[Elfogadva] Svetlana Ekaterina

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Gereben_ur

Újonc
2024. 04. 05.
23
8
LV karakter
Svetlana Ekaterina

taxilog.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: Svetlana
Középső név: x
Keresztnév: Ekaterina
Születési hely és idő: 1995.06.28, las Venuras
Anyja leánykori neve: Ksenia Lena

Elérhetőség:
Telefonszám: +38-76-524-9149
E-mail cím: ekaterinasve@seemail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: x
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Kicsi korom óta nagyon érdekel a személy szállítás, régbben próbállkoztam is saját céggel, egyéb okok miatt nem sikerüllt, viszont alkalmazottként is érdekel az állás.

Miért pont önt vegyük fel?
nagyon elszánt lennék a munkával kapcsolatosan, régebben más városokban volt részet vezetőként és alkalmazottként is a taxira. Van megfelelő autóm a személy szállításra.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Véleményem szerint nagyon fontos a csapat munka egy cég számára, mivel a mindennek a kulcsa a komunikáció. Emellett megkell szervezni a csapaton belül, hogy ki mikor dolgozik milyen munka beosztásba, kinek melyik az autója, hova állhatnak vele, a hívásoknak a fogadása. Rengeteg dolog nem működne a csapat munka nélkül. Emellett ha össze hangoltan dolgozik a csapat élvezetebb is a munka folyamat.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: x
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 100.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: x
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.


Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Márton/ Marci

Hány éves vagy?
17

Hány játszott perced van?
84.107

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Igen voltam, redline auto service

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Keveselltem az rp-t, nem igen volt benne "akció"

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Alapos rp tudás megszerzése, Rengeteg ember megismerése, Stabil IC vagyon.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
3-4óra az alap.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: x
Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Érett gondolkodás, szeretek beszéllgetni az emberekkel, nyitott vagyok. Alázatos, sok időt eltudok tölteni a frakcióval. Színesíteni tudom az emberek napját rp-vel, elszánt vagyok.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Gereben Mártonnak hívnak, most nyáron töltöm a 17-et. Jelenleg közép iskola 10. osztályba járok, kereskedellmi szakon. Érettségi utána még a csepeli Kossuthba át szeretnék menni, elvégezni az autó szerelő szakot. Alapjáraton oda szerettem volna menni, viszont ez a kereskedelmi iskola volt elöbb, így elutasításra kerülltem. A jövőben is az autó szerelő szakmával szeretnék foglallkozni, mivel már kicsiként bele szerettem a kocsikba, a működésükbe, a hangba stb. Innen jött a gondolat, hogy én autószerelő szeretnék lenni. Iskola után pár év munka, a gyakorlat érdekében. Ezek után egy saját autó szerelő céget szeretnék csinállni. Szerencsére egy anyagila stabil és támogató családból jövök, így biztos vagyok benne hogy ez össze fog jönni. Nagyjából ez az amit tudni kell rólam, köszönöm ha elolvastad!





Aláírás: Gereben Márton/ Svetlana Ekaterina



Kelt.: 2024.04.29
 

Timo

🦊❤️🐇 - 04.13 💞
2019. 01. 10.
530
255
24
Magyarország
V4 karakter
Thomas Timoshenko
LV karakter
Thomas Timoshenko

taxilog.png
Tisztelt Jelentkező!

A Las Venturas Taxi társaság vezetősége megkapta és feldolgozta a jelentkezését. Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapja elbírálásra került melynek eredménye:
Elfogadva
A Szóbeli ((Teamspeak 3)) időpontja: 2024.05.13. 18:00 óra

A meghallgatásra készüljön fel a Frakció, és a Működési Szabályzatból!

Személyes megjegyzés: Nem a legerősebb lap, készülj fel a meghallgatásra.


Thomas Timoshenko
Deputy Company Owner
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.