[Elfogadva] Thomas Ward

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tomivagyok1

Újonc
Támogató
2019. 04. 19.
18
30
Hajdúszoboszló
V4 karakter
🤫
LV karakter
Thomas Ward

Taxi_1.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Személyes információk:
Vezetéknév: Ward
Középső név: -
Keresztnév: Thomas
Születési hely és idő: Los Santos, 1994.08.24
Anyja leánykori neve: Lucia Morris

Elérhetőség:
Telefonszám: 387612013161
E-mail cím: thomasward@seemail.com


Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -


Miért szeretne ide jelentkezni?
Őszintén azért szeretnék ide jelentkezni, mert szeretek vezetni és szeretek emberekkel napi szinten beszélgetni és ismerkedni. Igazán megfog a taxis munka.


Miért pont önt vegyük fel?
Sok éves vezetési tapasztalatom van a városban, évek óta itt élek és jól tudok tájékozódni. Kommunikációs készségeim is elég jók véleményem szerint, szóval nem lenne gond a munkában.


Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
A csapatmunka nagyon fontos dolog, a csapatmunka kulcsfontosságú minden munkahelyen, ha nincs meg az összhang az katasztrófához is vezethet, a kapcsolatok ápolása fontos, de a legfontosabb empátiát mutatni a másik iránt.


Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -


Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -


Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):





[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Tomi


Hány éves vagy?
18

Hány játszott perced van?
24600


Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)


Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)


Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Nem voltam még.


Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
-


Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Játszott perceimhez képest szerintem szép vagyonom van amire büszke vagyok és sikerült pár barátot is szereznem.


Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
3 óra.


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: X
Nem: -


Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Hosszabb távra tervezek jelentkezni, bár nem voltam még frakcióban, de 3-4 évnyi tapasztalatom van SEEMTA-n szóval sok gondba nem ütközhetek.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Tominak hívnak, Hajdúszoboszlón élek, 18 éves vagyok és jelen állás szerint 2 hét múlva ballagok, szóval bekerülök a nagyobb világba. Szabadidőmben szeretek a szerveren tevékenykedni, eventekben részt venni, farmozgatni. Ha nem a szerveren vagyok, akkor a barátaimmal megyek ide-oda, vagy esetleg a barátnőmmel vagyok. Igazából amit leírtam IC részben a csapatmunkáról azt OOC is így gondolom, mivel már 4 éve minden nyarat végig dolgozok ezért van fogalmam a csapatmunkáról. Szeretek utazgatni és világot látni. Szeretem tervezgetni a jövőmet, mert szerintem az nem egy rossz dolog ha van egy kép magunkról esetleg 1 vagy akár több évre előre.




Aláírás: Thomas Ward

Kelt.: 2022.04.17.]
 

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
816
420
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /David Westwood/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2022.04.24. 15:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Kérdéses voltál számunkra, de meglátjuk ts-en..Mindenesetre készülj! :)
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.