[ELFOGADVA] Renzo Lucy - Jelentkezés az ügyvédi kamarába

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lucy

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 13.
681
1 451
Dubai
V4 karakter
Bella Valerio
LV karakter
Ruben Denton
V2 karakter
Ceria Pietrina


SCOTUS_-_Logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT

Jelentkezési űrlap

Pozicíó: Állami Bíróság - ÍRNOK / ÜGYVÉD / BÍRÓ
Aláhúzással válassza ki a megfelelőt!

line-dividers-clipart-1.jpg


S01. SZAKASZ - SZEMÉLYES INFORMÁCIÓK

  • Keresztnév: *Lucy*
  • Vezetékév: *Renzo*

  • Nem: *Nő*
  • Kor: *30*
  • Születés ideje: *1990.03.24.*
  • Születés helye: *Dallas*
  • Állampolgársága: *USA, Spanyol*
  • Értesítési cím: *Las Venturas, Rockshore West 24.*
  • Telefonszám: *38-76-11/29-824*

- Jogilag jogosult vagy a munkára, San Andreas államban?: *Igen*
- Beszél valami más nyelven?: *Igen: spanyol, német*

- Bűntett előéleti előzménnyel rendelkezik?: *Nem*
- Kapott már bármiféle Rendőségi büntetést?: *Igen*
- Volt már próbaidőn?: *Nem*
- Ha az előbbire a válasza, igen volt fejtse ki, az indokát: *-*

*Ne feledje, hogy minden pályázó kap egy háttérellenőrzést, amely megerősíti büntetőjogi vádjaikat, ha vannak ilyenek.
line-dividers-clipart-1.jpg



S02. SZAKASZ - SZEMÉLYES MOTIVÁLÁS ÉS OKTATÁSI HÁTTÉR

Kérjük, válaszoljon a kérdésekre az Ön írásbeli képességei szerint!

1.) Miért szeretne San Andreas Állami Bíróságoknál dolgozni?: *Az Egyetemen kitartó diák voltam, ott újabbnál újabb kihívások álltak előttem és azokat precízen meg is oldottam. Több tárgyalást és ügyet is felelősségteljesen bonyolítottam le az elmúlt évek alatt. Szeretek igazságosan eljárni minden egyes ügyben, emellett figyelemmel követem a város lakók érdekét is.*

2.) Minden hónapban több kérelmet kapunk, mi az amiért az ön pályázata jobb a többi pályázótól?: *Felelősségteljes munkakörbe csak jól bevált munkatársat tehetünk. 4 évnyi munka tapasztalattal rendelkezem. Komoly és felelősségteljes vagyok. Több sikeres tárgyalást és ügyet is zökkenőmenetesen vezettem le.*

3.) Jogtudományi hallgatóvá válás hosszú és kemény út, miért érzi, hogy be tudná fejezni a tanfolyamot?: *Elköteleztem magam erre a tanfolyamra, amit végre is fogok hajtani! Kitartó vagyok és hiszem, hogy mind ezen tanfolyam megszerzése, meghozza gyümölcsét.*

Van-e releváns tapasztalata a jelenlegi jogrendszerrel kapcsolatban? Ha igen, magyarázza el *Nincs*

Pár mondatban magyarázza el, hogy miért ön a legjobb jelölt, hogy jogi hallgató legyen: *Igazságosan és felelősségteljesen járok el minden egyes tárgyaláson, figyelembe veszek minden, olyan dolgot, ami az ügyben fontos szerepet játszik.*

Oktatási háttér:

Általános Iskola neve: *James Madison High School*
Végzés éve: *2002*

Középiskola neve: *James Madison High School*
Végzés éve: *2006*

Felsőfokú oktatás: *UNT Dallas College of Law*
Szakosodás: *Jog*
Végzés éve: *2012*

Egy amerikai középiskolai diploma vagy G.E.D. egyenértékű tanúsítvány szükséges.

line-dividers-clipart-1.jpg


S03. SZAKASZ - ((OOC INFORMÁCIÓK))



  • Neved:
    *Mónika*
  • Korod: *19*
  • Mennyi ideje játszol bármelyik SGS MTA szerveren?: *Lassan 2 éve.*
  • Van korábbi RolePlay tapasztalatod?: *Igen, van!*
  • Voltál már frakcióban, ha igen akkor melyik(ek) ben?: *Jelenleg a Las Venturas Taxi társaság tagja vagyok (Manager).*
  • Jelenleg melyik frakció tagja vagy, (ha tagja vagy)?: *Jelenleg a Las Venturas Taxi társaság tagja vagyok (Manager).*
  • Rendelkezel bármiféle kommunikációs eszközzel, (pl.: TeamSpeak3+Mikrofon)?: *Igen.*
  • Röviden írj magadról, hogy ki is vagy (Minimum 3 mondat!) : *Mónikának hívnak, 19 éves vagyok. Szabadidőmben biciklizni,úszni,röplabdázni szoktam, illetve sütkérezni, újabbnál újabb ételeket készítek el. 3 éve fejeztem be Kyokushin karatét, ahol sikeresen eljutottam a zöld övig. 3 évig dolgoztam vendéglátósként, de nem ezt tanulom. Vállalkozási és Bérügyintéző szakon vagyok, ez után a célom a Vállalkozási Mérlegképes Könyvelő elvégzése; emellett érdekel a rendészet is, amit még megszeretnék próbálni.*
line-dividers-clipart-1.jpg


S04 SZAKASZ - ELFOGADÁS FELTÉTELEI

A jelentkezési lapom beküldésével igazolom, hogy a lapomban szereplő összes kijelentés igaz és teljes. Azokat a saját és legjobb tudomásom szerint adtam meg. Megígérem, hogy a legjobb tudomásom szerint, a Törvénykönyvben megfogalmazott adatok alapján fogok eljárni az ügyekben, nem részrehajlóan s nem kedvezve egyik félnek sem. Továbbá ígérem, hogy a San Andreas állami bíróság tagjaként nem üzletek illegális drogokkal és fegyverekkel. Tudomásul veszem, hogy az eltérések, a hibás állítások, a mulasztások és / vagy a hamisítások a kizárás okának minősülnek, és az én nevem továbbításra kerül a szerverigazgatásra az esetleges adminisztratív büntetések kiosztása miatt. Megerősítem, hogy nem szerepelek feketelistán, és teljes felelősséget vállalok minden szabálysértésért. Megértettem azt, hogy a frakciónak jogában áll megtagadni a kérelmet, akár indokolatlanul.

  • Neved [Nyomtatva]: *Renzo Lucy*
  • Aláírás: *Renzo Lucy*
  • Dátum: *2020.04.03.*
 
Utoljára szerkesztve:

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 660
5 296
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming


SCOTUS_-_Logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT

Tisztelt Mrs. Renzo,​

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Department of Justice megkapta a levelét. Jelentkezését az elkövetkező napokban felülvizsgáljuk.​
Köszönjük a türelmét.​
Michaela Reitzenstein
Chief Justice, Michaela Reitzenstein​
Department of Justice, Seal of the Supreme & District Court of the United States
 
  • Tetszik
Reactions: LeRoy

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 660
5 296
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming


SCOTUS_-_Logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT

Tisztelt Mrs Renzo,​

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Department of Justice felülbírálta a levelét, és meghívja önt, egy személyes beszélgetésre a hivatalunkba. Kérem hozza magával papír formátumban az önéletrajzát, valamint minden személyes okmányát (személyi igazolvány, lakcímkártya, anyakönyvi kivonat.​
A megbeszélés idöpontja 2020 04. 07. 18:00
((Várunk TS-en a fentebb megadott idöpontban [Las Venturas Judgement váró]))​
Michaela Reitzenstein
Chief Justice of Supreme Court, Michaela Reitzenstein​
Department of Justice, Seal of the Supreme & District Court of the United States
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Lucy és LeRoy

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 660
5 296
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming


SCOTUS_-_Logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT

Tisztelt Mrs Renzo,​

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Department of Justice állásinterjúja megtörtént és a következö döntés született:​
Sikeresen felvételt nyert a Las Venturas Judgement, Department of Justice ügyvédi kamarájába!​
Sok sikert és eredményes munkát kívánunk Önnek!​
Michaela Reitzenstein
Chief Justice, Michaela Reitzenstein​
Department of Justice, Seal of the Supreme & District Court of the United States
 
  • Tetszik
Reactions: LeRoy
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.