[Elfogadva] Roger Eastwood jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Synix!

Újonc
2023. 03. 18.
13
7
Nyíregyháza
twitch.tv
V4 karakter
Big D Jhonson
LV karakter
Roger Eastwood
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Big D Jhonson>

Születési helye, ideje:
< San Fransico / 07.12.1998>

Édesanyja lánykori neve:
< Big D Everly>

Jelenlegi lakcíme:
< Los Barracas / Barracas Rd. 343>

Hány éve él a városban?:
< 21>

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Mivel egy jó kis csapatot keresek, ahol befogadóak és összetartóak. Egy munkát keresek amit szeretek is csinálni, és ha járművekről van szó, az rossz nem lehet. SZeretek emberekkel lenni, ami számomra itt kapórajönne. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Mivel gyors és precíz vagyok. A lehetőségeimnek és képességemnek megfelelően a legjobbat próbálom nyújtani. Tisztelem társaimat. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Még shoa, de ha megmutatják megtanulom. >

Előző munkahelye(i):
< Nagyker futár / Busz soffőr >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen>

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< >

dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 7400 >

Eddigi frakcióid:
< Nem voltam még frakcióban>

Jelenlegi frakciód:
< Nincs >

Mióta RP-zel?:
< 3 éve>

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Mivel úgy érzem, hogy ez egy olyan témakör, amiben jól érezném magam és szeretnék kipróbálni új dolgokat.>

Miért pont téged válasszunk?:
< Mivel tisztelek mindenkit. Szeretek emberekkel foglalkozni és új embereket megismerni. Egy új rp szálat keresek karakterem történetébe, amivel feldobhatom a kis storym. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< >

Voltál-e már szerelő?:
< Még nem, csak gta 5 szervereken, de az teljesen más.>

Mennyi idős vagy?:
< 16 >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< Fél éve, kisebb kihagyásokkal. >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen, ritkán, de fraki követelmény, meg kell majd vele bariznom. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen, de az privát és az irl nevem takarnám, ha nem problémás. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Kb 3-6 óra, ahogy kedvem/időm tartja, nem szeretnék kiégni se, annak nem látom értelmét. Illetve itt a jó idő és sokat vagyok a szabadba, de ha bármi olyan is lenne szólnék a leadereknek!>

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Délutáni időszak az ami nekem megfelelne! >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< 2. lehetőséget! >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Sziasztok! Banán / Sapka a becenevem, az utóbbit az ic karakterem is tükrözi. 16 éves vagyok. 3 éve rp-zek és sok szerveren illetve kliensen megfordultam már. Rengeteg formáját próbáltam már az RP-nek, de én maradok a TEXT / Hardcore- rpnél. Általában spanokkal, de mostanába egyedül az esti órákban unaloműzés és szórakozás céljából rp-zek. Eléggé szókimondó vagyok, de azért tisztelem az embereket. Rp közben szeretek zenét hallgatni, ezzel is egy kicsit a hangulatom dobom, illtve jobban megy a koncentráció. Maximalista vagyok, nem mondom, hogy könnyen veszem az akadályokat, de megpróbálkozok velük.
"Ha valaki az igazságot és a törvényszerűséget keresi, nem tehet különbséget kicsiny és nagy probléma között. Aki a kicsiny dolgokban nem veszi komolyan az igazságot, abban az emberben nagy dolgokkal kapcsolatban sem bízhatunk meg." - Albert Einstein - >
 
  • Imádom
Reactions: Kingbtw

Kingbtw

Barangoló
2019. 08. 21.
148
111
19
LV karakter
Jack Qwanter
Szia, kevés perceid ellenére TÁMOGATOM, mivel szerintem egész fasza kis lap lett!
 
  • Imádom
Reactions: Synix!

Arpyy

Zöldfülű
2020. 09. 27.
158
169
🤫
V4 karakter
Hector Donovan 🇺🇸
LV karakter
Marcos Francisco 🇪🇸
V2 karakter
❌
Hello - szia! Tartalmas lap lett, de kicsit kevés játszott perced van. Ettől függetlenül támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: Synix!

Joka

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 11.
478
337
31
LV karakter
Joseph Ortega
Szia, nem lett rossz lap, nem fogom leírni ugyanazt mint az előttem lévők.
Támogatom.
 
  • Imádom
Reactions: Synix!

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 240
5 191
LV karakter
Edward Paul
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2023.03.30. 19:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Várunk a TeamSpeak 3 meghallgatáson.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
  • Imádom
Reactions: Synix!
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.