[ELFOGADVA] Sebastian Di Noia Jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

d0m1n1k0000

Újonc
2019. 12. 25.
42
143
Eger
V4 karakter
Smith Reece
LV karakter
-
V2 karakter
-
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Sebastian>
Középső név:<Di>
Keresztnév:<Noia>
Születési hely és idő:<Las Venturas 1975.12.30>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Las Venturas Green Street 32.>
Állampolgárság(ok):
<Amerikai>
Nem:

Férfi [ x ]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Egyetem>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
< Medical School >

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<->
Munkaviszony kezdete és vége:
<->
Munkaköri leírás:
<->
Miért távozott előző munkahelyéről:
<->

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:< Laub Dominik>
Életkorod:<15>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<Igazából elég régóta.>

Mesélj magadról:
<Laub Dominik vagyok 15 éves. Egy kisebb faluban élek Felsőtárkányban. Több mint 3éve vagyok benne az RP világában és elég sok helyen meg álltam már a helyem, eddig nem volt rám panasz. Autómániás vagyok épp ezért tanulok autószerelőnek, ha tehetem szabadidőmben szerelgetek. Kedvenc autómárkám az Audi. Igazából elég sokat szoktam még biciglizni, motorozni, néha napjána a haverokkal. >
Mesélj a karakteredről:
<Sebastian Di Noia. Egy elég kedves, együtt érző ember. Nem olyan rég érkezett a városba, de már elég sok helyet ismer. Szeretne egy jó közösséghez tartozni, de eddigi próbálkozásai sikertelenül végződtek. Jelenleg 46 éves, de az az álma, hogy egyszer gazdag emberként élhesse napjait. >
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<A See Game System szerverén még sajnos nem volt lehetségem frakcióba lépni mivel eddig nem annyira foglalkoztatott>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Némi tapasztalattal rendelkezem.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Igazából már kisebb szerveren voltam egészségügyi frakcióban és szeretném nagyobb szerveren is kiprobálni a tudásom.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Aspirin, Algoflex, Advil, Cataflam>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Nyaki-gerinci sérülések, Koponya-agytájéki sérülések, belsővérzések. >
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Elsősorban fontos megállapítanunk, hogy sérült e/esetleg tört-e a nyak, illetve gerinc. Ha ezt megállapítottuk, tehát nem tört, akkor megyünk a további lépésekre, ez pedig a felületi sérülések keresése a sérülten, ha ezt sem találtunk akkor pedig fájdalomcsillapítóval látjuk el a sérültet, ideiglenes sínbe helyezzük az adott karját, ezzel akadájozva a csont további mozgását. Ezek után, beszállítom a legközelebbi korházba, és röntgent csinálok.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2021.06.13.
Aláírás: Sebastian Di Noia
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: elvio

Wexen

end of watch
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 187
1 459
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Cantrell
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
Szia, rövid lett a lap, kevés a perced.

Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Létfontosságú szerv>


Itt akár egy jobb választ is irhattál volna.

Megkérem, hogy ne mozogjon. Fejét kitámasztva le venném róla a sisakot. Elátnám a sérülését majd bevizsgálásra beszállítanám a korházba.

Itt az ellátást is leírhattad volna

Magadról / karakteredről keveset írtál, néhol nem volt lényegretörő
 
Utoljára szerkesztve:

d0m1n1k0000

Újonc
2019. 12. 25.
42
143
Eger
V4 karakter
Smith Reece
LV karakter
-
V2 karakter
-
Szia, rövid lett a lap, kevés a perced.

Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Létfontosságú szerv>


Itt akár egy jobb választ is irhattál volna.

Megkérem, hogy ne mozogjon. Fejét kitámasztva le venném róla a sisakot. Elátnám a sérülését majd bevizsgálásra beszállítanám a korházba.

Itt az ellátást is leírhattad volna

Magadról / karakteredről kever írtál, néhol nem volt lényegretörő
Néhány helyen átírtam.
 

secretdavid

Újonc
2021. 03. 27.
14
4
www.evosystem.hu
V4 karakter
Joseph Lee
LV karakter
Joseph Watts
V2 karakter
---
Szia! Szép az ucp-d, viszont a játszott perced elég kevés. Említetted, hogy kisebb szerveren már voltál egészségügyi frakcióban, ezért gondolom tudod az alap rp-ket. Szép lap nagyon hibát nem fedeztem fel. Sok sikert!
 

d0m1n1k0000

Újonc
2019. 12. 25.
42
143
Eger
V4 karakter
Smith Reece
LV karakter
-
V2 karakter
-
Szia! Szép az ucp-d, viszont a játszott perced elég kevés. Említetted, hogy kisebb szerveren már voltál egészségügyi frakcióban, ezért gondolom tudod az alap rp-ket. Szép lap nagyon hibát nem fedeztem fel. Sok sikert!
Helló. Köszönöm.
Edit: A játszott percek frísitve lettek.
 
Utoljára szerkesztve:

COPY

Egy levédett ember
2019. 01. 24.
356
262
Kaposvár
LV karakter
Martinez Conway
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Sebastian Di Noia,

Örömmel értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Egy esélyt megér. Várunk egy rövid meghallgatásra Vasárnap(06.27.) 18 órakkor TS3-on. Amennyiben nem jó az időpont keress fel egy leadert privát üzenet formájában.

Martinez Rulfo
Las Venturas Medical Services
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.