[Elfogadva]Tina S Winslow jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Patyesz

Barangoló
Támogató
2019. 01. 11.
95
103
24
Ócsa
V4 karakter
🔥Rick Weatherly🔥
LV karakter
❌
V2 karakter
❌

34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png

[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
Kovács Patrik
Hány éves vagy?
20
Hány játszott perced van?
287.572
Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
https://imgur.com/njPskpY
Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Igen voltam már, Legtöbbször a Redline-ban fordultam meg, de voltam már itt a Taxiban is.
Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

Legtöbb esetben a Munka miatt, meg mert úgy vagyok vele, hogy pár hónapot lehúzok egy frakinál kis pihi, utána újra.
Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Sok RP tapsztalatra, amit szereztem 2 év alatt, valamint a sok barátra, a vagyont nem sorolnám ide, mert az mindig változik.
Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

Hát most ugye munka miatt valamikor csak este 9-től tudok lenni, de ha meg szabadnapos vagyok, akkor lehet hogy egész nap is, de aranyközépútnak 2-4 óra közötti időpontot mondanék.
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Természetesen.
Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Elég aktív tudok lenni, Taxival is tapsaztalatom volt, nagyon jó közösség van itt is, ahogy látom, és szeretnék újra csapatban játszani a szerveren. Ami még előny, hogy gyors, és pontosan érkezem ki egy adott célhoz, mert ha fennvagyok, álltalábanm csak kocsikázok.
Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Sziasztok! Kovács Patriknak hívnak, lassan 21 éves vagyok. Az Euronics Műszaki Áruház Láncban dolgozom immár 1 éve, viszont a szabadidőm, a barátokkal, családommal, és barátnőmmel szoktam tölteni(Tudom sablon, de ez ténylegesen is így van). Lassan 5 hónapja megvan a jogosítványom és így esténként néha az éjszakának szoktam élni, elmegyek barátokkal kocsikázni, viszont ha hazaérek a munkából, vagy ha van kis szabadidőm, mikor nem ezekkel az időtöltéseket csínálom, akkor leülök a gép elé és feljövök a szerverre. Egy nagyon magabiztos, és emberkedvelő embernek tartom magam, ezt a munkámból szereztem, valamint nagyon kijövök az emberekkel.


[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.

Jelentkező neve:
Tina S Winslow
Jelentkező születési helye, ideje:

Los Santos, 1974.12.10
Jelentkező anyjának leánykori neve:

Jennifer S Winslow
Jogosítványa, okiratai érvényesek?

Igen
Miért szeretne ide jelentkezni?

Szeretek emberekkel foglalkozni, és vezetni.
Miért pont önt vegyük fel?

Egy megbízható, pontosan érkező embernek tartom magam, és nem mellesleg a fél életemet volán töltöttem le.
Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)

Teljes mértékben megállom a helyem csapatmunkában, sokkal jobban szeretek egy jó közösségű csapatzban dolgozni, mint egyedül, mert van társaság, és ha összeszokott csapat van, akkor sokkal jobb közérzetem, és jobban megy a munka.
Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Igen
Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 7.500 $ kauciót kell befizetni?

Igen
Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):

Nagyon tetszik az önök munája, hogy ügyfeleket Visznek A-ból, B-be, szeretnék én is egy ilyen csapat tagja lenni, valamint, nagyon jó kis csapatuk van. Tapasztalatból tudom, mert van pár ismerőm önöknél, és nagyon szeretnék én is egy ilyen jó csapatban dolgozni. Nagyon tetszik, az ergonómia, és a munkamenet, amit csínállnak, és ahogyan csínállják. Még ha nem is sikerül bekerülni, köszönöm a lehetőséget, hogy elolvasta ezt a kis jelentkezési lapomat.
Kérjük csatolja az önéletrajzát:

Neve: Tina S Winslow
Születési helye: Los Santos, 1974.12.10
Telefonszáma: 38761138225

Magamról: Teljes mértékig egy megbízható, munkakedvelő ember vagyok, bármilyen feladatot is kapok én azt örömmel és kitartással végigcsínálom, és ha van valami kitűzött célom legtöbb esetben meg is csínálom, és elérem. Rég óta a városban vagyok, és azóta elég sok helyen megfordultam már, például dolgoztam autószerelőként, hobbim is az, a végzettségem is azt takarja, hogy autószerelő vagyok, viszont ez mellett szeretek emberekkel beszélgetni, és nagyon sokat szoktam vezetni.

Végzettség: Autószerelői Diploma

Nyelvtudás: Angol

Aláírás: Tina S Winslow


Aláírás: Kovács Patrik

Kelt.: 2020.08.14
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Leen és Burek

Moder

Pletykafészek
Támogató
2019. 11. 25.
838
736
21
Budapest
V4 karakter
Marcus Rossini
LV karakter
Marcus Easton
Szia!
Szép lapot írtál egyedül a linkeket kéne javítani, további sok sikert TÁMOGATOM!
 
  • Imádom
Reactions: Patyesz

Varko

Barangoló
2020. 05. 11.
110
134
LV karakter
Jhonny Brewster
Hali, szerintem egy szép lapot kreáltál, tetszik. Szépen kidolgoztad a válaszokat, látszódik hogy dolgoztál vele. Sok sikert!
 
  • Imádom
Reactions: Patyesz

Burek

Ex-GA[3]
Támogató
2019. 01. 14.
342
677
20
Szerbia, Vajdaság
V4 karakter
Thomas M Mayhall
LV karakter
Lukas Heilmeier
Hali! Nagyon régóta ismerlek Patyeszkám! Szerintem tökéletesen megállnád a helyed közöttünk! ;)
 
  • Imádom
Reactions: Patyesz

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetösége-
Üdvözlöm! /Bruno Salvatore/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2020 08. 16. 15:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Szép lap lett.
 
  • Imádom
Reactions: Patyesz és Leen
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.