[Elfogadva] Ricky Moulton jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Parker

Írnok deák
FőAdmin
LV
2019. 01. 18.
610
1 119
22
V4 karakter
Jimmy Hyland
LV karakter
Cash Artmenson

34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png

[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
Máté
Hány éves vagy?
18
Hány játszott perced van?
142.600
Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Még a nyitás évében 1x =>
Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Voltam. 3x =>
Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Redline, SASD
Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

Legelső frakcióm a Redline volt, ott már vontatós rangig eljutottam, majd kiléptem. Egy idő után szintén visszatértem, majd vontatós rang közelében megint leadtam. Ezt követően áttértem a SASD frakcióban ahol talán 1 hónapot töltöttem, majd innaktív voltam ezért eltávolítottak a frakcióból. Ezt követően ismételten megpróbálkoztam a Redline-ban, viszont családi okok miatt nem tudtam folytatni.
Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Talán a legrégebbi játékos aki a mai napig játszik, közepesen elfogadható játszott perc, Álomautó: McLaren P1, Rengeteg ismerős, akikkel a mai napig összefutok, RP-zek.
Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

Hétköznaponta 4-5 órát, hétvégente picit többet.
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Rendelkezem mindkettővel.
Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Az eddigi frakcióimban nemigazán kaptam semmiféle panaszt, szerintem minden frakcióban eddig megálltam a helyemet, ezért megbízhatónak tartom magam. Eléggé régi játékos vagyok, tehát a MAP ismeretemmel sincs gond.
Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Máté-nak hívnak. 18 éves vagyok, jelenleg a Debreceni Egyetem-en vagyok hallgató. Szabolcs-Szatmár Bereg megyében élek vidéken. A szerveren már nyitás napjától játszom, viszont voltak 1-2 hónapos kihagyásaim. Körülbelül 7 éve RP-zem. Szabadidőmben általában számítógépes játékokkal játszom. Rendkívül türelmes és nyugodt személyiségű vagyok.


[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.

Jelentkező neve:
Ricky Moulton
Jelentkező születési helye, ideje:

Las Venturas, 1999.04.18
Jelentkező anyjának leánykori neve:

Jessica Parker
Jogosítványa, okiratai érvényesek?

Természetesen.
Miért szeretne ide jelentkezni?

A vezetés a mindenem, szeretném megismerni a város többi lakóját is.
Miért pont önt vegyük fel?

Régóta élek már a városban, kifogástalan helyismeretem van, rengeteg vezetési tapasztalatom van.
Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)

Szerintem bármelyik foglalkozást is tekinthetjük, mindegyikben kivétel nélkül előny a csapatmunka. Egy csapatban dolgozni sokkal izgalmasabb, változatos. Ha elakadunk, vagy talán gond van a többiek segítenek, támogatnak.
Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Elfogadom, és a szervezet tagjaként mindig törekedem a betartására.
Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 7.500 $ kauciót kell befizetni?

Természetesen befizetem.
Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):

Rengeteg tapasztalatom van a városban. A város szinte minden zugát ismerem. A külvárosban kevésbé vagyok ismert, de ott is megfordulok párszor. Vezetés téren is elég sok tapasztalatom van, mivel létezésem alatt rengeteg járművem volt, ebből adódóan rengeteg jármű vezetési technikáját ismerem. Az ügyfelekkel való bánásmód sem a gyengém, rengeteg kapcsolatot sikerült kiépítenem. Jelenleg a megfelelő időtöltést keresem, ezért jelentkezem a Taxitársaságba.
Kérjük csatolja az önéletrajzát:
Születési név: Ricky Moulton
Jelenlegi név: Ricky Moulton
Anyja neve: Jessica Parker
Apja neve: Elwyn Moulton
Lakhely: LasVenturas, Tierra Robada 52.
Születési hely/idő: LasVenturas, 1999.04.18
Képzetség: Las Venturas Primary School, Las Venturas Secondary School
Munkahelyei: Redline Auto Service, San Andreas Sheriff Department, jelenleg álláskereső.​


Aláírás: Ricky Moulton

Kelt.: 2021.01.07
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: sn0wLV

Rowan

💎💎
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 147
807
V4 karakter
Marcus Rowan
LV karakter
Marcus Rowan
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Marcus Rowan/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopőntja: 2021. 01. 12. 18:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Szép lap lett!
 
  • Tetszik
Reactions: sn0wLV
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.