[Elfogadva] Robin Hargraves jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

csankesz

Zöldfülű
2021. 03. 29.
216
173
LV karakter
Valdet Lushi
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Robin Hargraves >

Születési helye, ideje:
< Egyesült Államok, Illinois, Chicago, 1997/08/24 >

Édesanyja lánykori neve:
< Lucy Johnson >

Jelenlegi lakcíme:
< Bone County, Fort Carson 43. >

Hány éve él a városban?:
< Huszonnégy >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Jelenlegi anyagi helyzetemre nézve egy új munkahelyet kell keressek. Stabil munkahelyem nincsen, itt - ott besegítek összegekért, hogy könnyebb legyen kicsivel a megélhetőségünk, és szüleimtől elköltözhessünk a feleségemmel, és két gyerekemmel. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Nagyobb fizikai bírásom van, mint szellemi. Egész életembe fizikai munkák után kutadtam, és csináltam őket. Értek az autókhoz, szeretem is őket, kevés olyan probléma van ami ki tudna fogni rajtam. Sokszor a barátaim az autójukat nem szerelőtelepekre, hanem hozzám hozzák. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Csak besegítőként egyik barátommal Los Santosban. >

Előző munkahelye(i):
< Cluckin Bell, LS Car wash, Barber Shop >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Robin Hargraves >

dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 94767 perc >

Eddigi frakcióid:
< Mexican Connection, LVMPD (LV), Fix and Drive (V3-on, csak azért hoztam fel, mert voltam már szerelő) >

Jelenlegi frakciód:
< Nincsen. >

Mióta RP-zel?:
< 2018 óta. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Igazából, ahogy bejött a suli, kiléptem a frakciókból, mert azt hittem, hogy egész nap tanulnom kell majd, meg oda kell figyeljek, de most már egy hét után kiderült, hogy nem annyira kemény a dolog, szóval most megint lesz időm. Ha nem is egész nap, de legalább napi 3-4, talán 5 órát részt tudok venni a szerveren. Meg egyébként is nagyon szoktam unatkozni mint hétköznap, mint hétvégén, valamivel el szeretném ütni az időt, főleg, hogy nem igazán tevékenykedtem már pár hete See-n. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Ahhoz képest elég sok szabadidőm van, őszinte vagyok, szeretem a csapatmunkákat. Ez nem igazán ide tartozik, de projektmunka tantárgyam is van, ez is kicsit hozzá segít ahhoz, hogy a tanultakat itt is tudjam érvényesíteni. Voltam már V3-on szerelő, ott is nagyon szerettem, szerintem az itteni rendszer sem lehet sokkal komplikáltabb, ezért ez itt is jelen lehetne. Érvnek szóljon még az is, hogy elég sokat vagyok egy - egy frakciókban, Fixben is más fél, vagy kettő hónapot voltam. Akkor is csak az iskola miatt kellett kilépjek, mert fel kellett már rá készülni. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/E7fVGCT >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/E7fVGCT >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/a/yJ88P8N >

Voltál-e már szerelő?:
< Igen, V3-on Fix and Drive-os, vontatós gyakornok rangon hagytam abba. >

Mennyi idős vagy?:
< Tizenhét >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 2018-10-29 00:00:00 >

Használsz-e TS3-at?:
< Csak tagfelvételeknél szoktam. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Négy - öt órát hétköznap, hétvégén egyértelműen többet. Akár hat - hét. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Inkább délután, hétvégén délelőtt is. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Második lehetőség. >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Viktornak hívnak, tizenhét éves vagyok. Jelenleg középiskolába járok, tizedikbe. Elektronikát, programozást, projektmunkát, informatikát tanulok egyben. Szeretem a rám hárult dolgokat előbb letudni, mint utóbb. Nem szeretem halogatni őket, mert abból sosem jön ki semmi jó, és amúgy is csak nyűg az egész. Rengeteget szoktam gépezni, de ha lehetőségem van másra, egyértelműen mást csinálok. A családom, és barátaim a mindenem, bármit megtennék értük. Szeretek őszinte lenni, és senkinek sem hazudni, mert az nem célra vezető dolog. Ha kiderül a dolog, csak jobban fog a személynek fájni, mintha rögtön elmondanád neki. Nem vagyok egy jó tanuló, de próbálkozom. Nagyjából ennyi. >
 
Utoljára szerkesztve:

Deamson

Barangoló
2021. 04. 13.
76
56
V4 karakter
Jacob D Edwarson
LV karakter
Alexander Ivanovics
Szia! szépen fogalmazott és szépen megírva van a lapod, frakcióban a helyed. Sok sikert Támogatom
 
  • Imádom
Reactions: csankesz

Zolcsi

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 029
702
21
Szombathely
V4 karakter
Kyle Martinez
LV karakter
Kyle Martinez
V2 karakter
Joey Wayne
Kevés ilyen lap van mint a tié. Egy hasonló kaliberű lapnál azt írtam, hogy szeretném azt az illetőt a frakcióba látni, nálad is ez a véleményem. Sok sikert.
 
  • Imádom
Reactions: csankesz

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 298
1 364
LV karakter
Leon Seanetti
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2021.09.16. 18:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Szép lap lett.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.