[ELFOGADVA] Theodore Ambruzzi

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

#Ganja420

Újonc
2019. 06. 15.
29
94
V4 karakter
Ethan G Ross
LV karakter
Theodore Ambruzzi
Untitled-3.png

Személyes információk
Általános adatok
A.1 Vezetéknév: Ambruzzi​
A.2 Középső név: -​
A.3 Keresztnév: Theodore​
A.4 Születés ideje: 05/21/1985​
A.5 Születés helye: Chicago​
A.6 Nem: Férfi / Nő​

Elérhetőségek:
A.7 Tartózkodási hely: Las Venturas, Lincoln str. 2570​
A.8 Telefonszám: +52/85-5554-72-51​

Munkatapasztalat
Előző munkaviszonyok
Cég/Ügynökség neve: Chicago Police Dep.​
Pozíció: Lieutenant I.​
Feladatai: Őrmesterek munkáinak felügyelete, ellenőrzése. Kinevezések, valamint rengeteg papírmunka.​
Alkalmazás ideje: 07/15/2013 — 02/29/2018​
Kilépés indoka: Költözés.​

Cég/Ügynökség neve: -​
Pozíció: -​
Feladatai: -​
Alkalmazás ideje: HH/NN/ÉÉÉÉ — HH/NN/ÉÉÉÉ​
Kilépés indoka: -​

Jelölje be a magára illő állításokat.
[—] Bármely eddigi állásból való elbocsátás, vagy felmondás elbocsátás elkerülése végett.​
[—] Fegyelem hiánya, nem kielégítő munkateljesítmény, többszöri hiányzás, átlagon aluli folyamatvégzés.​
[—] Számos rövidtávú, belépőszintű állások különböző területeken, ágakon.​
[X] Előző munkahely elhagyása egy jobban fizető érdekében.​

Végzettség
Jelölje be a magára illő állítást.
[X] Rendelkezem egy U.S. High School diplomával.​
[—] Rendelkezem egy GED teszttel, amelyben megfelelő pontszámokat értem el.​
[X] Rendelkezem egy egyetemi diplomával, amelyet egy hivatalos egyetem állított ki.​

Egyetemi szaktárgy típusa:
[X] Bűnügyi igazságszolgáltatás​
[—] Ökonómia​
[—] Általános/Nem eldöntött​
[—] Mérnök/Számítástechnika​
[—] Kommunikáció​
[X] Pszichológia/Szociológia​
[—] Bölcsészettudomány​
[—] Természettudomány​
[—] Egészségügy/Orvostudomány​

Az oktatási intézmény adatai:
Az intézmény neve: Chicago City Police and Soldier Academy​
A látogatás intervalluma: 08/01/2003 — 07/31/2011​

Kérdések
B.1 Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[X] Igen​
[—] Nem​

B.2 Volt valaha bevonva vezetői engedélye?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.2.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.3 Volt valaha akadémiai próbaidőn, felfüggesztésen, esetleg kiutasítva bármilyen oktatásügyi intézetből?
[X] Igen​
[—] Nem​
B.3.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze: Még a középiskolában történt, hogy eltanácsoltak az Oktatási intézményből, nem példamutató magatartásom végett. Zavartam az órát, folyamatosan nem készültem, az órai munkáim minősíthetetlenek voltak. Az utolsó csepp a pohárban az volt, amikor elkaptak, hogy az iskola területén dohányzom.​

B.4 Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.4.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.5 Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget, rendellenességet?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.5.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.6 Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[—] Igen​
[X] Nem​

B.7 Jelölje be a magára illő állítást.
[X] U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Honosított U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.​
[—] Semelyik a fentiek közül.​

B.8 Kérjük válassza ki azt az opciót (bőrszínt), mely magához viszonyítva a valóságot tükrözi.
[X] Kaukázusi​
[—] Közel-keleti​
[—] Hispán vagy Latin​
[—] Afro-Amerikai​
[—] Ázsiai​
[—] Amerindián​

Kiegészítő kérdések
C.1 Honnan értesült a jelentkezés lehetőségéről?
Internetről.​

C.2 Rendelkezik jogi bizonyítékokkal, mellyel legálisan folytathat munkaviszonyt az Amerikai Egyesült Államokban?
Természetesen rendelkezem az ehhez szükséges hivatalos okiratokkal.​

C.3 Amennyiben szolgált az amerikai hadseregben, kérjük fejtse ki, hogy mikor és melyik ágon tevékenykedett.
Nem szolgáltam az amerikai hadseregben.​

C.4 Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket az angol nyelven kívül, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni.
Német, Olasz, alapszinten Görög.​

C.5 Az előző 1 évben állítottak ki magának büntetést a gépjárművének vezetése alatt tett cselekedetei miatt?
(Ide tartoznak, azonban nem a következőkre korlátozódnak: gyorshajtás, közúti veszélyeztetés, tilos jelzéseken való áthaladás, stb.)
Természetesen nem.​

C.6 Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?
A bal kulccsontom alatt egy születési dátum található.​

C.7 Fogyasztott valaha marihuánát? Amennyiben a válasza igen, mikor fogyasztott utoljára?
Igen, fogyasztottam már marihuánát, utoljára 17 éves koromban.​

C.8 Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket? Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára?
(THC, LSD, PCP, GHB, kokain, amfetamin, metamfetamin, szteroid, ecstasy, hasis, ópium, morfium...)
Gina [GHB] 25. betöltött életévem megünneplése alkalmából egy szűkebb baráti társasággal ellátogattunk egy szórakozóhelyre. Ott csempészte bele egy hölgy az italomba.​

Tanúsítvány

A jelentkezésem elküldésével igazolom, hogy a kérvényben megadott válaszok mind a saját magam szellemi terméke, illetve teljesek, igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatomban áll és elfogadom, hogy bármilyen hamis, megtévesztő, valamint elégtelen válasz vagy állítás elegendő indoknak bizonyulnak a jelentkezési ciklusból való kizárásra. Elfogadom, hogy a Recruit Training Academy program bármikor megszakítható előre meghatározott indok nélkül is. Vállalom a képzés nem teljesítése esetén a képzési díj megtérítését. Továbbá, nem ellenkezem, ha a későbbiek folyamán ujjlenyomatot, vagy DNS mintát vesz tőlem a Las Venturas Metropolitan Police Department vezetősége.​

OOC Információk
D.1 Életkorod: 20. életévemet töltöttem idén nyáron.​
D.2 Neved/beceneved: Ganja​
D.3 Mesélj magadról pár mondatban: Patrik vagyok, 20-dik életévemet töltöttem idén nyáron. Szakmai érettségit tettem, most a +1 év szakmámat tolom lefelé, és ha minden igaz nyáron papírom lesz arról is. :D Sokat ülök a gép előtt, ezen idő túlnyomó többségében sorozatot nézek, szakadatlanul. Ezeknél 30+ címen túl járok, mondhatni már-már sorozatfüggővé nőttem ki magam, ami valahol érthető is, a számok alapján. Ha akad egy jó könyv a kezembe, azt is szívesen fel-fel lapozgatom, jelenleg a Tűz és Jég Dala (ebből lett adaptálva ugye a Trónok harca, ami sikeresen el lett cseszerintve... :( ) c. regényciklus 5. kötetét olvasom, a "Sárkányok Tánca" alcímre hallgató kötetet. Szeretem a hazai Underground RAP-et, ez a mainstream, szanszétautotune-ozott "TRAP" műfaj elég messze áll tőlem, bár abból is akad 1-2 gyöngyszem, amit szivesen pörgetek. Külföldi előadók munkásságát nem nagyon követem, ez abból fakad, hogy ugyebár nem vagyok (afro) amerikai, így a szlengeket, a regionális nyelvjárásokat soha a büdös életbe nem fogom meg érteni, ha meg nem értem meg miről témázik az ember, akkor minek hallgassam? Nem vagyok divathallgató, egyszóval. :D Korosztályomhoz képest intelligenciában szerintem érettebb vagyok, mint a kortársaim, ezt tükrözi a bő szókincsem, választékos beszédstílusom, valamint a jól taglalt, szép, kerek mondataim. Ez az RP stílusomban is visszaköszön minden egyes alkalommal. Mivel lassan már 10 éve űzöm " A szakmát ", ezért számomra ez a " kocsikázgatunk, le erpézzük, hogy itt is meg ott is vó'tunk " már nem nyújt élményt, ezért igyekszem karaktereimet mindig különleges, nem mindennapi adottságokkal felruházni (alakítottam már elmebeteg, szenilis karaktert is, mozgássérültet, vakot, kleptománt, és még sorolhatnám.. ), valamint cselekményeimet hosszú és bő mondatokban megfogalmazni, hogy az mindenki számára minél érthetőbb, félreértelmezhetetlenebb legyen.​

D.4 Mióta szerepjátékozol?: Húúú, nem számolom az éveket.. :D Lassacskán 10 éve, még annó a See-RPG-n kezdtem, valahol 2010 környékén.​
D.4.1 Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén?: LV-re nem olyan rég jöttem át V3-ról, de remélem ez nem okoz különösebb komplikációkat.​

D.5 Milyen karaktert alkotnál az LVMPD tagjaként?(karakterjellemzés és történet): Karaktereimet minden esetben az őt ért ráhatások és tapasztalatok alapján, lassan és fokozatosan építem fel. Mivel lvl 4 (bocsna :D), ezért még nem teljesen forrotta ki ez a személyiség. Azt sem mondanám, hogy igyekszem... nem akarom elkapkodni, összebarmolni egy mindennapos, "átlagos" karaktert.
Jelenleg ahol tartok: Mivel középiskolából a gyereket kicsapták, ezért majdnem halasztania kellett egy évet, megtanulta, hogy mi a dolgok rendje, mik a szabályok és ezt teljes mértékben betartja és betartattja másokkal is. Kötelességtudatos, és minden téren maximalista.
25 évesen egy disco-ban akarata ellenére bedrogozták (GINA), ezért elítéli és vadássza azokat a személyeket, akik használják, terjesztik, birtokolják, vagy visszaélnek egyes illegális tudatmódosító szerekkel. <--- a főbb vonal ez lenne.
Bűnügyi igazságszolgáltatás mellett Pszichológia szakon is diplomát szerzett, ezért tudja, hogy mi folyhat egyes bűnözők fejében, és a kihallgatás során keresztkérdéseivel szereti feltérképezni a terepet, hogy minél több vádpont alapján bíróság elé tudja állítani a vádlottat, valamint információt szerezzen a "nagyobb halakról".
Sosem késik, nem szájal vissza, a rábízott feladatot vagy feladatokat körültekintően, a lehetőségeihez mérten minél pontosabban szereti elvégezni.​

D.6 Miért szeretnél az LVMPD-hez csatlakozni?: Nem fogom itt most Jézus lehazudni a keresztről, és azt mondani, hogy "szeretnék egy jó társasághoz tartozni, meeeert.. ", mivel a társaságon belül nem ismerek senkit.
Játékokban mindig is szerettem a jó fiút alakítani, azt szeretem, ha valami változatos, márpedig ez az. Soha sem tudhatom, hogy a következő alkalommal a "Jó napot kívánok XY vagyok innen és onnan, személyigazolványt kérnék szépen " mit váltok ki az RP partneremből. Üldözés, lövöldözés? Vagy csak szimplán oda adja a személyazonosságát igazoló fényképes okiratot? Egyszóval a monotonitást kerülöm és keresem a változatosságot.​
D.7 Voltál már valaha Amerikán alapuló rendvédelmi szervezet része?: Nem, még nem voltam.​

D.8 Csatolj egy UCP-n készített képet a névváltásaidról (link):​
D.9 Csatolj egy UCP-n készített képet az adminjaileidről és banjaidról (link):​
 

whyme

zzzZzzZzz
2019. 01. 09.
1 430
4 463
V4 karakter
Nicolao Lamberti
LV karakter
Feliciano Nunes
Untitled-3.png


Mr Ambruzzi,​

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Recruit Training Academy megkapta a levelét. Jelentkezését az elkövetkező 72 órában felülvizsgálja egy​
Employment Supervisor, amely döntéséről itt értesítjük.​
Köszönjük a türelmét.​
ed4160efca20b1cc2e8686204da37fa1.png
Police Officer III David Roberts​
Employment Officer, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
  • Tetszik
Reactions: tarcseh

agoston!

smoke who?
2019. 01. 10.
1 508
12 790
V4 karakter
Brandon_Porter
Untitled-3.png
Mr Ambruzzi,​
Értesítjük Önt, hogy a jelentkezését felülvizsgálta egy, a Recruit Training Academy által megbízott Employment Supervisor. A jelentkezését alapos vizsgálatnak vetettük alá, melynek értelmében történt a kiértékelés.​
Ennek eredményeként a jelentkezését és a múltját elégségesnek tekintjük, kérvénye el lett fogadva.
Az elkövetkező 72 órában további instrukciókat fog kapni jelentkezésével kapcsolatban, az akadémiai tanulmányok megkezdéséről. Bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén kérelmét továbbítsa a Professional Standards Division Command felé.​
Sok sikert kívánunk.​
ca78b9b29537c84a165946e8f541e3f8.png
Lieutenant James Nelson​
Employment Supervisor, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.