[Elfogadva] Seth Cruz jelentkezési lapja!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

itsme6B9

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 07. 25.
228
131
www.twitch.tv
LV karakter
Ernesto Lowry☠🥀
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Seth Cruz >

Születési helye, ideje:
< Las Venturas 1992-10-09 >

Édesanyja lánykori neve:
< Jessica Hoffman >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas Septo ST. >

Hány éve él a városban?:
< 3 éve. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Kisgyermek korom óta a kocsik szerelmese vagyok. Végzettségemnek köszönhetően precízen tudom szerelni az autókat. Édes apámnál voltam autószerelő, de szeretném most már élesben is kipróbálni. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Én úgy érzem van kellő tapasztalatom a munkához. Kellően terhelhető vagyok. Illetve, hogy fent is említettem a kocsik szerelmese vagyok. Nekem ez a munka nem monoton dolog lenne, hanem egy álom válna valóra vele ha fel vételt szerezhetnék! >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Igen. >

Előző munkahelye(i):
< Autófestési műhelyem volt. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Természetesen Igen! >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Seth Cruz >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 85.321 >

Eddigi frakcióid:
< LVMS. >

Jelenlegi frakciód:
< Jelenleg nem vagyok frakcióban. >

Mióta RP-zel?:
< Körülbelül 4 éve. Kisebb nagyobb kihagyásokkal. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Szeretném magam kipróbálni szerelőként. Nekem ez a frakció mondhatni álom lenne. Szeretnék tanulni a tőlem nagyobb rangúaktól. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Én úgy gondolom egy tisztelet tudó kedves srác vagyok. Sose akarok senkinek sem rosszat. Is gőz erővel azon vagyok, hogy minél többet tanulhassak. Rengetek RP tapasztalattal rendelkezem. Sajnos kellő tudásom nincs az autó szereléshez, de ezért is szeretnék jelentkezni, hogy tanulhassak. Nyugodt természetű embernek tartom magam. Nehezen leszek dolgokra ideges. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Nem vagyok rá büszke. De én eltekinthetőnek látom a dolgot mivel az utolsó nem most volt. >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Szerencsére még nem! >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< Még nem voltam ezért is szeretnék szerelőbe jelentkezni. Elég huzamos ideig bent szeretnék tartózkodni. >

Mennyi idős vagy?:
< 16. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2020 környékén kezdhettem el a szervert. >

Használsz-e TS3-at?:
< Természetesen igen. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Természetesen! >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 5-6 órát tudnék aktív lenni, ezt a frakcióra szánva. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Második. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Sziasztok! Első sorban is nagyon szépen köszönöm aki el olvasta a jelentkezési lapomat! Szeretnék pár szót le írni magamról, hogy meg ismerjetek. Tomi vagyok egy 16 éves Heves megyei srác. Jelenleg 9. es vagyok. Tanulmányomat festő/mázoló/tapétázó/kőművesként tanulom. Suli után szabadidőmben 1-2 órát ki megyek a faluba sétálni, vagy a közelben lévő kosár pályára kosarazni. Barátságosnak, jószívűnek, és jól csapatban dolgozóként tekintek magamra. Korábban voltam LVMS- frakcióban, de onnan ki léptem hisz nem éreztem magam otthol a frakcióban. Igy le adtam a frakciót. És inkább folytattam a célomat ,hogy szerelőbe tudjak jelentkezni, és el legyen fogadva a lapom és sikeres felvételt nyerhessek.
Kellő türelemmel, komolysággal és kitartással rendelkezem azért, hogy elérjem a céljaimat, amit kitűztem magam elé. Céltudatos és türelmes embernek tartom magam, emellett jó csapatvezetői képességem van. Rendkívül gyorsan barátkozok össze más emberekkel, jó érzés tölt el az, ha tudok embereknek bármiben segíteni(az esetek többségében a barátaim a családom érdekeit sokszor magam elé helyezem.)Barátaim szerint jószívű és megértő vagyok, akit szívesen látnak a társaságukban. Negatív tulajdonságom közé tartozik a túlzott önkritika és őszinteség, valamint képes vagyok elpoénkodni dolgokat.( Akár ez pozitív is lehet, mivel mindenhova kell egy nem minden napi ember a csapatba.)
Remélem ezzel a kis szösszenettel picit megismerhettetek, úgy gondolom lakva ismeri meg legjobban az ember a másikat. Köszönöm hogy elolvastad és időt szántál rám. >
 
Utoljára szerkesztve:

Dini

no mercy
SzerverAdmin
v4
2021. 09. 04.
669
1 564
V4 karakter
finley.horton
Heló! Elolvastam a lapodat,és valóban elég csúnyák azok a jailek,illetve van pár helyesírási hiba a lapban.Egyenlőre tartózkodom.
 
  • Tetszik
Reactions: itsme6B9

Woffi

Modern Verne
Támogató
2019. 10. 08.
1 226
1 468
🇭🇺
V4 karakter
sebok.joshua
LV karakter
colt.pugh
Szia van jó pár jailed sajnos így nem nagyon tudlak támogatni, de sok sikert.
 
  • Tetszik
Reactions: itsme6B9

Dini

no mercy
SzerverAdmin
v4
2021. 09. 04.
669
1 564
V4 karakter
finley.horton
Kellő türelemmel, komolysággal és kitartással rendelkezem azért, hogy elérjem a céljaimat, amit kitűztem magam elé.
Kellő türelemmel, komolysággal és kitartással rendelkezem azért, hogy elérjem a céljaimat, amit kitűztem magam elé.
Ezt a mondatot kétszer írtad le egymás után.
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
3 904
4 729
22
LV karakter
Edward Paul
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2022.06.15. 19:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Meggyőző a lap.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.