[Elfogadva] - Sir Max Caiden jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KisPrinc

Újonc
2021. 10. 09.
12
5
V4 karakter
Bohdan Szolovjov
V2 karakter
Erick Caiden
WUv9PAS.png

- A jelentkezés IC része -

- Teljes neve -
Sir Max Caiden

- Születési helye, ideje -
1994/05/01, Vice City

- Elérhetőség (telefon, email) -
MaxCaiden82@seemail.com, 143582

- Mely munkakört kívánja betölteni? (Targoncavezető/Beszállító/Logisztikai ügyintéző) -
Targoncavezető

- Meséljen magáról minimum 5 mondatot -
Sir Max Caiden vagyok eredetileg britt amerikai, aki azért jött testvérével a városba, hogy új életet kezdjen. Azóta megfordult több helyen is, volt az akár legális akár illegális. Anyja meghalt régen, mert beteg volt, apja elhagyta. Jelenleg munkanélküli, mert elvesztette előző állását, amit nem tart jogosnak. Kedveli az őszinte embereket, illetve azokat akik nem csak hülyéskednek, hanem komolyak.

- Miért Önt válasszuk? (min. 2-3 mondat) -
Mivel rendkívül megtudom adni a tiszteletet és eléggé szorgalmas vagyok. Könnyen tanulok, illetve könnyen beilleszkedem akárhová.




- A jelentkezés OOC része -

- Mesélj magadról 3-5 mondatban! (neved, szabadidős elfoglaltságok stb.) -
Princ Attila vagyok, Kárpátalján élek, 14 éves. Szabadidőmben biciklizem játszom focizom és rendkívül szeretem a motorsportokat. A szerverre 2019 decemberében regisztráltam, de voltak nagyobb kihagyásaim, most kezdtem el megint játszani 3 hónapja. Elég jól tudok RP-zni több szerveren megfordultam már, ahol eléggé megtanultam az RP fogalmát. Ezt az egész frakciót én komolynak gondolom, nem pedig 1 hétnek.

- Miért jelentkezel hozzánk? -
Mert szeretnék egy olyan közösség tagja lenni, ahol jófejek a leaderek és a tagok is, nem közösítenek ki, nem akarnak kirúgatni stb. Elfogadnak úgy ahogy vagyok.

- Milyen karaktert alkotnál a frakcióban? -
Én egy ilyen nagyszájú kemény embert alkotnék, aki semmitől sem fél, és még önmagát is feláldozná.

- Mióta játszol a szerveren? (Játszott perc) -
13687

- Csatolj egy képet UCP-ről, melyen látszódnak a jailek, a kitiltások, névváltások. -
https://kepkuldes.com/image/usbpMB https://kepkuldes.com/image/usb5jt

- Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal, illetve mikrofonnal?. -
Igen, mind a kettővel.

- Van-e ismerettséged a frakción belül? -
Van 1 ember akit ismerek, de vele nem tartom annyira a kapcsolatot, volt egy kis konfliktosunk, amit lehet megtudnánk beszélni majd.
 
  • Tetszik
Reactions: zolimo

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
WUv9PAS.png

Tisztelt Jelentkező!

Örömmel tájékoztatom, hogy cégünk vezetősége feldolgozta jelentkezési lapját, majd elfogadta. Kérjük keressen fel egy igazgatósági személyt a továbbiakért.
((Várunk egy TeamSpeak meghallgatásra a napokban!))

Üdvözlettel:
Achilleus B Barger
Tulajdonos
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.