[ELFOGADVA] Teodor Alvarez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

TeodorA

Újonc
Támogató
2019. 04. 03.
21
29
Ausztria, Innsbruck
V4 karakter
Teodor Alvarez
LV karakter
BenitoBlanco
V2 karakter
Chino Masanori
lvms-logo.png)

Jelentkezési formanyomtatvány új jelentkezők részére.​



In Character​



Személyes adatok és leírás.

Teljes neve: Teodor Alvarez
Anyja neve: Jessica Cortez
Születési hely és idő: 29873, Lincoln Street 141/A George Lincoln Hospital, Miami, Florida, 1988 - 08- 06
Személyigazolvány száma: 473379VR
Jogosítvány száma(ha van): 235740VP
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
17458, Town Street 10/2, Las Venturas, Nevada
Állampolgárság:
USA, Mexico

Magasság:
181cm
Testsúly:
77kg
Nem:

Férfi[X] Nő[]
Etnikum:
Latin


Képzettség.

Legmagasabb Iskolai végzettség:
Egyetem
Intézmény neve:
Boston University
Végzettség megszerzésének ideje:
2009 - 06 - 06


Munkaviszony.

Előző munkahelye:
Cortez Transport INC.
Munkaviszony kezdete és vége:
2020 - 10 - 10 / 2023 - 02 - 17
Munkaköri leírás:
Első évben helyi képviselőként dolgoztam, majd marketingesként folytattam munkámat.
Miért hagyta ott előző munkahelyét?
Vállalkozás megszűnése miatt.



Out Of Character​



Neved: <Balázs>
Életkorod: <26. éves vagyok.>
Mióta játszol különböző Roleplay szervereken?

<Nagyon régóta, annó még SeeSamp-on kezdtem el játszani ami nagyjából 2012 -13 körül lehetett, a szerverek szétválásakor átjöttem én is az MTA részlegre, kisebb nagyobb kihagyásokkal játszottam és részt vettem a magyar roleplay világában.>
Voltál-e már valamelyik frakció tagja a szerveren? Ha igen, meddig voltál tag, és miért hagytad ott? Ha még nem voltál frakcióban miért nem?

<Las Venturason nem voltam része még egyik frakciónak sem, de V2 és a V3 szerverein aktívan részt vettem az illegál frakciók életében, illetve a V2 szerverén sikeres Yakuza pályázatomat követően vezethettem egy maffiát.>
Voltál már egészségügyi frakció tagja?

<Még nem, és pályafutásom során nem emlékszem, hogy lettem volna.>
Milyen tapasztalatod van egészségügyi RP-vel kapcsolatban?

<Igazából a tapasztalatom valamelyest van, mivel az illegál RP vonalán mozogtam nagyon sokáig, és egyéb sérülésekből adodóan nagyon sokszor volt lehetőségem a mentős, és ápolókkal való RP szituációkban, ezek alatt gondosan oda figyeltem, hogy mit mikor és miért csinálnak, hogyan bánnak egy lőtt sebbel, és egy karcolással, vagy épp egy autóbalesetet szenvedett személlyel.>
Miért gondolod hogy érdemes lenne veled dolgozni?
<Úgy gondolom, hogy az évek alatt nagyon sokat tapasztaltam minden téren szinte, igaz a illegál részen mozogtam mint feljebb is írtam, de szeretném megtapasztalni az érme másik oldalát is ahol én segíthetek, nagyon sokszor találkoztam a frakció működésével. Nagyon jól tudom lereagálni a szituációkat, nem hátrálok ki semmitől, és stresszben, és gyors megoldásokban is nagyon jól teljesítek.>
Csatolj UCP képet a kitiltásokról, adminjailekről, és névváltásokról.
Mesélj magadról pár mondatban.
<Balázsnak hívnak 26 éves vagyok, párommal és kisfiammal élek, a kisfiam mellett a második kedvenc időtöltésem nyílván a számítógépes játékok, de én elég maradi vagyok és már lassan 9 éve aktívan részt veszek az RP közösségben. Annó még a SeeSAMP szerverén kezdtem el játszani, és ahogy szétváltak akkor jöttem át a SeeMTA-ra, voltak kisebb nagyobb kihagyásaim de szeretem ezt a fajta kikapcsolódást. Rendvédelmi frakciókban kétszer volt szerepem a See társszerverein, ezen kívül inkább az illegál vonalon mozogtam, ahol frakciót is vezettem. Az időbeosztásom általában úgy alakul, hogy délelőtt dolgozom nagyjából délután 14:00-ig és az esti órákban szoktam a szerveren aktívan játszani. Hétvégente teljes mértékben szabad vagyok, de ott is inkább az esti órák ami nekem a játékra megfelelő.>
Mutasd be az általad alakított karaktert pár mondatban.

<Teodor a városba úgy érkezett, hogy teljesen új életet kezdjen normális keretek között elkerülje az illegális világot, szeretne a város és a közösség érdekébe tenni ezt első lépésben a
Evolving Las Venturas Movement közösség által alakított város fejlesztési, város környezetére kialakított szervezeten keresztül teszi ahol egy 500,000$ adománnyal járult hozzá, hogy a tevékenységüket segítse. Teodor egy 35 éves nőtlen latin - amerikai fickó aki szereti gyűjteni az élményeket, kirándulni, sportolni. A legszebb hobbija a tájfotózás, a szép Las Venturasi hegyekről.
>



Egészségügyi kérdések​



Írja le milyen gyógyszerbeviteli utakat ismer.
<Szájon, vénásan, inhalációs bevitel.>
Írja le vázlatpontokban a nyomókötés felhelyezésének menetét alkarra.
<1. Előkészület: Mielőtt az adott pontra nyúlunk, fertőtlenítjük kezünket.
2. Seb előkészítése: A sebet megfelelően megtisztítjuk, fertőtlenítjük és szárazra töröljük.
3. Kötszer felhelyezése: Vágunk egy megfelelő méretű kötszert amivel a sebet és annak területét a lehető legjobban le tudjuk fedni.
A kötszer mindkét végét ragasztóval, vagy más módon rögzítjük hogy ne tudjon szétugrani vagy levállni a sebről.
4. Ellenőrzés: Megvizsgálom a kötést, hogy megfelelően feszes-e és hogy a páciens adott testrészénél nem e szorítjuk el a véráramlást.>
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.

<1. Helyzet felmérése: Megvizsgálom a területet, hívom a segítséget és elmondom a problémát és amit látok.
2. Megpróbálom ébresztgetni az embert, megnézem a pulzusát a nyakánál.
3. Szívmasszázs: Megpróbálom a mellkasnál nyomkodva, orron befújással újraéleszteni a fekvő embert.>
Egy autóbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A járműben egy középkorú férfi ül, öve nem volt bekötve ennek hatására erősen beverte a fejét, amely homlokánál enyhén vérzik és dagadt, eszméletét elvesztette, mit tenne ebben az esetben?
<Megpróbálom kivenni az autóból, és biztonságos pozícióba helyezni ahol az újraélesztés meg tudom kezdeni, közben segítséget hívok ahol elmondom a történteket. A járműből való kivétel után pulzust, és esetleges élet jeleket próbálok keresni. Megkezdem az újraélesztést először mellkas nyomkodásával, később orrbefújáson keresztül. A test közben stabil pozícióban van, hogy véletlenül se okozzak nagyobb gondot mint például belső vérzést amíg nem érünk a kórházba a további vizsgálatokra.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2023.06.26.
Aláírás: Teodor Alvarez
 
  • Tetszik
Reactions: Angel_LV

Doc

Cardioplegia ?
2019. 01. 11.
824
1 114
OMSZ Központi Rohamcsoport
V4 karakter
Nyikolaj Vasilievich
LV karakter
Bert Cantrell
lvms-logo.png

fejlec.png

Tisztelt Jelentkező,

A Las Venturas Medical Services Human Resource and Finanace Department megkapta és feldolgozta a jelentkezési formanyomtatványt.
A jelentkezés kiértékelése a Directorate jóváhagyásával megtörtént. A
jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.
Kérjük a továbbiakban vegye fel a kapcsolatot időpont egyeztetés céljából az illetékes Mentorra.
Mack Crescenzo Senior Paramedic, MED Mentor.

Amennyiben valamilyen komplikáció lép fel a felvételi eljárás folyamán, vegye fel a kapcsolatot a Directorate egyik tagjával.
Dr. Lisa Vasilievich Medical Director, Chief of MED.
Dr. Lexia Vasilievich Executive Director, Chief of MAN.

 
  • Tetszik
Reactions: Angel_LV
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.