[Elfogadva] Taylor Moon

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Anreaktor

Újonc
2024. 04. 15.
6
0
V4 karakter
Jayce Watson
LV karakter
Taylor Moon
taxilog.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyesírás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: Moon
Középső név: -
Keresztnév: Taylor
Születési hely és idő: 2000.09.27, Las Venturas Hospital
Anyja leánykori neve: Rebeca Smith

Elérhetőség:
Telefonszám: +36-76-637-6569
E-mail cím: tylrmoon@seemail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: x
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Taxisofőrként lehetőségem lenne emberekkel találkozni, változatos helyeken megfordulni, és szabadabban kezelni az időbeosztásomat. Szeretek vezetni, és örömmel segíteném az utasokat abban, hogy biztonságban és kényelmesen jussanak el úti céljukhoz.

Miért pont önt vegyük fel?
Engem azért érdemes felvenni, mert megbízható, precíz és udvarias vagyok, aki nagy hangsúlyt fektet az utasok biztonságára és kényelmére. Rugalmasan alkalmazkodom az igényekhez, jól ismerem a várost, és mindig a leggyorsabb, leghatékonyabb útvonalakat választom.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
A csapatmunka szerintem kulcsfontosságú a sikeres és hatékony munkavégzéshez, mert lehetőséget ad a különböző nézőpontok és készségek egyesítésére. Hiszem, hogy egy jó csapatban mindenki támogatja egymást, közösen oldjuk meg a kihívásokat, és a közös célok eléréséhez mindenki hozzájárul a maga erősségeivel.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: x
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 150.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: x
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 6-8 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyesírás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
Guszti a nevem, és általában úgy becéznek hogy Gusztika

Hány éves vagy?
16 éves vagyok

Hány játszott perced van?
6 560 perc

Mi az Account ID-d?
6835

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Nem volt még más nevem.

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Hát úgy mond komolyabb szervereken nem, csak ilyen GazdagRP-ken voltam szinte mindenféle frakcióban

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Általában bezártak a szerverek, nem kiléptem

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Igazándiból büszke vagyok rá, hogy eddig nem volt még Adminjail-em, és még arra az egyre vagyok büszke, hogy elég hamar kitudtam hozni egy olyan kocsit a pénzemből, ami nekem a kedvencem volt.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
2-3 órát simán. De akár 4-5-öt is. Tanulásaimtól függ igazából

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: x
Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Azért válasszatok engem, mert nagyon lelkes és motivált vagyok, és tényleg szeretném ezt a munkát. Szeretek vezetni, és bár még csak 16 éves vagyok, gyorsan tanulok és mindig a legjobbat akarom nyújtani. Különösen jól kezelem a stresszes helyzeteket is, és jól tudok alkalmazkodni. Talán nincs még annyi tapasztalatom, mint másoknak, de épp ezért vagyok nagyon elkötelezett abban, hogy bizonyítsak, és gyorsan fejlődjek. Mindig pontos és megbízható vagyok, és biztos vagyok benne, hogy sok pozitív élményt tudnék nyújtani az utasoknak is! Emellett nagyon nyitott és barátságos vagyok, könnyen kijövök az emberekkel, ami szerintem fontos egy ilyen munkában. Szívesen segítek másoknak, és mindig igyekszem jó hangulatot teremteni, hogy az utasok is jól érezzék magukat az úton.

Mesélj magadról pár mondatban! (6-8 kerek összefüggő magyar mondat.)
16 éves vagyok, és nagyon szeretek vezetni. Már gyerekkoromban is érdekeltek az autók, és mindig is arról álmodtam, hogy egyszer taxisofőr lehetek. A barátaimmal szívesen megyek kirándulni, és sokat utazunk együtt, ami mindig jó móka. Emellett nagyon szeretek sportolni, főleg focizni, mert ez segít levezetni a stresszt. Jó tanuló vagyok, és fontos számomra, hogy mindig a legjobbat hozzam ki magamból. A családom és a barátaim sokat támogatnak, és szeretném őket büszkévé tenni azzal, hogy sikeres leszek a munkámban. Szívesen megismerném az embereket, és segítenék nekik, hogy minél kellemesebben teljen az utazásuk. Szeretem felfedezni a várost, és mindig keresem a legjobb útvonalakat, hogy minél gyorsabban elérjem a célomat. Emellett érdekel a zene is; sokszor hallgatok zenét vezetés közben, hogy még élvezetesebb legyen az út. Hiszek abban, hogy a pozitív hozzáállás és a jókedv nagyon fontos egy ilyen munkában, és ezt mindig igyekszem magammal hozni.




Aláírás: Taylor Moon


Kelt.: 2024. 10. 09.
 

Charlie

Aktív fórumozó
SzerverAdmin
LV
2020. 11. 18.
273
199
Las Venturas Taxi Split & Hvar
LV karakter
Charlie Deaves

taxilog.png
Tisztelt Jelentkező!

A Las Venturas Taxi társaság vezetősége megkapta és feldolgozta a jelentkezését. Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapja elbírálásra került melynek eredménye:
Elfogadva
A Szóbeli ((Teamspeak 3)) időpontja: 2024.10.14. 18:00 óra

A meghallgatásra készüljön fel a Frakció, és a Működési Szabályzatból!

Személyes megjegyzés: Az önéletrajz nagyon minimalistára sikeredett, de adunk egy esélyt, készülj fel a meghallgatásra.


Charlie Deaves
Company Owner
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.