[Elfogadva] Thomas Carl

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

sinskoma

Zöldfülű
2019. 04. 27.
185
174
LV karakter
Randolph Marks

34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png

[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?

Tamásnak hívnak.
Hány éves vagy?
16 éves vagyok, körülbelül egy hónapja tölöttem be.
Hány játszott perced van?
Kb. 25400 perc
Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Nem voltam még, és szeretném, ha ez továbbra is így maradna. (https://imgur.com/lKpe3Rr)
Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Nem voltam még, és szeretném, ha ez továbbra is így maradna. (https://imgur.com/lKpe3Rr)
Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Igen, volt más nevem, Thommas Carl. (https://imgur.com/80R9HGO)
Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Eddig még nem voltam egyetlen frakcióban sem.
Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
-
Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Büntetlen előélet, mint IC, mint OOC, illetve a jelenlegi nem nagy, de meglévő vagyonomra.
Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Naponta körülbelül 2-3 órát tudok eltölteni a szerveren, de persze ennél vannak napok, amikor többet is szoktam.
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen, rendelkezem mindettővel és fent vagyok a szerver TS szerverén is.
Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Nem hiszem, hogy bármiben is jobb lennék, kiismerem magam a városban, rendelkezem RP tapasztalattal és szeretem is csinálni.
Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Tamás vagyok, leggyakrabban használt becenevem Totó. Egy 10. osztályos gimnazista vagyok egy budapesti gimnáziumban.
Születésem óta Budapesten lakok, jól ismerem a város jelentős részét. Szeretek röplabdázni, ezt rendszeresen űztem. Szabadidőmben szoktam a családommal túrázni, biciklizni, barátaimmal összegyűlni (sajnos most ez a jelenlegi helyzetben nem nagyon működik), számítógépezni, de ezekkel szemben a tanulás prioritást élvez. Mindenfajta zenét meghallgatok, szabadúszó vagyok. SeeMTA LV-n kívül még főként GTA-zni szoktam. Mivel panelházban lakunk, emiatt nem lehet kutyám, de szeretnék egyet.

[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.

Jelentkező neve:

Thomas Carl
Jelentkező születési helye, ideje:
Las Venturas, 1997.10.23.
Jelentkező anyjának leánykori neve:
Edina Carl
Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Természetesen, mindig odafigyelek az érvényességükre.
Miért szeretne ide jelentkezni?
Szeretek az embrekkel kapcsolatba lépni. Korábban voltam buszsofőr és futár, az előbbinél az útvonal monotnsága miatt, az utóbbinál az emberi kapcsolat hiányzott.
Miért pont önt vegyük fel?
Kiskorom óta jól ismerem a város területét, rendelkezem tapasztalattal a személyszállítás területén. Rugalmas vagyok, de szeretek pontos lenni.
Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)
Mindenkinek kötellessége hozni a maximumot. A csapat egy tagjának rossz döntése hozhatja a teljes csapa bukását. Emiatt különösen oda kell figyelnünk, mit teszünk. A csapaton belüli konfliktusokat minél előbb orvosolni kell, nehogy a munka minőségének a rovására ne menjen.
Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen elfogadom mindekttőt, amennyiben felvételt nyerek, be is tartom azokat.
Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 7.500 $ kauciót kell befizetni?
Igen, elfogadom.
Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):
Nevem Thomas Carl, Las Venturas városában születtem, azóta itt élek. A jogosítványom lerakása után buszvezetőnek álltam, amelyet körülbelül két évig csináltam. Szerettem ezt a munkát, csak a busz lassú sebessége, és a megszokott útvonalak miatt úgy éreztem, már nem élvezem azt, amit csinálok. Ezt követően vállalkoztam futárnak. Az új munkám tetszik abban, hogy a címek változatosak, és a munkajárművel jobban lehet haladni. Viszont ennek az a hátránya, hogy nem tudok emberekkel kapcsolatba lépni. Az Önök társasága ennek a kettőnek a tökéletes változatát nyújtja. Tisztelem a többi embertársamat, és ugyanezt el is várom tőlük. Szeretnék egy jó csapat tagja lenni, és remélem, hogy az Önök csapata lehetne az.
Kérjük csatolja az önéletrajzát:
Önéletrajz


Aláírás: Thomas Carl

Kelt.: 2020.12.06.
 

WP

Barangoló
2020. 03. 09.
121
98
Hatvan
LV karakter
feleysa.young
Szevasz!
Elolvastam a lapodat, szép kerek mondatokkal válaszoltál és a játszott perceiddel sincsen semmi kivetni valóm.
Szerintem hasznos tagja lennél a csapatnak.
Támogatom!
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: vigar és sinskoma

Stepi

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
337
127
LV karakter
Stephen Guzman
Szia.
Szép lapot írtál. Szép tiszta ucp ami nagyon tetszik. Játszod perced is nagyon jó.
Támogatóm!
 
  • Imádom
Reactions: sinskoma

Rowan

💎💎
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 147
807
V4 karakter
Marcus Rowan
LV karakter
Marcus Rowan
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Marcus Rowan/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2020. 12. 13. 14:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Szép lap lett.
 
  • Imádom
Reactions: sinskoma
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.