[Elfogadva] Ryan Jones jelentkezési lapja a Redline Auto Service-hez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

PabloRamos

Újonc
2021. 08. 18.
4
19
LV karakter
Pablo Ramos
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Ryan Jones >

Születési helye, ideje:
<Las Venturas Hospital - 1995.12.15. >

Édesanyja lánykori neve:
< Linda Jones >

Jelenlegi lakcíme:
< Las Venturas, Hardman road. 13. >

Hány éve él a városban?:
< 12 >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Őszínte leszek... Pár nappal ez előtt hallottam a Redline-ról, hogy keresnek munkásokat ezért úgy döntöttem jelentkezem, mivel a családunk évtizedek óta már bejelentett autó szervízzel foglalkozik. Viszont én csak be segítek... Ezzel nem vagyok meg elégedve, úgy érzem a tízes skálán 10/10-es a tapasztalatom. Ezzel szeretnék foglalkozni és bizonyítani, amit szeretek. Új műhelyben, modernebb felszerelésekkel dolgozni. Remélem a csapat befogad, ha megelégedtek a lapommal. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Ahogyan írtam az előző kérdésben, tapasztalt vagyok minden adott szekción és megállom a helyemet bárhol. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Igen dolgoztam >

Előző munkahelye(i):
< Autószerelő családi vállalkozás >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen, rendelkezem. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Ryan Jones >


dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 2800+ >

Eddigi frakcióid:
< Régebben voltam a Redline Service-ben >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs >

Mióta RP-zel?:
< Több szerveren is játszottam. Las Venturast is bele értve, szüneteltem pár hónapot, most visszatértem, viszont összesítve, 5-6 évet mondok. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Eleve leköt a szerelés, mezőgazdasággal foglalkozunk és az öregebb gépek mikor pusztulnak, akkor a kisebb hibákat leszoktam csekkolni, mikor a szerelő jön, besegítek neki, és ott vagyok végig mellette. Az sem hátrál meg, ha tiszta olaj foltos vagyok. Mivel 8 osztályom van csak, idővel valamivel kell foglalkoznom, és én a szerelést választottam. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Elhatározott vagyok, úgy érzem a csapatban a helyem, nem csalódnak bennem, soha sem adom fel, mindenkit csak biztatok és pozitívan gondolkodom. Szeretek teljesíteni. A teljes kihívásokat szeretem, másképp unalmas számomra a meló, ha nincs kihívás.) >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< Itthoni besegítő vagyok >

Mennyi idős vagy?:
< 2000.12.01. (Azaz 22 leszek) >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2éve kb. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen, alap. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 3-4 órát lehet még többet is. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délután >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Az 1-es pontban felsoroltakat >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< A nevem Albert. 21 éves vagyok. Mezőgazdasággal foglalkozom plusz hobbyként még gyümölcsösöm van ami pénzt hoz a házhoz. Szeretem tanulmányozni a kertészetet és idővel teljesíteni az álmomat, hogy legyenek még gyümölcs fáim és bővíteni a kertemet. Nagyapámnál beszoktam segíteni az asztalos munkában is, csak az a szakma nem igazán az én világom...Szeretem fejleszteni tudásomat, türelmes vagyok. Levagyok vizsgázva tűzoltónak(JUNIOR), ezért voltam már tanár is a gyerekeket versenyre készítettem fel. Több minden leköt. Precizitás megvan bennem, szeretem a precíz munkákat. További hobbyaim a horgászat, futballozás, kockulás és sajnos a sportfogadás(Erre nem vagyok annyira büszke)..Szeretek dolgozni ugyanúgy ahogy kockulni is. Verseket és Szövegeket írok, inkább rap szövegeket, amely témákat szeretek az a BIZTATÓ,ROMANTIKUS és FUNNY... >
 
Utoljára szerkesztve:

Martin05

Barangoló
2020. 06. 01.
91
88
LV karakter
Marlez Craito
Szia, ez a lap borlazmas, felteszem recovery accountod van, a helyesírásod is gáz 21 évesen,
Nagyon kevés a játszott perced, 1-2 kérdésre rosszul válaszoltál.
NEM támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: javorius

Kav1cs

Barangoló
2020. 07. 02.
112
115
Vásárosnamény
LV karakter
Chloe Martinez
Szia, lapodat átolvastam!
A lap szép és kidolgozott lett. Bár játszott perceid száma kevés.
TARTÓZKODOM!
 

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 215
1 310
LV karakter
Leon Seanetti
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2022.11.24. 17:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Mivel voltál már a Redline-ban, várunk.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 

Jack

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
523
373
22
Gyöngyös
V4 karakter
Jack D Alvarez
LV karakter
Jack D Alvarez
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png



Sikeres felvételt nyert.
 
  • Tetszik
Reactions: Predi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.