[Elfogadva] Tamayo Rodriguez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Orton

Happy Nation💸
SzerverAdmin
LV
2021. 04. 03.
638
850
LV karakter
Giel Flim
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/SIZE][/FONT][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/SIZE][/FONT][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/SIZE][/SIZE]



ts-taxilogo.png


Jelentkezési lap





[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.


Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: Rodriguez
Középső név: -
Keresztnév: Tamayo
Születési hely és idő: Lisabon. 1993.11.16
Anyja leánykori neve: Ana Miranda

Elérhetőség:
Telefonszám: +38-76-761-7657
E-mail cím: tamayo.rodriguez1993@seemail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen:
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Eléggé szeretek autókkal foglalkozni,először apám régi autóját vezettem,azért szeretnék leginkább taxi sofőr lenni,mivel ezzel nem csak szórakozásból vezetek,hanem másoknak is segítek az eljutásba

Miért pont önt vegyük fel?
Eléggé jó vezetési tapasztalatom van,valamint nagyon jól tudok dolgozni csapatba és egyedül is,ezekmellet teljesmértékbe teljesiteném az elvárásokat.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Véleményem szerint a csapatmunka egy nagyon fontos tényezője egy közösségnek,akiknek a célja közös,olyan dolgokba tudják egymást kisegiteni ,ami valakinek gyengesége másnak pedig erőssége,igy kiegészítik egymást,viszont a jó csapatmunkához nagyon fontos hogy a tagok jó kapcsolatba legyenek.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen:
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 100.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen:
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.


Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
István

Hány éves vagy?
16

Hány játszott perced van?
29601

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
még nem voltam

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Nem voltam

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Az összes autóra,ami a birtokomba volt és az idő alatt szerzett barátaimra

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Naponta 2 órát tudok szánni a frakcióra,de hétvégente többet.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen:

Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Nos,semmivel se tartom magam jobbnak a többi jelentkezőnél,viszont elég szép rp tapasztalatom van,amit bármilyen szituáció használni tudok és szerintem nagyon jól meglennék a frakcióba

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Istánnak hívnak.Jelenleg a szüleimmel élek egy kisvárosba Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében.A helyi Gimnáizumba járok,szeptemberbe a 10.évfolyamot kezdem meg,elég jó tanulónak tartom magam.Iskola mellett sportolok,leginkább a foci köt le,viszont ha lehetőségem van egy kosármeccsre is szivesen beszállok.Otthon a házimunkába segédkezek,valamint ha időm engedi számitógépen játszom,A Seemta szerverére 2 éve regisztráltam 2 barátommal,azóta kisebb-nagyobb kihagyásokkal játszom.Persze a Seemta-n kivül más játékokkal is szoktam időmet tölteni a Valorantot játszom mostanság.A társaságokba elégkönnyen betudok általába helyezkedni,leginkább poénos,de egybe segitőkész is vagyok.




Aláírás: Tamayo Rodriguez



Kelt.: 2023.06.12.
 
Utoljára szerkesztve:

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 724
5 420
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Bruno Fleming/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2023 06. 18. 15:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Nem lett rossz lap, az UCP képeket nem töltötte be, ezeket majd a meghallgatásra hozd magaddal.
 
  • Tetszik
Reactions: Orton
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.