[Elfogadva] Remi Caliver

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Szphinx

Újonc
Támogató
2019. 01. 11.
50
20
26
V4 karakter
-
LV karakter
Remi Caliver
V2 karakter
-

Taxi-1.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Személyes információk:
Vezetéknév: Caliver
Középső név: -
Keresztnév: Remi
Születési hely és idő: USA, Nevada, Henderson - 26.08.1994
Anyja leánykori neve: Abigail Henderson

Elérhetőség:
Telefonszám: 38-76-120-150-10
E-mail cím: remi.c94@seemail.com


Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: X
Nem: -


Miért szeretne ide jelentkezni?
Szükségem van a folyamatos munkaviszonyra, hiszen van családom akiket el kell tartanom. Szeretnék továbbra is pénzt keresni, hiszen csak így tarthatom fent magamnak a megfelelő egzisztenciámat amit eddig elértem. Szeretnék egy 21. századi gondolkodású cég új tagjává válni, tapasztalatot szerezni a szakmában.


Miért pont önt vegyük fel?
Életrevaló fiatalembernek gondolom magamat, mindig keresem a lehetőségeket. Szeretem egyénileg is megvetni a lábamat egy adott szakma terén, önállóan dolgozni, de csapatban is nagyon jól tudok együttműködni és kommunikálni, hogy minél több tapasztalathoz jussak. Megbízható munkához megbízható munkaerőre van szüksége egy ilyen múltú cégnek, szeretném ezt nyújtani a jövőben.


Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Egy csapatmunka során fontos tisztázni az elvárásokat, célokat, mérföldköveket a jobb teljesítmény elérése érdekében a jövőben. Fontos, hogy a csapatmunkában ki milyen szerepet tölt be a káosz elkerülése végett. Szabályok nélkül szintén nem lehet csapatban dolgozni, fel kell állítani egy rendet ennek megfelelő fenntartása érdekében. Inspirálnunk kell egymást a megfelelő szellemi morál érdekében, ezzel segítve egymás jövőbeli munkáját. A kommunikáció szintén alapköve a csapatban való munkavégzésnek, tiszta, egyértelmű mondatok megfogalmazásával könnyíthetjük meg egymás dolgát. A társaságban dolgozók csapatszellemének erősítése nagyban hozzájárul sikerükhöz.


Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: X
Nem: -


Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 10.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: X
Nem: -


Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):





[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?
Gergőnek hívnak.


Hány éves vagy?
23 éves vagyok.

Hány játszott perced van?
2300


Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)


Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)


Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
A legelső karakteremmel amit sajnos elvesztettem több frakcióban is megfordultam a szerveren, nagyrészt illegális frakció tagja voltam(már nem élnek ezek a szervezetek) de voltam legális frakció tagja jelen esetben a Taxi társaságnál is eltöltöttem annó 4-5 hónapot. Jelen karakteremmel ez lenne az első frakcióm.


Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
Annó abba hagytam a játékot és a félre értések elkerülése végett léptem ki magamtól előző frakcióimból. Jelen esetben még nem volt frakcióm.


Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Huzamosabb ideig való tartózkodásaim egyetlen frakcióban. Szinte szerver indulás óta itt voltam az első karakteremmel és sok mindent megéltem. Első illegális frakcióm majdnem 9hónapig tartott(Road Pirates MC), ezután rövidebb 4-5-6 hónapos frakciók következtek, ahol számos elért célt tudhattam magam mögött. Nagyon sok barátot szereztem volt frakcióim által. Egyedi illegális banda megalapításában is részt vehettem. Leginkább az RP tudásomra vagyok büszke amit azon emberek által szedtem magamra és gyúrtam össze a sok év alatt. Nagyon sok fajta RP-be beleláttam és mindig szívből csináltam. Példaképp én annó a taxi-ban is megtaláltam magamnak a saját RP lehetőségeimet.


Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
3-4óra hossza, hétvégén többet is akár. Igazság szerint műszakbeosztásom függvényében.


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen: X
Nem: -


Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Úgy gondolom nagyon igényes lapokat szoktam írni és nem csak össze csapom valótlan információkkal. Szeretek utána nézni a dolgoknak mielőtt valamibe belekezdek, szeretek magam köré egy valós hátteret felépíteni. Ugyanolyan aktív vagyok akár a többiek viszont megbízhatónak tartom magam és nem csak mondom, akire rá lehet hagyni a dolgokat. Szerepemhez hűen a vezetést komolyan gondolom/veszem a szerveren hisz a való életben is így működök.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Gergőnek hívnak és jelenleg Németországban tartózkodom munkavégzés szempontjából. Szabadidőmben nagyon sok időt fordítok azokra az emberekre akiket a legjobban szeretek, emellett számítógépes szinten játszom pár játékkal, nagy sorozat és film rajongó is vagyok. Szeretek még focizni is bár már nem vagyok a régi, a foci rajongásom viszont annál nagyobb és kiforrottabb. Nagyon tudatosan élek jelen pillanatban és teljes erőmmel koncentrálok azokra a dolgokra amikre időt fordítok és szeretnék is fordítani. Határozott személyiségnek gondolom magamat amit szeretnék itt is megcsillogtatni majd, mint ahogy az életben működik még pár dolog. Nem határolódok el a viccelődéstől sem, úgy érzem szerethető vagyok etéren.




Aláírás: Remi Caliver

Kelt.: 2022.05.12]
 

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
816
420
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-
Üdvözlöm! /David Westwood/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: 2022.05.17. 18:30 óra
(A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Személyes megjegyzés: Kicsit keveseljük a percedet, azért a recovery már 1 éve volt, de amúgy korrekt, várunk TS-en!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.