[Elfogadva] Tender Fuentes

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

MonsterTender

Újonc
2019. 04. 07.
36
1
V4 karakter
Tender Fuentes
LV karakter
Tender Fuentes

34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png

[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
Alex
Hány éves vagy?
21 éves vagyok.
Hány játszott perced van?
18.600 perc
Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Voltam még régebben. 2X összesen és próbálom így is tartani. https://imgur.com/yHauTNE
Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Igen sajnos. Egy rossz nap és egy elhanyagolt kötelesség miatt ezt azóta meg bántam. https://imgur.com/yHauTNE
Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Nem,még nem volt.
Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Redline Auto Servise-be töltöttem el jó pár szép hónapot.
Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

Rossz napom volt, NonRP-ztek és felhúztam magam és kiléptem és nem volt idegzetem feljönni viszont elhanyagoltam a Frakciót és nem adtam le az itemeket. Ezért banoltak amit most realizáltam csak 2020-ban
Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Hát Vontatósnak előléptettek,megkaptam a bizalmat. Egész nagy vagyont kereskedtem össze. Jó RP-ket sikerült már többször lebonyolítani. Szereztem jó barátokat.
Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

Ezt sajnos nem akarom pontosan belőni mert sokmindentől függ. Kórházban dolgozom és ha nagyon fárasztó a nap és vissza kell mennem dolgozni másnap lehet hogy csak 1-2 órát vagyok fent. Ezért nem szeretném ezt leírni mert nem biztos hogy meg tudom tartani.
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Természetesen. Szép tiszta felvételű mikrofonnal
Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Komolyság ha kell, viszont ha meg lehet engedni a hülyeségben/viccelődésben verhetetlen vagyok. Csapatjátékos vagyok. Nem vagyok nagyképű szóval nem nagyon tudom hogy jobb lennék-e a többi jelentkezőnél.
Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Már lassan 2 éve dolgozom Kórházban ápoló ként, sajnos eléggé rossz időszak van és ez néha meglátszik rajtam is. De szeretem csinálni.2 hobbim van az egyik a Fotózás és jópár ember szerint értek is hozzá csak még nekem kell bebizonyítanom magamnak. Másik pedig az engergia italos dobozok gyüjtése. Általában nyugodt vagyok, nagyon nehezen lehet felhúzni és abből kifolyólag türelmes vagyok mindenkivel, szinte minden esetben.


[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.

Jelentkező neve:
Tender Fuentes
Jelentkező születési helye, ideje:

London, 1992.12.30
Jelentkező anyjának leánykori neve:

Kimaro Maria
Jogosítványa, okiratai érvényesek?

Természetesen.
Miért szeretne ide jelentkezni?

Szeretek vezetni és embereket kiszolgálni és így a 2 kedvenc dolgomat egyszerre csinálhatnám.
Miért pont önt vegyük fel?

Rugalmas munkbeosztásban tudok dolgozni. Remekül vezetek. Kifinomult kommunikációs készségeim vannak. Barátságos vagyok minden emberrel.
Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)

Fontos, hogy minden ember csapatban is tudjon együtt működni mert néha hiába tud jobban valamit egy ember ha lehetetlen megcsinálni egyedül. Kell a csapatmunka, és meg kell tanulni csapatban dolgozni. Meg kell hallgatni a másikat,és elfogadni a döntését.
Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Természetesen
Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 7.500 $ kauciót kell befizetni?

Természetesen
Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):

Azért szeretnék Las Venturas Taxi társaságban dolgozni mert imádok vezetni és szeretek embereket kiszolgálni. Gyors és pontos munkavégzés után elégedettséget látni a kiszolgált emberen. Régóta vezetek és természetesen jogosítványal. Mindig út és az időjárási viszonyoknak megfelelően,biztonságosan. Szeretnék egy hasznos és erős tagja lenni a Taxi társaságnak.
Kérjük csatolja az önéletrajzát:

Tender Fuentesnek hívnak, 1992-ben születtem Londonban. Édesapámat sajnos fiatal koromban elvesztettük. Édes anyám nevelt fel és adott meg mindent amire csak vágyhattam gyerekként. Általános iskolát még Londonban végeztem el,St.David általános iskolában közepes tanuló voltam. További tanulmányaimat több középiskolában is szerettem volna folytani de egyik szakma sem tetszett viszont kiderült hogy imádok vezetni így amint össze gyüjtöttem a jogosítványra a pénzt el is mentem hogy legyem és elsőre ez sikerült is. Már 8 éve van jogosítványom és Édesanyámmal össze raktuk a pénz egy kisebb,gyengébb de guruló autóra amit imádok.


Aláírás: Tender Fuentes

Kelt.: 2020.12.07
 

Stepi

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
337
127
LV karakter
Stephen Guzman
Szia.
Lapod önmagába jó lett. Szép kerek mondatokba válaszoltál.
Sok Sikert Kívánok!
 

Rowan

💎💎
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 147
807
V4 karakter
Marcus Rowan
LV karakter
Marcus Rowan
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Marcus Rowan/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2020. 12. 13. 14:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Szép lap lett, tsre készülj.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.