[ELFOGADVA]Rjurik Misha - Jelentkezési lap az LVMS-be.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

RjurikMisha

Újonc
2021. 02. 26.
3
1
Beremend
LV karakter
Rjurik Misha
V2 karakter
Peterson Ethan
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Rjurik>
Középső név:<X>
Keresztnév:<Misha>
Születési hely és idő:<Shpola Ukrajna 1997-07-26>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<Las Venturas>
Állampolgárság(ok):
<Ukrán>
Nem:

Férfi [X]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Ápolói Főiskola>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<UK Медичний коледж>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
<AGRO American farm vállalkozás, Nagyker árusítás.>
Munkaviszony kezdete és vége:
<Február 24-Március 3>
Munkaköri leírás:
<A munka eredménye elég változó volt, az attól függött mennyit dolgoztam, és milyen minőségben. Bár ezt a munkát nem nagyon lehetett el szúrni. Sok-sok gürcölés és hajtás után már bele lehetett fáradni nagyon. >
Miért távozott előző munkahelyéről:
<Elegem lett a sok hurcolásból és hajtásból.>

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Marci>
Életkorod:<18>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<Játszottam a V2-n, V3-on, de pontosan nem tudom, olyan 1.5 éve már. Legjobb közösség ever.>

Mesélj magadról:
<Nos, hol is kezdjem. Marcinak hívnak 18 éves vagyok és Baranyában élek Beremenden. Jelenleg rendészeti iskolát végzek Mohácsott, de ez változni fog szakács szakmára, mivel nincs kedvem 7 évet le tanulni, így csak 3 lesz belőle. Sokat szoktam sportolni, focizom és kick boxolok, de hobbi szinten szoktam biciklizni, túrázgatni a párommal stb. Az MTA köreiben már 9 éve tevékenykedem, ami szerintem egy elég nagy szám már, és meg van az elegendő RP tudásom mindenhez, szokásom sokszor HC RP-zni, az a mániám.>
Mesélj a karakteredről:
<Hát a karakterem egy 24 éves ember, aki jó képességekkel van meg áldva, jó ésszel és testi fizikummal. Egyik munkahelyen sem volt panasz, mivel mindenre mindig talál megoldást, és nem az a fajta "ha nem megy, akkor inkább abba hagyom / belesz@rok" típus. De kezdjünk egy kicsit az elejétől... 18 éves korára meg lett az első szakmája, amely az ápoló szakma. A szülei nem támogatták az ötletet, hogy ezen a pályán döntött, de Ő abba volt, hogy "minden ember élete számít", amely igaz is. El végezte, és bele vágott a munkába, szüleivel csúnyán össze vesztek, a szülei ordibáltak vele mindig, mert nem ilyennek képzelték el a fiúkat, hanem teljesen más pályán. Ő ezt meg unta, és azt mondta nekik hogy neki ennyi elég volt, mivel már nem bírta tovább ezt a feszültséget, és lelki sérelmet. El költözött Las Venturasba, majd el kezdett egy új életet, a szüleivel azóta sem tartotta kapcsolatot, mivel meg utálta őket. Majd pár év múlva fel keresték a szülei, és bocsánatot kértek tőle, mikor meg látták hogy milyen jó képességű, és eszes gyerekük van. Mishának volt egy húga, aki 15 évesen el vesztette az életét egy daganatos betegségben, amely a hasában helyezkedett el, és természetesen rossz indulatú daganat volt. Ez volna az én karakterem.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
<V2-n voltam rendőrségnél, de abba hagytam a V2-t és jöttem LV-re, de tudom kb "teljesen" más világ a két szerver úgy mondd.>
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<Persze, természetesen voltam már más-más szervereken egészségügyi munkás.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Nagyon sokat, és hosszú RP-ket írok mindig, és mindig benne van a HCRP, és szerintem teljesen meg lennének elégedve velem, mivel aktív is vagyok mostanság, csak amikor munkába megyek esténként tudok lenni, és hát igazából nagyon tetszik nekem az egészségügyes RP.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

<Szervergép kigyulladás óta nem voltam fent, és nem kértem Recoveryt, de voltam jailbe 200 percet még 2017-ben, azóta semmi, de küldöm a mostanit. http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=277SeeMTA_Las_Venturas_ww.png>
fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Soroljon fel párat az ön által ismert fájdalomcsillapítók közül.
<Advil Ultra Forte, Nurofen Forte, Algoflex, Cataflam, Aspirin>
Ön szerint milyen sérülés számít életet veszélyeztető súlyos sérülésnek?
<Tegyük fel, flexel vág valaki valamit, és ki ugrik a kézéből, majd bele megy a kezébe és artériát és több más eret el vág a korong, akkor elég hamar elvérzésben lehet része a páciensnek, ha esetleg annyi vért veszt, hogy nincs ereje se sétálni se semmi.>
Egy motoros segítségére siet aki a kanyarban kicsúszott. A sérült a bal könyökét fájlalja, nagyon nehezen mozgatja. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Ki megyek a helyszínre, majd meg nézem milyen az állapota, majd ha rossz, akkor stabilizálom első sorban, majd meg kérdem hogy fáj -e valamije, és ha ez a panasza akkor szépen lassan át kell fordítani a másik oldalára, vagy és úgy kell be rakni a mentő ágyba, hogy a fájós váll alatt szíjazzuk oda a sérültet, hogy még véletlen se forduljon rá a fájós vállára, majd jönnek a vizsgálatok.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2020.06.05.
Aláírás: Rjurik Misha
 

Wexen

end of watch
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 187
1 459
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Cantrell
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
Szia.
Korábban volt egy jelentkezésed ugye, ami el lett fogadva csak nem jelentél meg.

Egyébként a lapod hibátlan, sok sikert
 
  • Tetszik
Reactions: RjurikMisha

JaydenLV

⚡🎸⚡
2020. 05. 12.
1 088
1 925
Szeged
gtasaguesser.com
V4 karakter
Evelyn Lowrey
LV karakter
Jayden Lowrey
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Rjurik Misha,

Örömmel értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Egy próbát megér. Várunk egy rövid meghallgatásra Hétfőn(06.14.) 18 órakkor TS3-on. Amennyiben nem jó az időpont keress fel egy leadert privát üzenet formájában.

Jayden Lowrey
Las Venturas Medical Services
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.