[Elfogadva] Riccardo Mancini

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

kokúsY_Y

Újonc
2023. 12. 22.
8
3
LV karakter
Riccardo Mancini

taxilog.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: Mancini
Középső név: -
Keresztnév: Riccardo
Születési hely és idő: 1982/06/21
Anyja leánykori neve: Simona Nelson

Elérhetőség:
Telefonszám: +38-76-621-3263
E-mail cím: riccardo00@gmail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Ezernyi jó kedvet! Kérdés, hogy miért is jönnék én ide? Válaszom erre a következő, egy ideje jöttem le ide ebbe a kellemesen élhető városkába, s megtetszett a helyi környezet. Futárkodtam napi több órát, megismertem minden utcát, de ellentétben a kedvem elment tőle. Ekkor jött az elhatározás, hogy akkor miért ne mennék taxizni, ha már magamból kiindulva nagyon sokszor hívok oda, akkor gondoltam, hogy miért ne próbálnám meg milyen embert szállítani. Vezetni tudok, odafigyelni is, miféle baj lehet? :)

Miért pont önt vegyük fel?
Remek a tájékoztatási készségem, gyors reflex kedvesség. Nem vagyok kapkodós típus, ami szerintem fontos is egy ilyen munka elvégezte közben. Bármi rossz történhet, akár egy apró sebességtúllépés következtében.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Véleményem az, hogy ha már egy csapatot alkotunk akkor legyünk megértők, s ne egymás privát gondolatával foglalkozzunk, hanem próbáljunk meg egymásra is egy kis pontot helyezni. Vita végképp nem jó egy csapat erejében. Lényeg, hogy az a "csapat" nyerjen!

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 100.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.


Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Máté vagyok.

Hány éves vagy?
15

Hány játszott perced van?
3635, bővülőben!

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Nem volt

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
LV-n még nem, viszont sok szerveren voltam már illegálban vagy akár legális frakcióban.

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Hosszú időket voltam el bennük, vagy nem ment már úgy a meglétem vagy csak a csapat bomlott fel. ( Illegál ) Legál részére nem emlékszem.

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Farm, sosem csináltam még, de most viszonylag jól megy. :) Legfontosabb, hogy az Rp-m remekül szolgáljon.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
1-3 óra, akár több.

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: X
Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Aktív vagyok, amikor tudom akkor a munkámat végzem. Itt is úgy lenne, ha a szerveren tartózkodom.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Máté vagyok. Külföldi lakos. Sokat szeretek művelődni ezzel-azzal, akár a gépen vagy a szabadban haverokkal. Mindig kitalálok valami újat, kreatívkodom. Általában ami leköt az a SeeLV, itt nyomom az ipart a barátaimmal. Kinti élet pedig a kutyám gondozása, bicikli, futkosás fel-alá stb. Kedves, segítőkész és figyelmes embernek tartom magam. Ha sportról beszélünk akkor az csak a kinti móka esetleg a foci, officiálisan nem csinálok semmit. Rp-re kitérve már lassan 4-5 éve, elég fiatalon kezdetem bele, viszont meghozta a gyümölcsét, sok helyen jártam már. Tanulásom szempontjából nem vagyok sem a legpirosabb alma a fán, de a legrosszabb sem. Amit megértek azt leadom. :) Köszönöm!





Aláírás: Riccardo Mancini



Kelt.: 2024/04/29
 
Utoljára szerkesztve:
  • Fire
Reactions: Nektarin1

Nektarin1

Barangoló
Támogató
2023. 07. 11.
79
143
Sopron
LV karakter
Bonita Manzano
Nagyon szép lap lett, Volt szerencsém találkozni veled IC, szerintem megállnád a helyed a frakcióban, Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: kokúsY_Y

Timo

🦊❤️🐇 - 04.13 💞
2019. 01. 10.
529
246
24
Magyarország
V4 karakter
Thomas Timoshenko
LV karakter
Thomas Timoshenko

taxilog.png
Tisztelt Jelentkező!

A Las Venturas Taxi társaság vezetősége megkapta és feldolgozta a jelentkezését. Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapja elbírálásra került melynek eredménye:
Elfogadva
A Szóbeli ((Teamspeak 3)) időpontja: 2024.05.13. 18:00 óra

A meghallgatásra készüljön fel a Frakció, és a Működési Szabályzatból!

Személyes megjegyzés: Szép lap, készülj fel a meghallgatásra.


Thomas Timoshenko
Deputy Company Owner
 
  • Imádom
Reactions: kokúsY_Y
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.