[Elfogadva] Sheldon Gonzales

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dezső1

Zöldfülű
2019. 01. 19.
177
87
V4 karakter
Leah Meehan
V2 karakter
Hailey Burton

Taxi-1.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Személyes információk:
Vezetéknév: Gonzales
Középső név: -
Keresztnév: Sheldon
Születési hely és idő: Las Venturas Medical Center, 1962. 03. 05.
Anyja leánykori neve: Grace Barnes

Elérhetőség:
Telefonszám: 387612011485
E-mail cím: sheldon.gonzales@seemail.com


Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: x
Nem: -


Miért szeretne ide jelentkezni?
Az egyik nagy szenvedélyem a vezetés, ezúton kívánkozom ennek eleget tenni. Szociális beállítottságú vagyok, szeretnék embereknek segíteni és megismerkedni velük. Ezen felül sok jó dolgot hallottam a taxitársaság felől és ezért szándékoznék egy családias környezet újdonsült tagja lenni.


Miért pont önt vegyük fel?
A jogosítványom megszerzése óta eltelt már jó pár évtized ezáltal kellő tapasztalattal rendelkezem a vezetés terén. E mellet megbízható vagyok és tisztelettudóan viselkedek minden emberrel. Megpróbálom mindig a lehető legtöbbet kihozni magamból. Véleményem szerint, könnyen beilleszkednék és alkalmazkodnék a Taxi társasághoz. Mindig szeretem rendben tartani a dolgaimat, bármiről is legyen szó. Úgy gondolom, teljes erőbedobással tudnám teljesíteni az elvárt feladatokat.


Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Elsősorban a csapatmunka létfontosságú akár egy baráti társaságban, akár egy munkahelyen a kollégák között. A legfontosabb eleme az emberek közötti kapcsolat. A csapatmunka általában mindenki számára jövedelmező, így mindenkinek maximális erőbedobással kell dolgozni, hogy hosszútávon is fenntartható legyen. Nagyon sok előnye van, például összetartja a társaságot és egy közös érdeket ad. Ezen felül sokkal több ötletet tudunk gyűjteni és mindenki véleményét meghallgathatjuk, ezáltal sokkal átgondoltabb döntéseket hozhatunk. Emellett együtt sokkal gyorsabban tudunk megoldani olyan problémákat amelyek egyedül nagyon sok időt vennének igénybe.


Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: x
Nem: -


Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: x
Nem: -


Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):
083d14deb2737a21c3e401c0fabedf79.png

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):





[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Máté-nak hívnak.


Hány éves vagy?
Jelenleg 14 éves vagyok.

Hány játszott perced van?
A lap megírásakor 4460 játszott percem van. (A szerverleégés előtt több mint 23.000 játszott percem volt, viszont nem vettem igénybe a Recovery-t.)


Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
f83c7ce7a65c8860e5463393e2c96cf5.png

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
002e685f290becd13b4a148665ef50d9.png


Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
fb3c7df5d7db9e15d189b169262e2394.png


Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Nem, sajnos még nem adódott az alkalom arra, hogy frakcióba csatlakozzak.


Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
-


Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
A tapasztalatomra, a szerveren eltöltött vidám perceimre és a sok barátomra akiket megismerhettem.


Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Naponta 3-4 órát tudok a frakcióra szánni.


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: x
Nem: -


Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Maximalistának tartom magam, ha hibázok mindig megpróbálom korrigálni és tanulni a hibáimból. Véleményem szerint remek tagja lennék a frakciónak.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Máté vagyok, egy átlagos 14 éves miskolci srác. Családi házban lakom a szüleimmel és a testvéremmel. Úgy vélem hogy kellően szorgalmas vagyok a pozíció betöltéséhez. Jelenleg 8. osztályba járok, mivel a felvételit megírtam rengeteg szabadidőm van. Nagyon szeretem az informatikát ezzel is szeretnék továbbtanulni a jövőben egész pontosan szoftverfejlesztői pályán. Emellett Angol középfokú nyelvvizsgával rendelkezem. 2017-ben csöppentem bele az SGS szerverek világába és azóta az életem részévé vált. Főként a Las Venturas szerveren vagyok megtalálható. A szerverleégés után lecsúsztam a Recovery lehetőségről, ezért teljesen előröl kellett kezdenem. A szerveren sok barátot szereztem akikkel mai napig tartjuk a kapcsolatot. Szabadidőmben általában a barátaimmal biciklizek vagy konditerembe megyek. Ezenkívül szeretek még alap szinten programozni.




Aláírás: Sheldon Gonzales

Kelt.: 2022. 05. 13.
 

HOONIGAN

🔰
SzerverAdmin
LV
2020. 03. 25.
434
270
V4 karakter
Thomas Polishar
LV karakter
Thomas Polishar
V2 karakter
❌
Szép lap lett, szerintem megér egy próbát! Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: Dezső1

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
816
420
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /David Westwood/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: 2022.05.17. 18:30 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Nem rossz lap, várunk TS-en!
 
  • Imádom
Reactions: Dezső1
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.