[Elfogadva] Scott Dexter

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nomis

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2020. 07. 15.
302
366
V4 karakter
Scott Dexter
LV karakter
Scott Dexter

34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png

[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?

Leventének hívnak!
Hány éves vagy?
17 éves vagyok!
Hány játszott perced van?
Jelenleg 8372
Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Nem voltam még!
Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Nem voltam
Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Lv-n még nem voltam pont ezért szeretnék csatlakozni!
Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
-
Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
A szerveren a közös rp-kre vagyok büszke nagyon szeretek akár idegenekkel le állni beszélgetni egy rp helyzetet előhozni illetve becsületesnek tartom magam!
Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
5-6 órát
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen rendelkezek mind a kettővel!
Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Értelmesnek tartom magam legalább is alap műveltséggel rendelkezem nem vagyok makacs tiszteletet minden esetben meg adom illetve elég elkötelezettnek érzem magam a frakció terén! Imádok vezetni a szerveren és jól bánok az emberekkel!
Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Leventének hívnak 2éve játszok aktívan SeeMta v3 szerverén egy hónapja tértem át v3 lv-re amit nagyon nem bántam meg! V3-on OMSZ-be voltam közel 1.5 hónapot viszont a kedvencem a vonulás volt ott is! Nagyon szerettem volna v3-on taxi-ba menni viszont itt lasventurason sokkal jobban megtetszett a frakció! Szabad időmben sportolni szeretek ami télen/ a jelenlegi helyzet miatt nem túlságosan megoldható ezért sajnos "benti" programokkal kell számolni! Jelenleg egy 5+1 éves programozás illetve web fejlesztési szakra járok ezáltal a jelenlegi helyzet miatt nincs sok dolgom, így a lehető legjobban szeretném eltölteni ezért is jelentkezek hozzátok! Saját véleményem szerint elég jól megértem a hangot másokkal nem vagyok egy könnyen sértődékeny személy se!


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.

Jelentkező neve:

Scott Dexter
Jelentkező születési helye, ideje:
SanFiero-ban születtem 1996-ban!
Jelentkező anyjának leánykori neve:
Sarah Caponi
Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Természetesen igen!
Miért szeretne ide jelentkezni?
Világ életemben imádtam emberekkel foglalkozni ezalol a szállításuk se kivétel! Imádom az autókat és a kedven dolgom vezetni ami szerintem elég közel áll az önök munka területéhez! Minden vágyam egy olyan céghez csatlakozni melyben boldogan dolgozhatnék és egy jó közösség tagjává válhatnék!
Miért pont önt vegyük fel?
Véleményem szerint nem lenne velem sok gond a munkám iránt elhivatott vagyok legyen szó bármiről! Ki nem állhatok késni illetve feletteseimnek kollégáimnak mindig minden szituációban meg adom a tiszteletet! Továbbá nem rettennék meg ismeretlen kihívásoktól se, se egy kis túl órától!
Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)
Imádok csapatba dolgozni! Az előző munkahelyemen is inkább a csapatmunkát kerestem mivel szerintem élvezetesebb úgy dolgozni ha nem egyedül van az ember illetve nagyban megkönnyíti a munkát is! Egy szó mint száz szeretek csapatban dolgozni és személy szerint tudok is csapatban dolgozni!
Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen elfogadom! És befogom tartani!
Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 7.500 $ kauciót kell befizetni?
Igen elfogadom a kauciót és befizetem!
Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):
Scott Dexter vagyok Édesapám hivatásos sofőr, régebben rally cross versenyző volt! Az ő példáját követve elég korán nekiálltam én is az autók világába betekinteni és magával is ragadt ez a csodás látvány! Fiatal koromban autószerelő, fényező munkákat végeztem ezáltal ha bármi balul sülne el nem érint váratlanul ha valami meghibásodik! Később folytattam felsőoktatásban tanulmányaimat és sikeresen elvégeztem bővebben ezeket az önéletrajzomban ecsetelem! Majd közel 1,5 évig Sanfiéróban dolgoztam az OMSZ-nél ahol sofőr szerepet töltöttem be gondolom meg se kell említenem milyen fontos volt a csapat munka egy olyan munka körben ahol emberi életek múlnak azon hogy mit teszünk! Nagyon szerettem ott dolgozni és néha vissza kívánkozok viszont költözésem miatt sajnos fel kellet mondanom! Miután ide költöztem egyből munka után is néztem! Sajnos csak áru szállítónak tudtam el menni ahol egyenlőre kivállóan teljesítettem viszont egy hónapja felmondtam! Amikor láttam a felhívásukat a telefonon szinte át járt az öröm és tövön mentem haza hogy meg írhassam jelentkezésem! Az évek során hivatásos jogosítványra is szert tettem illetve a mai napig fejlesztem vezetési tudásom mikor fel mondtam előző munka helyemen már akkor tudtam hogy én az önök cégébe szeretnék csatlakozni ezért körültekintve a weblapjukon megnéztem az elfogadott gépjárműveket és vásároltam is egy mercedes benz e250-et melyet nagyon szívesen használnék céges kocsinak is!
Köszönöm ha el olvasták mély tisztelettel Scott Dexter
Kérjük csatolja az önéletrajzát:
Scott Dexter-nek hívnak! Magamról: nagy felelőség tudatú megbízható pontos és igényes munka végzésre törekvő kollégának tartom magam!
1,5 év orvosi tapasztalattal rendelkezek! És fél év áru szállítás/beszerzési tapasztalattal!
Szakmai tapasztalataim: Remek sofőrnek tartom magam Több mint 4 helyen dolgoztam eddig melyben sofőr szerepet töltöttem be! Remekül állok új kihívások elé még akkor is ha nem jön össze elsőre!
Tanulmányaim:
Felső oktatásban megszerzett orvosi tapasztalatom van elsősegély nyújtás kiválóan megy! Illetve hivatásos jogosítványt is megszereztem!
Nyelv ismeretem:
-Angol!
-Magyar!
képességeim:
Emberekkel való bánás 5/5
Csapat munka 5/5
Kölcsönös tisztelet 5/5
vezetési képességem 4/5
Hely ismeret 3,5/5
Hobbim:
-utazás
-zene
-sport

Aláírás: Scott Dexter

Kelt.: 2020.12.07
 

Stepi

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
337
127
LV karakter
Stephen Guzman
Szia.
Nagyon jó lett a lapod. Terjedelmes válaszokat adtál a kérdésekre.
Támogatóm!
 
  • Imádom
Reactions: Nomis

Nomis

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2020. 07. 15.
302
366
V4 karakter
Scott Dexter
LV karakter
Scott Dexter
Szia.
Nagyon jó lett a lapod. Terjedelmes válaszokat adtál a kérdésekre.
Támogatóm!

Nagyon szépen köszönöm! Esetleg érzel olyan helyet ahol javítsak vagy bővebben kifejtsek valamit?
 
  • Tetszik
Reactions: Stepi

vigar

pressure is a privilege
2020. 01. 10.
650
7 561
18
LV karakter
Klaus Tomlinson
Szia!
Szép lapot írtál, az UCP-d is tiszta.
Sok sikert. Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: Nomis

Nomis

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2020. 07. 15.
302
366
V4 karakter
Scott Dexter
LV karakter
Scott Dexter
Szia!
Szép lapot írtál, az UCP-d is tiszta.
Sok sikert. Támogatom!

Neked is köszönöm szépen! Igyekszem tisztán is tartani! További szép napot/estét!
 

Rowan

💎💎
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 147
807
V4 karakter
Marcus Rowan
LV karakter
Marcus Rowan
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Marcus Rowan/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2020. 12. 13. 14:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Szép lap lett, tsre készülj.
 
  • Imádom
Reactions: Nomis
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.