[Elfogadva] Renato Castro

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Sheldon

sapkás
SzerverAdmin
LV
2021. 05. 07.
194
220
17
Marosvásárhely
V4 karakter
🚨 Garrett Benner
LV karakter
🚨 Aaron Foster
V2 karakter
❌ Nincs

ts-taxilogo.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Személyes információk:
Vezetéknév: Castro
Középső név: -
Keresztnév: Renato
Születési hely és idő: 01.03.1973 - Portugália, Ilha de São Jorge, Ribeira Seca
Anyja leánykori neve: Anabell Castro

Elérhetőség:
Telefonszám: 387612018400
E-mail cím: renato.castro@seemail.lv

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Régóta foglalkozom járművekkel, fiatal koromban nagy tatámmal, otthon a kis autószervízében segédkeztem. Miután ott hagytam a szervízt, még több mint 10 évet dolgoztam a Ribeira Seca-i kormány szállítási cégénél. Az elmúlt egy évben, miután Las Venturasba költöztem, autóvontatással foglalkoztam. Mostanság kevés ügyfelem akad, és belefáradtam a járműszerelésbe, vontatásba. Szeretnék egy új csapat tagja lenni, szeretnék volán mögött szívességet tenni embereknek.

Miért pont önt vegyük fel?
Úgy gondolom, hogy van tapasztalatom járműkezelésben, hisz szinte egész eddigi életem rájuk szenteltem. Szeretek csapatban dolgozni, szerintem ez megy is nekem! Több mint 26 év tapasztalatom van, mint tehergépjárművek, mint személygépjárművek vezetése terén is.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Számomra a csapatmunka elengedhetetlen. Mint könnyű dolgok/hibák elvégzésében/elhárításában, úgy a nehezebb szituációk megoldásában is könnyebb ha van legalább egy társam. Feszült helyzetekben jó, ha van kivel megbeszélni, megvitatni egyes dolgokat. A személyszállítás terén meg pláne fontos szerintem a csapatmunka, a diszpécser és a társak között egyaránt. Ha nem működik ez a csapatmunka, szétesik a társaság. Egy híváshoz kimegy több sofőr, vagy egy sem stb.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 15.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):
OTI4MTM4.png

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):
OTI4MTM2.png




[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.


Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Krisztián

Hány éves vagy?
16

Hány játszott perced van?
59407

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Voltam sajnos, de már elég régen:
OTI4MTQw.png

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Nem voltam:
OTI4MTM5.png

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Volt:
OTI4MTQx.png

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Voltam, a Jesse Car Serviceben illetve a San Andreas Sheriff's Departmentben.

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Jesse Car Serviceben kissebb vitánk/nézet eltérésünk volt a leaderekkel, SASD-ból meg adminsegéd miatt léptem ki.

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Sikeresen megvásároltam saját vontatómat, garázsomat, ezeken kívűl van pár jó autóm is. Számomra nagy elérés a szintem is, de legnagyobb elérésem, hogy barátokra tehettem szert.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
3-5 óra

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: X
Nem: -

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Szerintem elég aktív tudok lenni a pozíció betöltésére. Megértő vagyok és RolePlay tudásom kb. 7 év alatt elég jóra fejlesztettem. Vannak még híányosságok, de próbálok fejlődni.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Sziasztok! Krisztián vagyok, 16 éves. Erdélyben élek egy kis falucskában szüleimmel és nagyszüleimmel. Szabad időmben vagy a gép előtt kockulok, zongorázom, vagy haverokkal vagyunk. Idén nyáron elkezdtem a jogosítvány megszerzését kis motorra, emellé sikerült megvásárolni is életem első motorját. Kicsivel régebben nagyon sokat játszodtam a szerveren, azonban volt kb. 2-3 hónap kihagyásom. Néha kissé önfejű és forrofejű tudok lenni, ennek köszönhetem a három adminjailem is. Próbálok rajta változtatni, remélhetőleg nem lesz újra gond belőle. Szeretnék visszatérni a szerverre, és ezzel egy új közösséghez is csatlakozni.





Aláírás: Renato Castro



Kelt.: 2023.05.28
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Parker

Rowan

💎💎
Very Important Person
2019. 01. 10.
1 147
807
V4 karakter
Marcus Rowan
LV karakter
Marcus Rowan
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /Marcus Rowan/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás idopöntja: 2023. 06. 04. 16:00 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Nem lett rossz a lap!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.