[Elfogadva] Shareef Lynch

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

lolyou

Újonc
2021. 03. 17.
29
42
LV karakter
Marcos Guevara
V2 karakter
El Rata

Taxi_1.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Személyes információk:
Vezetéknév: Lynch
Keresztnév: Shareef
Születési hely és idő: 1993.03.12
Anyja leánykori neve: Lynch Amanda

Elérhetőség:
Telefonszám: 38761115432
E-mail cím: shareef.lynch@gmail.com


Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -


Miért szeretne ide jelentkezni?
Szerintem kellő tapasztalattal rendelkezek, hiszen már dolgoztam Taxi vállalatnál csak másik városba. Szeretném felhasználni Las Venturas városába is a megszerzett tapasztalataimat.


Miért pont önt vegyük fel?
Valójában bármit megtennék amit a vállalat követelményeibe szerepel. Jó megoldási képességgel rendelkezem. Nagyon jól ismerem a várost, szeretek segíteni az embereknek, és civilként kezelni a rászorulókat.Türelmes, tisztességes és teljes szívvel végezném a munkámat.


Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Egy ilyen vállalatnál a csapatmunka véleményem szerint elengedhetlen. Nagyon fontos, hogy jól megismerjük egymást és jól tudjuk egymáshoz alkalmazkodni. És fontos hogy a csapatban mindenki segítőkész legyen egymással.


Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -


Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -


Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):
Tisztelt Las Venturas Taxitársaság! Megpályáznám önöknél próbaidős taxisofőr pozíciójukat. Jól ismerem a várost, régóta itt élek. Előző munkahelyemen is taxisofőr voltam, még Los Santos városában, így mondhatjuk azt, hogy tapasztalt sofőr vagyok. Remélem meghallgatást nyer ez a lapom. Öröm lenne Önöknél dolgozni!

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):





[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Balázs


Hány éves vagy?
20

Hány játszott perced van?
14848


Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)


Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Még nem volt.


Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Igen - igen, több szervereken is megfordultam, mint leader vagy tag. LV szerveren Dam Brothers Crime Ring tagja voltam amíg üzemelt a frakció, utána GTA5 Rp text szerveren voltam szerelőleader pozícióban 1 évig.


Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Megszűnt vagy elhagytam a szervert egyéb okok miatt.


Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Részese lehettem egy nagyon jól müködő illegál frakciónak. Igazából amikor megszűnt itt hagytam a szervert szóval nem nagyon tevékenykedtem máshol.


Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Mivel civilként eléggé monoton az élet, ha nem kereskedsz így szerintem amikor fent vagyok mindig a frakcióra tudnám szánni az időmet szóval 3-.4 óra.


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: X
Nem: -


Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Régóta részese lehetek az RP világának és sok helyen megfordultam már, úgy érzem van elengendő tapasztalatom, plusz szeretném kipróbálni ezen a szerveren a Taxi társaságot mert eddig csak jókat hallottam róla szóval nagyon motívált vagyok és várom a fejleményeket.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Helló! Sergio vagyok, jelenleg a 21. életévem előtt állok pár héttel. Évek óta RP-zek kisebb nagyobb kihagyásokkal kitérve.SAMP szerveren kezdtem még annó de mivel szépen lassan kihalt a SAMP világa így áttértem én is MTA-ra vagy GTA5 szerverekre. Profi sportoló vagyok de ha szabadidőm engedni akkor nagyon szivesen jövök fel a szerverre. Számomra az RP egy kis kikapcsolodás de most már abba az időszakba vagyok amikor tényleg csak azért jövök fel, hogy tudjak egy jót RP-zni. Legfőképp ezért is jelentkezek a szerveren frakcióba mert most egy ideje civil vagyok és unalmas monoton az élet úgy. Levelező szakon tanulok az Egyetemen még így a sportoláson kívül.




Aláírás: Shareef Lynch

Kelt.: 2021.03.23]
 
  • Imádom
Reactions: Carlos Gonzalez

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
816
420
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /David Westwood/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2021.03.28. 16:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés:Rendben, adunk egy lehetőséget, de készülj a TS-es meghallgatásra!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.