[Elfogadva] Spano Norelli

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bodnaar

Újonc
2021. 05. 10.
43
449
V4 karakter
spano_norelli
LV karakter
seth_hardin

Taxi_1.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Személyes információk:
Vezetéknév: Spano
Középső név: -
Keresztnév: Norelli
Születési hely és idő: 1993.07.30, Las Venturas.
Anyja leánykori neve: Lily Reeves.

Elérhetőség:
Telefonszám: 387612004753
E-mail cím: spanonorelli@seemail.com


Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: x
Nem: -


Miért szeretne ide jelentkezni?
Azért mivel szeretem az embereket fuvarozni, illetve az autókat is vezetni. Nem egyszer hívtam már taxit, és minden sofőr nagyon kedves volt, jól eltudtam velük társalogni. Szeretnék több tapasztalatot szerezni a taxis melóban. Sok jót hallottam a cégről, ezért szeretnék beilleszkedni a csapatba.


Miért pont önt vegyük fel?
Már egy ideje itt élek a városban, és mondhatni ismerem is. A lehető legrövidebb útvonalon fuvaroztatnám az utasokat. Mivel kedves, és eléggé vidám ember vagyok nagyon szívesen beszélgetnék az utasokkal, szórakoztatnám őket a megfelelő körülmények között. Az autókat szeretem, a kiosztott autómra is vigyáznék, minden a legeslegnagyobb rendben menne. A jogosítványom már nem most szereztem, megvan a rutinom!


Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Ez a dolog az élet bármely területén nagyon fontos szerepet játszik szerintem. Ha nincs csapatmunka, akkor nincs meg a rendes hang, az összetartás. Ha nincs összetartás, nem jó együtt dolgozni főleg úgy, hogy mindennap egymást látják a munkatársak. Sokkal könnyebb úgy a munka, ha ez működik. Segíteni a másiknak ha valami baj van, munkamegosztás stb. A legfontosabb a csapatmunkába a bizalom!


Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: x
Nem: -


Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: x
Nem: -


Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):
Tisztelt Las Venturas Taxi! Láttam, hogy van magukhoz jelentkezési lehetőség, ezért úgy döntöttem, hogy jelentkezem. A cégről sok jó hírt hallva, fuvarjaimmal megvoltam elégedve, megbízhatónak tűnik. Állandó munkahelyet szeretnék, nem olyasmit mint egy farmi takarítás, stb. Előző munkahelyem nem volt megfelelő számomra, nem volt meg a csapatmunka, keveseltem a fizetésem, ezért magukhoz fordulok, hogy itt hosszútávra normális körülmények közt eltudjak helyezkedni. A vezetési tudásommal nincs baj, hisz már nem most szereztem meg a jogosítványom, eléggé sokat vezetek. Nem régiben a Las Venturas Medical Servicesnél dolgoztam, ahol szintén kellett vezetni, illetve Nagyker. futárként is dolgoztam, ahol cégeknek szállítottam egyebet. Nem szeretnék több olyan helyen dolgozni, ahol kiszámíthatatlanok a dolgok. Mivel nem vagyok önző, illetve makacs típus, az utasok igényeit betartom, normális körülmények között szeretnék dolgozni! Hosszútávra jelentkeznék a céghez, komoly szándékokkal!

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):





[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Bodnár Bence


Hány éves vagy?
16

Hány játszott perced van?
7403


Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)


Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)


Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Igen, LVMS.


Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Keveseltem a fizetést, leader váltás.


Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
A kis vagyonomra, új barátok.


Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
3-5 óra.


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: x
Nem: -


Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Aktív, kedves vagyok. Ha fent lennék a szerveren azt mind a frakcióra szánnám. Szeretek hülyéskedni másokkal a megfelelő határok között, könnyen tanulok.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Bodnár Bencének hívnak, jelenleg 16. életévemet töltöm. Jelenleg autószerelői szakon tanulom. Hobbim a focizás, számítógépezés. Szabadidőmben játszok, illetve edzek. 3 éve játszom Roleplay szervereken, kisebb nagyobb sikerekkel. A kezdetben DM,FUN szervereken kezdtem, itt alakult ki a GTA-s pályafutásom. Emellett sokat játszom R6-al, Valoranttal, illetve CS:GO-val. Szeretek másokkal baromkodni, persze ezt mindig a megfelelő határok között. Ha megvan a hang, gyorsan összetudok barátkozni emberekkel.




Aláírás: Spano Norelli

Kelt.: 2021.08.22.]
 

peti459231

Újonc
2020. 03. 08.
3
3
LV karakter
Lillie Walsh
22.) Csak frakció tag írhat az adott frakció jelentkezési lapjaihoz, jelentéséhez! Bbüntetésed: 50 pont
Szia. A lap elég rövidre sikeredett, viszont nagyobb gond nincs vele.
Az önéletrajz a jegyzettömbe funny, de jó ötlet.
Támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: bodnaar

Rowan

💎💎
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 147
807
V4 karakter
Marcus Rowan
LV karakter
Marcus Rowan
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Marcus Rowan/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2021. 08. 29. 15:30 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Működési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Szép lap lett, sok sikert!
 
  • Tetszik
Reactions: bodnaar
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.