálnám ezt a munkakört mert szeretem az autokat és velük foglalkozni.>

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Autószerelő szakiskolán tanultam és nagyon sokat tanultam édesapámtól mivel ő is szerelő ezért érzem magam alkalmasak erre a munkára.>

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Még nem dolgoztam szerelőcégnél, csak édesapám műhelyében jó pár évet. >

Előző munkahelye(i):
< Nem voltam még komolyabb munkahelyen csak futárkodtam és álatokat gondoztam.>

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Persze >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása: Tito.

< Válasz >


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 57000 ezer perc >

Eddigi frakcióid:
< Nem voltam még frakicóban. >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs. >

Mióta RP-zel?:
< 3-4 éve >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Ki próbálnám és igy suli időre tök jó lenne meg időm is lenne rá. Meg még azért is mert szeretem az ilyen nyugis frakikat és jól ell lennék. Ez mellet szeretnék megismerkedni a tagokkal.>

Miért pont téged válasszunk?:
< Nem vagyok senkinél sem jóbb de elég sok időt tudok rá szánni a frakcióra akár napi 4-5 órát. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< 4 szer. https://imgur.com/af8yEq6 >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< nem voltam még bannolva a fenti képben látszik. >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/nvdIAzR >

Voltál-e már szerelő?:
< Nem voltam, csak vontatós SeeV3 on. >

Mennyi idős vagy?:
< 16 éves vagyok. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< Recovery utánn kezdtem. >

Használsz-e TS3-at?:
< Ritkán >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 4-5 órát >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 2. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Gellért-nek hivnak, 16 éves vagyok, szeretek MTA-zni, csendesebb személyiség vagyok, szeretek focizni és biciklizni. Barátságos tipus vagyok. Szeretek ismerkedni. Szeretek másokon segiteni, és együtmüködni az emberekkel. Erdélyben élek egy faluban. Sok időt szoktam játszani a szerveren. 9. osztályos vagyok, eddig a falmuban jártam sulba és mostantól a városba kell bejárnom. Tanulni nem szeretek, sőt utálok is. Kicsit türelmetlen személyiség vagyok. Összegezve ennyi lenne. >
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: 3Pac

Deamson

Barangoló
2021. 04. 13.
76
56
V4 karakter
Jacob D Edwarson
LV karakter
Alexander Ivanovics
Szia! szépen megírt lap lett, jó játszod perced is van, csak azt a 5-6 mondat magadról kicsit még bővítenéd. Ha írsz még egy kicsit akkor tudlak támogatni addig tartózkodom.
 

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
491
240
23
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Hello szép lapot irtál , de én kicsit keveslem az OOC részből azt a 5-6 mondatot magadról. Ha kijavítod tudlak Támogatni addig Nem tudom Támogatni. Még mindig bövitésre szorul a bemutatkozásod.
 

Leen

Fórum betyár
Támogató
2019. 02. 17.
1 136
962
34
Las venturas
V4 karakter
Lisa Hooren
LV karakter
Mia Leen
Szióka! Kicsit én is sokallom a Jaileket de szépen megírt lap! Jail miatt csak Tartózkodni tudok!
 
  • Szomorú
Reactions: gellert16

Robert T Garner

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 12.
373
94
V4 karakter
Robert T Garner
LV karakter
Robert T Garner
V2 karakter
Farmos Gabor
Szia! Rövid lap lett, valamint, a Jaileid sokallom, bővíthetnéd még a lapot, pár mondattal, sok sikert! TARTÓZKODOM!
Üdvözlettel: - Robert T Garner - [Haladó Vontatós]
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 240
5 193
LV karakter
Edward Paul
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2021.09.16. 18:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Dicséretes, hogy recovery óta 0-ról ennyi időt beleöltél a szerverbe, így a jail/perc arány is rendben van. A lapnál csupán az aláírásod csúszott el, egyébként korrekt.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
  • Imádom
Reactions: gellert16
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.