[ELFOGADVA]Roy Hardwell jelentkezése a Redline Auto Servicehez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

LnD

Barangoló
Támogató
2019. 04. 24.
129
33
23
Kecskemét
V4 karakter
Loading.....❌
LV karakter
Roy Hardwell
V2 karakter
Loading.....❌
Red-Line-Auto-szoba-kislog.png



Teljes neve:
Roy Hardwell

Születési helye, ideje:
Fort Carson Medical Service, 1996.10.10

Édesanyja leánykori neve:
Lisa Ramirez

Jelenlegi lakcíme:
Las Venturas, Venturas ave 97.

Hány éve él a városban?
három lassan négy

Miért szeretne nálunk dolgozni?
A meglévő tapasztalataimat szeretném gyarapítani, és egy remek csapat tagja szeretnék lenni.

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?
Rugalmas vagyok, terhelhető alázatos és remekül dolgozom csapatban illetve az ügyfeleket illedelmesen és szofisztikáltan tudom kezelni.[I] [/I]

Dolgozott-e már valaha szerelőként?
Igen dolgoztam még a régi időkben.

Tervei a cégen belül, amennyiben sikeres felvételre kerül a sor?
Szeretnék előre haladni a ranglétrán és felküzdeni magam a csúcsra.

Tervek szerint előreláthatólag meddig dolgozna a cégnél?
Előre láthatóan nem tudom megmondani, de minél tovább szeretnék amennyiben felvételt nyerek és a vezetőségnek is megfelel a munkám. Remélhetőleg innen megyek nyugdíjba.

Előző munkahelye(i):
Parking Enforcement

Előző munkahelye(i) távozási oka(i) amennyiben volt:
Nem éreztem már jól magam a cégben. Sajnos a régi kollégák elmentek és nem találtam az újakkal annyira a közös hangot.

Érvényes vezetői engedély kép formájában:
https://imgur.com/a/ijAhqtf









A jelentkező nyilatkozata:

Jelen aláírásommal kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek és valósak, továbbá elismerem, hogy elolvastam,megértettem a felvételi tájékoztatót és el is fogadom azokat!



Jelentkező Aláírása:

Roy Hardwell



Redline Auto Service 2023
Est.2017.



Red-Line-Auto-szoba-kislog.png




Játszott perceid:
32.938 perc

Eddigi frakcióid:
Redline Auto Service,Parking Enforcement

Eddigi frakcióid távozásainak okai.
Redline: Sajnos nem volt időm a frakcióra magánélet miatt,Kon-al meg lett beszélve ,hogy ameddig nem tudok visszajönni addig kapok egy bann-t,hogy ne éljek vissza a frakció itemekkel esetleg a frakció nyújtotta előnyökkel. Parkolás felügyelet: Amint azt az ic részlegben is leírtam nem érreztem jól magam a frakcióban már.

Jelenlegi frakciód:
Jelenleg nem vagyok frakció tagja.

Mióta RP-zel?
2018 óta

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?
A célom a frakcióval az lenne ,hogy a meglévő tudásomat fejlesszem és tapasztalatot gyűjtsek.Szeretnék fejlődni és új szituációkat/embereket megismerni.

Miért pont téged válasszunk?
Azért gondolom ,hogy engem kellene választaniuk mivel csapatjátékos vagyok,a szituációkat teljes mértékben higgadtan és a helyzet legmegfelelőbb hangnemében kezelem. Ha esetleg nem tudnék játékban lenni az Előre jelezném indokkal.

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)


Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)
Nem volt még!

Voltál-e már szerelő?
Igen voltam.

Mennyi idős vagy?
23 éves vagyok.

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?
2021.06.19. óta

Használsz-e TS3-at?
Persze természetesen.

Használsz Facebook fiókot?
Igen

Használsz Discordot?
Igen

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?
Naponta 3-4 órát hétvégén akár 5-6 órát is.

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?
Ezt pontosan nem tudom megválaszolni mert három műszakban dolgozom, szóval ez heti szinten változna.

Pár mondat magadról ( 5-6 egybefüggő mondat. ):
Sziasztok! Ricsinek hívnak és 23 éves vagyok.Nem szeretek magamról beszélni,de nagy vonalakban. A való életben egy autós srác vagyok aki ha nem dolgozik, vagy seezik akkor a műheléyben van a haverjaival és tákimákizza a szarát. :D Szabadidőmben találkozókra járok a haverokkal gyorsulásra driftre sbt... Hobbim az autókon meg a See-n kívül nagyon nincsen a munka mellett javarészt ez teszi ki a napom.Nagyvonalakban ennyit tudtam elmondani magamról.Köszönöm ,hogy végig olvastad a lapom. További szép napot/Estét!





Redline Auto Service 2023
Est.2017.
 

Joka

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 11.
476
336
31
LV karakter
Joseph Ortega
830redline_auto_service_l.png


Tisztelt Jelentkező!

A Redline Auto Service vezetősége megkapta és feldolgozta az Ön jelentkezését. Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapja elbírálásra került melynek eredménye:
Elfogadva

Várjunk Önt egy személyes beszélgetésen ((TeamSpeak 3)) a következő időpontban:
2024.03.26. 19:00

Javasoljuk, hogy a beszélgetésig nézze át cégünk szabályzatát és minden egyéb leírást!
Ezúton is gratulálunk és sikeres felkészülést kívánunk!
 
  • Imádom
Reactions: LnD
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.