[ELFOGADVA] Silvester D Leo SeeRing jelentkezés.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Norbika12

Újonc
2023. 05. 09.
6
0
LV karakter
Silvester_D_Leo
See-Ring-Service.webp





Tisztelt felvételizni kívánkozó!


Olvassa át figyelmesen az instrukciókat jelentkezési lapja kitöltése előtt.

Az esetleges hibás lapokat autómatikusan elutasítjuk, a következő jelentkezést a következő ciklusban nyújthatja be.

A jelentkezői lap elküldésével elfogadja, hogy bármilyen hamis, esetleg megtévesztő válasz esetén, a lap azonnali elutasítást és a jövőben szankciót vonhat maga után.



A jelentkezési lap benyújtásában sok sikert kíván a SeeRing Service!





Teljes Név:
Silvester D Leo


Nem: X-el jelölje válaszát!


[X] Férfi

[-] Nő

Születési hely, idő:
Las Venturas 1998.02.12


Lakcím:
Las Venturas


Telefonszám:
+38-76-766-2146



Miért szeretne nálunk dolgozni?
Más városokban sokat foglalkoztam autókkal és mai napig érdekelne az autók annó még nagy apámmal nagyon sok zsigulit szereltünk és még sok mást.
És arra gondoltam mivel a szakmám is Autószerelő ezért megprobálkozok elhelyezkedni benne ha már eddig nem sikerült.


Hol talált cégünk hírdetésére?

Kiprobáltam a seering pályafutamát és egy ott dolgozóval beszéltem aki mesélt jó dolgokat a helyről és mondta hogy van tagfelvétel.

Korábbi munkahelyével kapcsolatos információk

Cég neve:
UrmaTrans


Munkaviszony megszűnése: X-el jelölje válaszát!


[X] Felmondás

[-]Kirúgás

Ha kirúgták, mi volt ennek indoka?
--

Tudomásul vette, hogy a jelentkezési lap elküldésével elfogadja cégünk szabályzatait és működéi pontjait: X-el jelölje válaszát!

[X]Igen

[-]Nem






((OOC rész))

Neved, amin szeretnéd, hogy szólítsunk:
Kovács Norbert (Norbi)


Életkorod:
18


Játszott perceid száma:

11 441 perc

Voltál-e már frakcióban? (X-el jelöld)

[-]Igen

[X]Nem

Távozás oka?
------

Terveid a frakcióban:
Válasz


Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?

Őszintét megvalva szeretném kipróbálni magam szerelőként mert még ezen a szerveren nem volt lehetőségem frakcióba lenni a sima v4-en voltam OMSZ-es és igazából ennyi meg szeretnék egy jó közösség tagja lenni.

Korábbi adminjailek, kitiltások: képet csatolj amin tisztán látszódik mindkettő! (imgur.com)

Account ID-d:
27626

Mutatkozz be pár mondatban:
Kovács Norbert vagyok, és a szenvedélyem a crossmotorozás. Egy hosszú kapcsolatban vagyok barátnőmmel, és édesapámmal élek. Még sulizok de mellette melózok is igazából általában mindennap vagyok a szerveren ilyen 5-6 órákat hétvégente többet attól függ barátnőm tervez e arra napra valamit vagy nem.Mindenkinek megszoktam adni a tiszteletet nem szoktam flegmulni senkivel se eléggé jó emberismerő vagyok és általában mindenkivel jól kiszoktam jönni.
 

Parker

Írnok deák
FőAdmin
LV
2019. 01. 18.
586
1 087
22
V4 karakter
Jimmy Hyland
LV karakter
Cash Artmenson
See-Ring-Service.webp

Tisztelt Jelentkező!

Vezetőségünk átnézte az ön jelentkezését, mely alapján az ön jelentkezésének új státusza: ELFOGADVA


Az alábbi időpontok egyikén kérjük jelenjen meg a személyes elbeszélgetésen.
2024.02.17 18:00 - 19:00
2024.02.18 18:00 - 19:00
2024.02.20 17:00 - 18:00​

Amennyiben nem megfelelő a meghallgatás időpontja, jelezze ezt egy vezetőségi tag felé!


Sok sikert kívánunk!


SeeRing Service

Cash Artmenson
Cégvezető
 
  • Tetszik
Reactions: step.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.