[ELFOGADVA] Thomas Cage Önéletrajza a LVMS-hez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Figuraimre

Újonc
2021. 01. 16.
22
9
V4 karakter
-
LV karakter
Thomas Cage
lvms-logo.png)

Jelentkezési formanyomtatvány új jelentkezők részére.​



In Character​



Személyes adatok és leírás.

Teljes neve: Thomas Cage
Anyja neve: Malinda Murdoch
Születési hely és idő: New York 1990.06.11
Személyigazolvány száma: 402902VD
Jogosítvány száma(ha van): 219919KK
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
Las Venturas Lincoln Street 1386 D
Állampolgárság:
Amerikai

Magasság:
196
Testsúly:
96
Nem:

[U]Férfi[/U][] Nő[]
Etnikum:
Angol


Képzettség.

Legmagasabb Iskolai végzettség:
Diploma
Intézmény neve:
Pennsylvania Egyetem
Végzettség megszerzésének ideje:
2019.07.15


Munkaviszony.

Előző munkahelye:
Us.Army
Munkaviszony kezdete és vége:
2019.11.01-2024.06.31
Munkaköri leírás:
Sanitate/Harctéri Felcser
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
Kötelező Szólgálati éveim leteltével leszereltem



Out Of Character​



Neved: <Imre>
Életkorod: <26>
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?

<13 éve még a régi SAMP-on kezdtem a dolgokat>
Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem?

<MD-ben voltam és igazából kb 4 évvel ezelőtt Oktatási célból Doctor lettem,de az akkori vezetőségnek nem igazán tetszett 1-2 dolog a HC RP részével ezért el távolítottak,a frakcióból.>
Voltál már egészségügyi frakció tagja?

<Igen>
Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?

<Helyzettől függő..De Van rengeteg olyan dolog ami az IRl ből adódóan itt is megvalósítható ez ugye jó dolog..Van sajnos rossz élmény is,mint pl a Mentősök lekicsinyítése..>
Miért gondolod, hogy érdemes lenne veled dolgozni?
<Meg van a kellő Tapasztalatom hozzá,mint RP mint pedíg IRL terén.Valamint ezt a többi kollegának kell eldönteni,hogy érdemes-e velem dolgozni>
Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.
Mesélj magadról pár mondatban.
<Ugye 26 éves vagyok Élettársammal ki lassan feleségem lakom együtt..Rednvédelmi munkával foglalkoztam de kb 3 éve tovább haladtam inkább egy jobban fizető állás felé..Szeretek elektronikai dolgokkal foglalkozni,meg persze RP-zni,valahogy nem növöm ki...Hobbim a Horgászat,kockulás.Pozitívum a részemre,hogy szót tudok érteni az emberekkel,és ki tudok jönni szinte mindenkivel köszönhetően a tanulmányaimnak...De sajnos ha olyan az illető elég hamar elküldöm ha teljesen oktondi..>
Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatban.

<Egy olyan karaktert alakítok,aki Valóban megjárta IC a Frontot..Ebből adódóan jóval strapabíróbb,valamint parancs követő..Egy kicsit bunkó,de határozott viselkedésű,valamint nagyon segítőkész az emberek felé.Megfelelő tudással is rendelkezik amelyet folyamatosan tovább fejleszt.>


Egészségügyi kérdések​



Írja le milyen szemmel nem látható sérülésekre gyanakszik egy nagy erejű autóütközésnél.
<Gerinctörés,Nyaki Csigolya elmozdulás,Ütközés által keletkezett belső vérzés,Komonya űrí vérzés,agyrázkódás>
Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra.
<Fertőtlenítés ha lehetséges,Steril sebfedő,vagy ha súlyos a vérzés akkor Tamponálunk,Steril pólyával rögzítem a sebet,majd 8-as alakban a nyomópárnára tekerem a steril kötözőt,majd a végét megcsavarva leragasztom.>
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.

<Hátára fektetve a sérültet,fejét hátra hajtva segítve a légutak mozgását..Szájüreg vizsgálata,nincs e a nyelve a garat felé ezzel elzárva a levegő útját,majd 2 orron át történő befújás,és 32 kompresszió nyomás a mellkasra..Ezt addíg csinálva míg nem éled újra,vagy nem ér ki mentő..Vaagy nem áll be a Klinikai halál ami 15 perc múlva agyi károsodáshoz vezethet>
Egy motorbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A motor mellett egy középkorú férfi fekszik a hátán, védőfelszerelésben, eszméleténél van, erősen beverte a lábát, amely enyhén vérzik, mit tenne ebben az esetben?
<Értesítem a 911-en a segélyközpontot akik tűzoltót,mentőt,rendőrt küldenek a helyszínre..Felmérem a sérültek állapotát,és akinek a súlyosabb sérülése áll fent vagy akinek közvetlen életveszélyben van azzal kezdem az aktuális ellátást..Egy ollóval a lábán lévő nadrágot combközépig felvágnám,majd ellenőrizném,hogy nem a történt nyílt törés..Amennyiben csak felszíni zúzódás,horzsolás történt,Lidocain-al,vagy Betadin-al lefertőtlenítem a seb környékét,majd egy steril pólyát helyezek a sebre,majd rögzítem azt.Ezután kórházba szállítva megkezdjük a további vizsgálatokat tekintve az Agyrázkódás mérsékelt lehetőségére is!>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM, HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2024.08.11
Aláírás: Thomas Cage
 

Angel

Írnok deák
2019. 05. 08.
549
649
27
Zalaegerszeg
V4 karakter
Angel Harris
LV karakter
Justin Harris
lvms-logo.png

fejlec.png

Tisztelt Jelentkező,

A Las Venturas Medical Services Human Resource and Finanace Department megkapta és feldolgozta a jelentkezési formanyomtatványt.
A jelentkezés kiértékelése a Directorate jóváhagyásával megtörtént. A
jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.
Kérjük a továbbiakban vegye fel a kapcsolatot időpont egyeztetés céljából az illetékes Mentorral vagy az Instuctorok egyikével.
Nicol Oakwood Station Manager, MED Mentor
Stewie Oakwood Operations Manager, MED Instuctor
Zane Wright Manager, MED Instuctor.


Amennyiben valamilyen komplikáció lép fel a felvételi eljárás folyamán, vegye fel a kapcsolatot a Directorate egyik tagjával.
Dr. Kyra Cortez Chief Executive Director
Dr. Garrett Cantrell Medical Director
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.