[Elfogadva] Robin S Toareutoa Jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Sticky

Újonc
2019. 04. 28.
28
10
V4 karakter
Jhonny S Toareutoa
LV karakter
Robin S Toareutoa
V2 karakter
Jhonny S Toareutoa
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Robin S Toareutoa >

Születési helye, ideje:
< Los Santos, 1990.10.31 >

Édesanyja lánykori neve:
< Rosa Johnson >

Jelenlegi lakcíme:
< Blueberry Motel 20/4B >

Hány éve él a városban?:
< Lassan 4 éve költöztem a városba. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Szeretnék elhelyezkedni a szakmámon belül, eddig magán műhelyben dolgoztam, illetve az elmúlt napokban belekezdtem a karosszéria fényezésbe. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Van már tapasztalatom ebben a szakmában, több mint 7 éve dolgozom autószerelőként. Szeretek csapatban dolgozni, összefogni emberekkel jó projecteken, segíteni másokat. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Mint említettem 7 éve dolgozok már, viszont csak saját kis műhelyemben bütyköltem, illetve édesapám műhelyében. >

Előző munkahelye(i):
< ToaCar Kft. Magán Autó klinika/Autófényező >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Rendelkezem! >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Robin S Toareutoa >



dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 17486 játszott perc>

Eddigi frakcióid:
< Nem volt. >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs. >

Mióta RP-zel?:
< Körülbelül 6 éve kezdtem el RP-zni, az akkori SeeMTA V2 szerveren, azóta kissebb nagyobb kihagyásokkal folyamatosan RP-zek.>

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< A V3-as szerveren voltam már szerelő, és ez az a munka ami engem betud szippantani és tudom tolni nagyon sokáig. Nem nagyon találom a helyem, ezért gondoltam hogy megpróbálok jelentkezni és nagy reményeket fűzök hozzá.>

Miért pont téged válasszunk?:
< Az elmúlt hetekben újra ráfüggtem a SeeMTA-ra, ezáltal most elég sok időt fektetek bele egy nap. Egy jófej srácnak tartom magam, a kellő RP tapasztalatom is megvan, segítőkész és szorgalmas vagyok. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/cHJLEiN >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/cHJLEiN >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/cHJLEiN >

Voltál-e már szerelő?:
< Ezen a szerveren még nem voltam, viszont a V3-as szerveren voltam már. >

Mennyi idős vagy?:
< 18 éves vagyok. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< Nyitás óta játszom vele, aktívan kb. 1.5-2 éve >

Használsz-e TS3-at?:
< Használok. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen, használok. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Jelenleg napi 3-4 órákat töltök a szerveren, és ezt szerintem simán tudom a frakcióra fordítani. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Iskola közben leginkább delután, hétvégenként délelőtt is. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< A 2. lehetőség lenne nekem megfelelőbb. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Jánosnak hívnak, 18 éves vagyok, Békés megyében élek. Jelenleg egy általános gimnáziumban tanulok. Szabadidőmben leginkább játékokkal játszom, illetve filmeket nézek. Hobbi horgász vagyok, szeretek napokat a vízparton tölteni. Ezek mellett segítek segíteni az embereknek amiben csak tudok. 2015-óta játszok a SeeMTA szerverein, és ezalatt körülbelül 150.000 játszott percet sikerült elérnem. Suli után a honvédségnél próbálok majd elhelyezkedni, ez az ami jelenleg foglalkoztat és szívesen csinálnám. Ha sikerülne bekerülni, hosszú távra tervezem nagyon a frakciót, szeretnék még legalább kétszer ennyi játszott percet szerezni ezen a frakción belül. >

 
Utoljára szerkesztve:

Zolcsi

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 029
702
21
Szombathely
V4 karakter
Kyle Martinez
LV karakter
Kyle Martinez
V2 karakter
Joey Wayne
A pár mondat magadról résznél egy picit bővíthetnél szerintem, amúgymeg rendben van a lap.
 

Sticky

Újonc
2019. 04. 28.
28
10
V4 karakter
Jhonny S Toareutoa
LV karakter
Robin S Toareutoa
V2 karakter
Jhonny S Toareutoa
Köszönöm hozzászólásodat, bővítettem a "Pár mondat magamról" részt. Kellemes ünnepeket!
 

Leen

Fórum betyár
Támogató
2019. 02. 17.
1 136
962
34
Las venturas
V4 karakter
Lisa Hooren
LV karakter
Mia Leen
Szia Szépen megírt lap! A többivel sincs gond! Támogatlak!
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 240
5 193
LV karakter
Edward Paul
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2021.12.29. 17:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Meggyőző a lap.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
  • Tetszik
Reactions: Janivagyok
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.