[Elfogadva] Siniestro F Cruz jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

synyster

Újonc
2021. 01. 04.
3
1
V4 karakter
Siniestro Cruz
LV karakter
Siniestro F Cruz
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Siniestro F Cruz >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas, 1996.06.27. >

Édesanyja lánykori neve:
< Panam Molina >

Jelenlegi lakcíme:
< LV, Jefferson Str. 805. >

Hány éve él a városban?:
< 10 >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Másik városból van tapasztalatom autószerelés terén, ez a munka élvezi a legnagyobb prioritást nálam amiben szeretném a tudásom kamatoztatni. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Tapasztalat ezen a téren, szeretek csapatban dolgozni és eléggé lojális vagyok. Eléggé maximalista vagyok amit ebben a munkakörben szeretnék kamatoztatni. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Másik városban igen. >

Előző munkahelye(i):
< Saját fényezőüzememben. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Siniestro F Cruz >




dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 8312 >

Eddigi frakcióid:
< LVMS >

Jelenlegi frakciód:
< Jelenleg nem vagyok tagja frakciónak. >

Mióta RP-zel?:
< 2016 óta. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Sima v3-on is a legnagyobb cél volt BMS-be bekerülni ami sikerült is, mindig is a szerelő frakció érdekelt a leginkább meg ez is tetszik, ez az új rendszer meg még jobban dobott ezen szóval nagyon megjött a kedvem és remélem sikerül bekerülnöm. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Elhivatottnak és lojálisnak érzem magam a szerelő frakció iránt, ha sikerül bekerülnöm minden erőmmel azon leszek hogy minél tovább a csapat tagja maradjak. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nem voltam. >
Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nem voltam. >
Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >
Voltál-e már szerelő?:
< SeeMTA V3-on BMS-be. >

Mennyi idős vagy?:
< 27 >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 1 hónapja. >

Használsz-e TS3-at?:
< Ha kell akkor igen. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:

< Munka után szabadidőm nagy részét. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Ez attól függ hogy délelőttös vagyok-e vagy délutános. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 2. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):

< Sziasztok! Márk vagyok, 27. évemet taposom most már. Veszprém megyében élek jelenleg. CNC marósként dolgozom 2 műszakban. Vannak dolgok amik hobbiként érdekelnek de nem igazán csinálok semmit, egyedül a meló utáni beülök a gép elé és játszom maradt meg. Talán még annyit tudnék megemlíteni hogy most nagy vágyam hogy letegyem korlátlan kategóriából a motorjogsit, azután pedig szeretnék eljárni motorostúrákra. Introvertált felé hajlok leginkább és nem vagyok egy beszédes típus, ez a társaság függvényében változik. Nagyon szeretnék háziállatot de a jelenlegi helyzetem sajna ezt nem teszi lehetővé. Iskolás koromban aktívan sportoltam amibe beletartozik az atlétika, kosárlabda, foci, kézilabda. Ezeket űztem egészen addig amíg nem kezdtem el dohányozni és már nem bírtam futni. >
 
Utoljára szerkesztve:

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 297
1 361
LV karakter
Leon Seanetti
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2023.07.28. 18:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Nem lett rossz lap.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
  • Imádom
Reactions: synyster

Jack

Pötyögtető
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
524
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png



Sikeres felvételt nyert.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.