[Elfogadva] Robert T Garner - Jelentkezési lapja a Redline Autó Szervíz-be!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Robert T Garner

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 12.
373
94
V4 karakter
Robert T Garner
LV karakter
Robert T Garner
V2 karakter
Farmos Gabor
g6ihL4y.png


Teljes neve:
< Robert T Garner >

Születési helye, ideje:
< Születési helye: Snead St. 23. Születési ideje: 1999. 06. 01. >

Édesanyja lánykori neve:
< Liana D Wattson >

Jelenlegi lakcíme:
< Venturas Ave. 23. >

Hány éve él a városban?:
< 3-4-éve élek a városban. >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Mivel, a jelenlegi, vagyis a volt munkahelyemen felmondtam, egyéb okok miatt, ezáltal, szerelőnek szívesebben mennék, mivel nem csak a Vezetésröl szól az egész, hanem Szerelés is van benne, valamint rendelkezem Szerelői tapasztalattal is, másik városban voltam Szerelő, nem kevés időn át. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Mivel, normálisan bánok a Szerelőtelep-re jövő vendégekkel, precíz, és gyors munkát végzet, mindig. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Természetesen, dolgoztam, See City-ben, de ez már más tészta, hisz nem ebben a városban volt. >

Előző munkahelye(i):
< Buszsofőr, Taxisofőr(Másik városban...) >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Természetesen rendelkezem, frissen újított vezetői engedélyel is, és egyéb más iratokkal is. >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Robert T Garner >

dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< 8612-Játszott Perc. >

Eddigi frakcióid:
< Eddig nem voltam a szerveren még egyéb más frakciók köreiben sem.((Régebben voltam, LVMD-ben, account törlés óta, viszont semelyik frakcióban sem voltam...)) >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs jelenlegi frakcióm. >

Mióta RP-zel?:
< 4-5-éve RP-zem, komolyabb szinten, mind ezt, más-más szerveren, manapság, leginkább csak a See MTA LV szerverén. >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Mivel, szeretnék, egy normális csapat közé tartozni, együttműködni, és segíteni a Csapatban dolgozó társaim munkáját is. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Ha, egy frakcióba szeretnék jelentkezni, ott normálisan csinálom a dolgom, persze, amennyiben bejutok, ellentkező esetben, mind ezt huzamosabb időn keresztül próbálom meg véghezvinni. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Mindenröl/az egész UCP-röl kép: https://imgur.com/a/9uqxOKF >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Mindenröl/az egész UCP-röl kép: https://imgur.com/a/9uqxOKF >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< Mindenröl/az egész UCP-röl kép: https://imgur.com/a/9uqxOKF >

Voltál-e már szerelő?:
< Még, ezen a szerveren nem voltam. >

Mennyi idős vagy?:
< 17-éves vagyok, hamarosan töltöm a 18.-életévem. >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< Account törlés előttöl számítva, 1-2-kerek éve, de leginkább, több ideje játszom a Las Venturas szerverén. >

Használsz-e TS3-at?:
< Természetesen, használok, igen. >

Használsz Facebook fiókot?:
< Természetesen, használok, igen. >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< Naponta, kb. olyan 2-3-órát, mind ezt hétközben, hétvégente, ennél inkább többet, ami, olyan 3-4-órát jelent. >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Leginkább délelőtt, bár ez mindig változó, van mikor délután többet vagyok aktív, valamint, van mikor osztom ezt az időt, tehát, van mikor délután, és délelőtt is aktív vagyok, ahogy az időm adja. >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Nyár idején, leginkább az 1.-es időpontot választanám a kettő választék közül.((Mind ezt, többször teljesíteni tudom, amennyiben, netán nem tudnám teljesíteni, egyéb okok miatt, mind ezt, jelzem, egy illetékes frakció vezetői tag felé...))[Amennyiben, egy adott autó szerelést nem tudok teljesíteni, egyéb okok miatt, mind azt igyekszem, a másik héten, vagy még azutáni nap pótolni, a lehető leghamarabb...] >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Nagykövesi Áron-nak hívnak, Kecskeméten élek. Mezőgazdasági gépésznek tanulok, mind ezt, még egy kerek évig, tehát összesen, három évfolyamig, mivel egyértelműen, három éves szakma. Ezek után, tervem lerakni a Jogosítványt, mind ezt Személygépjárműre is, majd egy munkát választani, lehetőleg, nappali munkásként dolgozni, fejemben elsőként az útépítészet van. 17-éves vagyok, hamarosan töltöm a 18. életévem. Szeretek MTA-zni, szabadidőm nagy részét az MTA-n belüli szerveren/szervereken töltöm, manapság csakis a See MTA LV szerverén szoktam lenni, valamint játszani. Ezen kívül, még szeretek biciklizni, focizni, és még egyéb sportos elfoglaltságokat is csinálni. Már, egy jó ideje, benne vagyok az MTA világában, mind ezt komolyabb szinten is. Szeretek beszélgetni, valamint egyéb társaság körében lenni. Voltam már pár szerveren frakcióban, magyarán, már az összes frakciót megjártam, egy-két nagyobb szerveren. >
 
Utoljára szerkesztve:

Robert T Garner

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 12.
373
94
V4 karakter
Robert T Garner
LV karakter
Robert T Garner
V2 karakter
Farmos Gabor
Szia!
A jelenkezési lapod OOC része lemaradt..
Kérlek javítsd a megadott minta
szerint.
Szia! Tudom, másként is meglehetett volna oldani, de folyamatosan szerkesztem a lapom, még csak kezdő fázisban van, azért köszönöm az észrevételed, és hogy szóltál. :)
 
Utoljára szerkesztve:

Zolcsi

Fórum betyár
2019. 01. 10.
1 029
702
21
Szombathely
V4 karakter
Kyle Martinez
LV karakter
Kyle Martinez
V2 karakter
Joey Wayne
Az OOC résszel mi lett? Azt pótolni kéne...
EDIT:Ahogy nézem sikerült pótolni a dolgokat. Nem lett szerintem egy rossz lap. Sok sikert! ;)
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Robert T Garner

Robert T Garner

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 12.
373
94
V4 karakter
Robert T Garner
LV karakter
Robert T Garner
V2 karakter
Farmos Gabor
Az OOC résszel mi lett? Azt pótolni kéne...
Szia! Mint már a korábbiakban is említettem, szerkesztem még a lapom, csak így tudtam megoldani, mint gyors megoldást, hogy ne vesszen oda, egyéb okok miatt a lapom...((Ezért tettem már közé az elején is...)) :)
[EDIT]: Köszönöm a véleményed, igyekszem. :)
 
Utoljára szerkesztve:

Robert T Garner

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 12.
373
94
V4 karakter
Robert T Garner
LV karakter
Robert T Garner
V2 karakter
Farmos Gabor
Szióka! Szépen megírt tartalmas lap! Támogatlak!
Szia! Örülök hogy tetszik a jelentkezési lapom, igyekszem, próbáltam a lehető legtöbb időt foglalkozni a lappal, valamint a lehető legtöbb tartalmas dolgot beleírni, és egy tartalmas lapot létrehozni, mind ezt, a lehető legjobb fogalmazási tudásom szerint, reméljük a legjobbakat. Köszönöm a Támogatás-t/Támogatás(okat)! :)
 
Utoljára szerkesztve:

Robert T Garner

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 12.
373
94
V4 karakter
Robert T Garner
LV karakter
Robert T Garner
V2 karakter
Farmos Gabor
Szia, szép lap lett Támogatlak.
Szia! Köszönöm, a Támogató, és biztató visszajelzésed/visszajelzéseteket, öröm olvasni, a kommentben lévő jó szándékú hozzászólásokat. :)
 
Utoljára szerkesztve:

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 240
5 193
LV karakter
Edward Paul
4950e90b6bb15224ee55546f1fc97b50.png

Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2021.07.05. 17:00 - Redline Váró.
Személyes megjegyzés: Szép lap lett, próbáljuk meg.​

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és a fent megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a tagfelvételt.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.