[Elfogadva] Samuel Lyle

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ricsyyy

Újonc
2019. 06. 04.
35
15
V4 karakter
Raphael Hansen
LV karakter
Samuel Lyle

Taxi_1.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: Lyle
Középső név: Nem rendelkezek ilyennel.
Keresztnév: Samuel
Születési hely és idő: Bluberry 1999.01.18
Anyja leánykori neve: Sophia Harper

Elérhetőség:
Telefonszám: 387612001014
E-mail cím: samuellyle@gmail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem:

Miért szeretne ide jelentkezni?
Volt már lehetőségem dolgozni a személyszállításban és szeretnék lehetőséget kapni a Las Venturas-i taxitársaságba is. Szeretném továbbvinni a pályafutásomat a Las Venturas Taxi keretein belül, és egy stabil állást szerezni.

Miért pont önt vegyük fel?
Véleményem szerint helyt tudnék állni a taxizásban tapasztalataimnak köszönhetően rutinosat tudom teljesíteni a rám háruló feladatokat, örömmel tölt el, hogy olyan valamit csinálhatok amihez van érzékem és az utasok számára is kiváló taxiban töltött időt tudok nyújtani, amivel bebiztosítanám, hogy minden féle képpen a Las Venturas-i taxit válassza és adja tovább élményként ismerőseinek. Velem garantáltan élmény lenne az utazás és a társakkal való együttműködés is, illetve sok fajta munkrarendet el tudok látni szabadidőm engedékenysége miatt.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Véleményem szerint egy fő tényező a munkához elengedhetetlen dolognak bizonyul, ugyanis így lehet elérni azt amit egy ember nem tud viszont több ember összefogásával és segítségével el lehet érni. Az élet számos területén bebizonyította már ez a fogalom, hogy rengeteg helyen helyt állni csak a csapatmunka által lehet és a sikereket egy csapattal csodálatos megélni. Emberekkel együtt dolgozni egy csodálatos dolog, főleg ha összhangban csapatmunkává válik.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem:

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem:

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):
gkMZbM9.png

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):
NwQtloO.png




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.


Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Ricsi-nek hívnak.

Hány éves vagy?
18 éves vagyok.

Hány játszott perced van?
38.000 játszott percem van a szerveren.

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Z95SpUh.png

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
nqUylZ8.png

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
ggHrbnJ.png

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
A Taxi társaság köreiben voltam nagyjából egy évvel ezelőtt.

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Az iskola illetve fontosabb tényezők miatt nem volt rá sajnos időm, így a kilépést kellett választanom.

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Barátaimmal eltöltött csodás élmények, nevetéssel, örömmel teli pillanatokat emelnék ki a legnagyobb büszkeségemnek, hogy jól érzem magam mai napig a barátaimnak köszönhetően a szerveren is. Természetesen a vagyonban is megtaláltam az apró örömöket amikor megvásároltam az éppen tetsző dolgokat, viszont az élményeket emelném ki, amire a legbüszkébb vagyok.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
A jelenlegi helyzetre nézve iszonyúan sok szabadidővel rendelkezek amit a frakcióra tudok szánni első sorban, több órát tudok szánni naponta.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: X
Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Úgy gondolom teljes mértékben helyt tudnék állni, és teljes mértékben azonosulni tudnék a frakció körével. Mivel már egyszer elnyertem a tetszését a felvétellel foglalkozó csapatnak és teljesítésben sem nyúltam alá, így ez most sem lenne másképp, sőtt most még inkább azon lennék, hogy minnél jobb teljesítményt nyújtsak és beilleszkedjek a frakció körébe és egy élményekben gazdag munkakört próbálnék kialakítani a tagokkal, hogy minnél színesebb legyen a duty-ban eltöltött percek száma.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Ricsinek-nek hívnak, mint említettem a lapomban, Fejér megye területén élek egy faluban. Éppen érettségi előtt állok amit szeretnék minnél jobban teljesíteni, mivel egy gazdaságinformatikus ágat pályáztam meg egy adott egyetemen. Van egy hobbi-m méghozzá futtballozok már egész kiskorom óta. Ha már a kiskoromat emlegetem a számítógépezés elkezdése is ide sorolható az élettörténetem során, mivel egész kis koromban elkezdtem ismerkedni az internettel. Nagyjából 6 éve játszok RP-szervereken, egész sok szervert megjártam már és elég sok élménnyel gazdagottam ezek alatt. 2017-ben kezdtem el a SeeMTA szerverein játszani legelőször is az LV-n kis kitérő esett V3-on is, de csak visszajöttem az LV-szerverre. Elég sok időt töltök a gép előtt a mostani helyzetre tekintettel, de hétvégénként elég elfoglalt vagyok, viszont ezt tudom kompenzálni a hétköznapokban. Szeretem a jó társaságot magam körül, ha olyan emberek vesznek körül akikkel jól érzem magam. Nagyon pozitív szemmel látom a világot ezt több embertől is megkaptam már és ezáltal egy jó kedvű, optimista, néha viszont kissé hangulatingadozó srác vagyok. Szeretek beszélgetni olyan témákról amik engem érdekelnek. Sok időt áldozok a szeretteimre is nem utolsó sorban, és szeretek barátokkal összeülni vagy elutazni valahova. Szeretem az olyan környezetet ami által új embereket ismerhetek meg. Remélem minden fontos információt elárultam magamról.





Aláírás: Samuel Lyle



Kelt.: 2021.03.24]
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Bajnocock

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
816
420
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /David Westwood/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2021.03.28. 16:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés:Régen tag voltál, légy szíves gyere a megadott időpontban TS-re megbeszélni a dolgokat.
 
  • Hűha
Reactions: sn0wLV
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.